Saksa keel, Saksamaa ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama .. - SAKSA

ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..

• 305 Vasta
  • 66825 kuvamised

0i liige ja 2i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..
« Vasta #11: 10. detsember 2008 kell 01:16 »
Väga tore jagamine, hr ATAAN, tänu teie pingutustele.

Kas 12-aastane võiks õppida allpool kirjutatut reaalses mõistmises?
Soovin, et kõik teaksid seda, kuid ta oleks tundlikum inimese suhtes, keda ta armastas.

Kuigi põhjas asi kirjutab 12-aastase poisi jaoks "see asi "See võib olla ka mobiiltelefon.  :)

JAAS 12
Sain teada, et parim viis millegi väärtuse realiseerimiseks on olla mõnda aega ilma selleta.

JAAS 53
Sain teada, et inimesed kohtlevad mind nii, nagu ma lasen.

JAAS 95
Sain teada, et on palju muid asju, mida pean õppima.

Soovin, et saaksime nende kohta varasemas eas teada saada.

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

ATA

• külaline
« Vasta #12: 10. detsember 2008 kell 01:19 »
Kui soovid suurenevad, suureneb ka kahetsus, teie mobiiltelefoni näidis on 12-aastasele lapsele väga hea mudel oma väärtuse realiseerimiseks kaotuse korral  ;D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #13: 10. detsember 2008 kell 01:23 »
Isegi kui ütleme, et me ei saa peitlitega koos elada, ei saa me ka ilma peitliteta elada.

Kui vaid saaksime elada ..  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

ATA

• külaline
« Vasta #14: 10. detsember 2008 kell 01:24 »
Ma soovin, et meil oleks elus vähem olnud :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #15: 10. detsember 2008 kell 01:26 »
Ma soovin, et meil oleks elus vähem olnud :)

Keskee ....  :)

Risale-i Nur (kirjad)

ATA

• külaline
« Vasta #16: 10. detsember 2008 kell 01:29 »
Tundub, et need soovid ei lõpe, :)
Siis arvestage luuletaja öeldut;

Ma ei kahetse midagi, mida üle elasin
Minu viha, mida ma ei suutnud elada ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #17: 10. detsember 2008 kell 01:46 »
Tundub, et need soovid ei lõpe, :)
Siis arvestage luuletaja öeldut;

Ma ei kahetse midagi, mida üle elasin
Minu viha, mida ma ei suutnud elada ...

Yazar minu viha ütleb ta, kuid ... ma soovin, et see viha ei tähendaks.

Kui ainult Kui ma saaksin elada nagu pärisnahk ...  :)

Risale-i Nur (kirjad)

ATA

• külaline
« Vasta #18: 10. detsember 2008 kell 01:49 »
Ma arvan, et iga sõna tuletab teile täna meelde soovi :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #19: 10. detsember 2008 kell 01:56 »
Ma arvan, et iga sõna tuletab teile täna meelde soovi :)

Tegelikult ei meeldi mulle ka peitlid väga.
Ma arvan, et inimesed elavad läbi kõik positiivse ja negatiivse
see parandab ennast veel ühe sammu.
Mõni pole sellest teadlik ja paraku petab end alati peitlitega.

Ütlen seda ka vahel, kuid ilma liialdamata ...

Kuni inimesi on, ütlevad nad alati, et seda ei saa vältida.
[/ värv] (esma poolt :)

Risale-i Nur (kirjad)

mub @ rek

• külaline
« Vasta #20: 10. detsember 2008 kell 01:59 »
See on vist natuke sisemine teema, ma loodan, et paljudes õppeainetes ei pea inimesed võtma nii suuri asju, mida nad ise ei leia.
Tahaksin lisada stroofi, kui soovite;

Otsige mida iganes soovite!
Su hinges on elu, otsi seda hinge!
Teie mäe sees on aare, otsige seda aaret!
Kui otsite kõndivat derviši;
Otsige seda enda seest, mitte väljaspool teid!

Hz. Mevlana

ATA

• külaline
« Vasta #21: 10. detsember 2008 kell 01:59 »
Teil on nii õigus, soovid jäävad meie elusse igavesti ... :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu