Saksa keel, Saksamaa ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama .. - SAKSA

ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..

• 305 Vasta
  • 66424 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..
« : 11. oktoober 2008, kell 02:06:42 »

Õppisin oma elus kõigepealt ARMASTAMA, sest sain teada, et tunnen ennast sellisena, nagu armastan. Sain aru, mis on katastroof, ja nägin, et andestus toob tegelikult uusi inimesi ..

Ühel päeval vaatasin oma minevikku ja nägin, et mind ei kurvastanud minu kahetsus, sest kogesin neid ...

Ma tean nüüd, et MEENUTAGE, et keegi on tegelikult sama lihtne kui väike telefonikõne!

Tegelikult sain aru, et INIMESED, KES MINU HOOLEVAD, on mulle väga lähedal, kuid mu silmad on alati kaugel ..

Pärast kellegi pihta saamist sain aru, et EI vabandamine oli tegelikult mina.

Leidsin, et sõna TEIE Hoolitsete MINA on suurim kingitus, mida anda.

Mõne aja pärast tean, et SÕNADEL pole mõtet.

Tunne, et keegi mõtleb mind rannas kõndides ja mõeldes, teeb mind õnnelikuks.

Sain aru, et ÕNNELIK OLLA on tegelikult sama lihtne kui kauni kassihetke jäädvustamine.

Olen näinud, et VÕIMALUSED, MIDA MINA KAOTASIN, on minu jaoks tegelikult uued võimalused loonud.

Mu silmad, mis tähti ei näe, minu jaoks säravad, päev on kätte jõudnud, sain oma elust aru, et TÄHED peavad unustama mineviku, kuhu nad olid maetud!

Ma tean, et SILMAD on sõnadest olulisemad ja nad ei valeta.

Ma näen, mida ma tahan oma elus NÄHA, sest ma tean, et nad hoolivad minust.

Nägin, et kurbus, õnne ja varemeis mahtus TELEFON 160 tähemärki. Sain teada, et elu on väärtuslik ja mul on hea meel, kui ma soovin ...

(Väljavõte)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: ÕPPIN olema õnnelik, armastama, kõike meeles pidama ..
« Vasta #1: 12. oktoober 2008, kell 02:21:39 »
Täname jagamise eest.

Ma arvan, et see on väga õige ja hea aktsia.  ;)

Õppisin ka neid:

Õppisin oma elus kõigepealt ARMASTAMA, sest sain teada, et tunnen ennast sellisena, nagu armastan. Sain aru, mis on katastroof, ja nägin, et andestus toob tegelikult uusi inimesi ..

Ühel päeval vaatasin oma minevikku ja nägin, et mind ei kurvastanud minu kahetsus, sest kogesin neid ...

(ma arvan, et väga õige)

Ma tean, et SILMAD on sõnadest olulisemad ja nad ei valeta.

Ma näen, mida ma tahan oma elus NÄHA, sest ma tean, et nad hoolivad minust.

Sain teada, et elu on väärtuslik ja mul on hea meel, kui ma soovin ...

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

öö

• külaline
« Vasta #2: 12. oktoober 2008, kell 02:35:03 »
Ma olin neid ridu varem lugenud, siin lugemine meenutas mulle taas seda, mida ma seest leidsin  okei:)
 häbi :)

Olen näinud, et VÕIMALUSED, MIDA MINA KAOTASIN, on minu jaoks tegelikult uued võimalused loonud.

Sparta

• külaline
« Vasta #3: 12. oktoober 2008, kell 02:45:37 »
Ma olin neid ridu varem lugenud, siin lugemine meenutas mulle taas seda, mida ma seest leidsin  okei:)
 häbi :)

Valisite õiged. Öö. Palju õnne ... Kui valiksin samad, valiksin samad ... Tegelikult võib kumb ülaltoodud võimalustest anda suurepäraseid vihjeid meie isiksuste kohta ... Meil ​​on väga vedanud on saidil sinusuguseid sõpru ...
  +1 Beitrege

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #4: 12. oktoober 2008, kell 02:03:51 »
Ma tänan teid kõiki ... häbi :)

Täname +1 Beiträge eest häbi :)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #5: 08. detsember 2008 kell 03:07:09 »
Ma sain teada, et ma ei saa sundida inimesi ennast armastama. Ainus asi, mida saate teha, on olla keegi, keda saab armastada. Ülejäänud on nende enda teha.

Sain teada, et hoolimata sellest, kui palju sa inimestest arvad, ei mõtle nad sinust nii palju.

Sain teada, et usalduse loomine võtab aastaid, kuid selle hävitamine isegi sekundeid.

Sain teada, et olulised pole mitte asjad sinu elus, vaid inimesed elus.

Sain teada, et inimene saab atraktiivne olla ainult 15 minutit, pärast seda on tavaks. Sain teada, et enese võrdlemiseks pean võrdlema seda, mida ma kõige paremini teenin, mitte seda, mida teised kõige paremini teevad.

Sain teada, et asjad on inimeste jaoks olulisemad kui sündmused.

Sain teada, et hoolimata sellest, kui õhukeseks sa selle lõikad, on sellel alati kaks külge.

Sain teada, et peate armastavatele inimestele ütlema armastavaid sõnu. Võib-olla näete seda viimast korda.

Kuigi te mõtlete temast palju, olen õppinud, et võite siiski minna.

Sain teada, et inimesed armastavad sind alati ilma arvutusteta, kuid nad ei tea, kuidas seda näidata.

Vihastades sain teada, et ma ei tohiks kunagi halastamatu olla, isegi kui see tõesti seda väärt oli.

Sain teada, et tõeline sõprus ja tõeline armastus kasvavad isegi meie vahel suurel kaugusel.

Sain teada, et see, et keegi ei armasta sind nii, nagu sina tahad, ei tähenda see, et ta ei armastaks sind kõiki.

Sain teada, et ükskõik kui hea sõber ka pole, teeb see sulle haiget ja sa pead ikkagi talle andestama.

Olen õppinud, et mõnikord ei piisa sellest, kui teised andestavad, ja peate õppima andestama endale.

Olen õppinud, et ükskõik kui murtud on teie süda, maailm ei peatu teie valu ees.

Olen õppinud, et meie minevik ja olukord mõjutab isiksust, kes me oleme, kuid vastutame selle eest, mis me peaksime olema.

Sain teada, et kaks riidlemist ei tähenda, et nad üksteist ei armasta.

Ja see, kui nad ei vaidle vastu, ei tähenda, et nad armastaksid. Olen õppinud, et mõnikord peate oma isikupära seadma oma tegude ette.

Sain teada, et kaks inimest näevad erinevaid asju ka siis, kui nad vaatavad midagi täpselt sama.

Sain teada, et inimesed, kes tahavad oma elus alati ausalt edasi liikuda, ei hooli tulemustest.

Sain teada, et inimesed, kes sind õigesti ei tunne, võivad oma elu mõne tunniga muuta.

Sain teada, et kui sõber nutab, võib isegi siis, kui teil pole midagi anda, leida jõudu teda aidata.

Sain teada, et kirjutamine nõuab emotsionaalset pingutust sama palju kui rääkimine.

Sain teada, et inimesed, kellest ma kõige rohkem hoolin, eemaldatakse minust alati.

Sain teada, et on väga raske oma arvamust avaldada inimesi häirimata ja tundlik olemata.

Õppisin armastama ja olema armastatud ...

Ma õppisin ...

(tsitaat)

öö

• külaline
« Vasta #6: 08. detsember 2008 kell 03:15:34 »
  Valisite õiged. Öö. Palju õnne ... Kui valiksin samad, valiksin samad ... Tegelikult võib kumb ülaltoodud võimalustest anda suurepäraseid vihjeid meie isiksuste kohta ... Meil ​​on väga vedanud on saidil sinusuguseid sõpru ...
  +1 Beitrege

häbi :) häbi :) häbi :)

öö

• külaline
« Vasta #7: 08. detsember 2008 kell 03:17:08 »
Ma tänan teid kõiki ... häbi :)

Täname +1 Beiträge eest häbi :)

Minu tervisemüstik teie jõupingutuste eest, teid tuleb tänada, kallis :) okei:)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #8: 10. detsember 2008 kell 12:37 »
Mida olen hiljuti õppinud:

Sain teada, et kaks inimest näevad erinevaid asju ka siis, kui nad vaatavad midagi täpselt sama.

Sain teada, et on väga raske oma arvamust avaldada inimesi häirimata ja tundlik olemata.
(aga sain teada, et ükskõik kui raske see ka pole, jätkan oma ideede väljaütlemist)

Sain teada, et kirjutamine nõuab emotsionaalset pingutust sama palju kui rääkimine.

Täname jagamise eest, Mystery.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

öö

• külaline
« Vasta #9: 10. detsember 2008 kell 12:40 »
Sain teada, et hoolimata sellest, kui palju sa inimestest arvad, ei mõtle nad sinust nii palju.

Vihastades sain teada, et ma ei tohiks kunagi halastamatu olla, isegi kui see tõesti seda väärt oli.

Olen õppinud, et ükskõik kui murtud on teie süda, maailm ei peatu teie valu ees.

ATA

• külaline
« Vasta #10: 10. detsember 2008 kell 01:01 »
JAAS 5
Sain teada, kui hirmul mu vanemad üksteist karjusid.

JAAS 7
Sain teada, et kui ma naeran karastusjooki juues, tuleb see mul ninast välja.

JAAS 12
Sain teada, et parim viis millegi väärtuse realiseerimiseks on olla mõnda aega ilma selleta.

JAAS 13
Sain teada, et vanemad, kes käest kinni hoiavad ja suudlevad, teevad mind alati õnnelikuks.

JAAS 15
Sain teada, et mõnikord kuulevad loomad mu südant rohkem kui inimesed.

JAAS 18
Sain teada, et mu varased noorusaastad koosnesid leinast, segasusest, ängist ja armastusest.

JAAS 24
Sain teada, et armastus võib mu südame murda, kuid see on seda väärt.

JAAS 33
Sain teada, et kiireim viis sõbra kaotamiseks on talle raha laenamine.

JAAS 36
Sain teada, et oluline pole see, mida teised minust arvavad, vaid see, mida ma iseendast arvan.

JAAS 38
Sain teada, et mu naine armastab mind siiani, et kui taldrikule on jäänud kaks õuna, võin öelda, võttes väiksema.

JAAS 41
Sain teada, et inimese enesekindlus määrab suuresti tema edu.

JAAS 44
Sain teada, et mu emal on alati hea meel mind näha.

JAAS 46
Sain teada, et võin kellegi südame võita lihtsalt pisikese kaardi saatmisega.

JAAS 49
Sain teada, et kui üritan mõnda tööd teha paremini kui mina, muutub see loovuseks.

JAAS 50
Olen õppinud, et kui kodus armastust ei teki, võib mujal õppimine olla väga keeruline.

JAAS 53
Sain teada, et inimesed kohtlevad mind nii, nagu ma lasen.

JAAS 55
Sain teada, et pean langetama väikesi otsuseid mõistusega ja suuri otsuseid südamega.

JAAS 64

Sain teada, et õnn on nagu parfüüm, et ma ei saa seda teistele anda, ilma et oleksin ennast nakatanud.

JAAS 70

Sain teada, et lahke ja hell olla on parem kui täiuslik.

JAAS 82
Sain teada, et isegi kui mul oleks valus, ei tohiks mul teistele peavalu olla.

JAAS 90
Sain teada, et abiellumine on elu kõige olulisem otsus.

JAAS 95
Sain teada, et on palju muid asju, mida pean õppima.

Rääkisin iseendaga eile hommikul.
Ma olen alati olnud ise ülesmäge.
Kallaku alguses oli vaenlane.
Läksin teda tulistama, lasin end maha.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu