Saksa keel, Saksamaa Mis on sultani töö? - SAKSA

Mis on sultani töö?

• 0 Vasta
  • 1698 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Mis on sultani töö?
« : 11. oktoober 2008, kell 01:49:34 »

Sultan Murad Han oli sel päeval tore päev. See näeb välja ärev.

Tundub, nagu tahaks ta midagi öelda ja annab siis alla.

Pole nii õnnelik, aga pole ka kurb.

Suurvisiir Siyavuş Pasha küsib:

- Hayrola, sir, midagi häirib teid?

- Ma nägin õhtul kummalist und.

- Ma loodan, et see on hea? ..

- Saame teada, kas see on halb või mitte.

- Kuidas nii?

- Ole valmis, me läheme välja.

Ja nad asusid teele varjatult kaheks mullaks. Tundub, et sultan on endiselt oma unistuse mõju all ja teab oma sihtkohta hästi. Seriaal astub otsustavaid samme Beyazıti poole, pöördub tagasi Vefa poole ja õõtsub Zeyrekist alla. Hingake Unkapanı ümbruses. Ta vaatab hoolikamalt ringi. Just siis puhkes maas lebav laip neile silma, küsivad nad;

- Kes see on?

Ahali: - Oh mu õpetaja, nad ütlevad, et pole mingit saastumist.

Ta on joodik! ..

- Kuidas sa tead?

- Anna meile teada. Meie naaber nelikümmend aastat ... Tafsilatasse läheb keegi teine;

- Tead mida? Tegelikult on ta hea kunstnik.

Ta töötab Azaplar Bazaaril. Ta teeb oma kabja ...

Küll aga kulutab ta tulu alkoholile ja prostitutsioonile. Ta tassib oma koju pudeli veini ja kui seal on mõni kuulus naine, siis järgneb ta talle. Eriti on eakam inimene väga vihane.

- Kui soovite, küsige naabrite käest. Vaatame, kas keegi pole teda koguduses näinud. Kas meie keelatud kleidi mulad jäävad keskele! ..

Vezier on ka toibumas, et sultan lõikab teda:

- Kus?

- Ma ei tea, küllap eelistaksite sellest tüübist eemale hoida.

- Kõik, see kaob. Ma ei saa kellelegi midagi öelda ...

Kuid me ei saa minna, see on ühel või teisel viisil meie teema.

Aare on vaja täiendada.

- Noh, saatke paleest paar õpetajat, me saame katkust lahti.

- Ei, me pole veel unes tarkust suutnud välja mõelda.

- Mida sa siis käskid mul teha?

- Jätkake poristamist ... Peame vähemalt keha eemaldama.

- Oh härra, kuidas me selle üles saame?

- Me saame selle üles.

- Ärge tehke seda, ärge, mu sultan, seda tuleb pesta ja puhastada. Ettepanek, ettepanek ...

- Ära muretse, ma teen seda.

Kuid kõigepealt peame leidma gaasiklapi.

- Seal on naabruse mošee, aga ...

- Ei, kui sa oleksid see, kes lahkus, siis kuhu sa tahaksid tõusta?

- Ma ei tea, Hagia Sophiast, Süleymaniye'st, vähemalt Fatihi mošeest ...

- Hagia Sophias ja Süleymaniyes on palju riigiametnikke.

Ma ei taha, et mind tuntakse. Kuid te ütlesite Fatihi mošee hästi.

Laadime selle ... Ja nad tulevad mošeesse. Vezier jookseb ringi ja leiab varjatud kirstu. Sultan lööb vasekatlad ahju ... Nad pesevad seda, kui meetod on tehtud, see tähendab keha; Tundub, et see muutub ilusamaks. See on valgus, see süttib tema otsmikul. Tema nägu pole nagu pühak. Ja teie huultelt loetakse sisukat naeratust. Selle mehe jaoks soojendati sultani verd ja ka veziiri ... Lina, kirstud ja musalla panid mechuli ametniku tema kivile. Kuid palveaega on palju rohkem ... Ühel hetkel läheneb vezier ahastusega.

- Mu sultan, ütleb ta. Me teeme seda vist valesti ...

-- Kuidas nii?..

- Põnevusega tõime matused siia küsimata ja uurimata. Kes teab, võib-olla on tal naine, võib-olla orbud? ..

- Jah, jah, mis iganes ... Oota oma pead, ma lähen mööda ümbrust ringi. Vezier pöördub oma juzi, rosaariumi poole ja sultan tormab punkti, kus algab kummaline seiklus. Tegelikult küsib ta ja uurib. Ta leiab sepa maja.

Vanad naised avavad ukse. Ta kuulab sündmust vankumatult. Tundub, nagu ootaks surm.

- Halal sinu õigus, mu poeg. Ilmselgelt oled sa väga väsinud.

Siis variseb ta lävele, paneb käed rusikatesse, toetub templitele ...

Kas see nutab? Ei Kuid tema silmad on kitsad, võib-olla sukeldub ta mälestustesse.

Miks siis unistuste maailmast lahti raputada ...

- Tead mida, poeg? Öeldakse, et südamest murtud kannataja ...

Meie peremees oli sfäär, kallis mind ... Ta valmistab hobuserauasid õhtuteni ... Kuid tema käes ei tohiks näha pudelit veini; Varem ostis ta seda, mis tal oli. Siis ta tõi selle ja valas tualetti! ..

- Miks?

- Et tema umma, Mohammed, ei joo ...

- Üllatus ...

- Siis maksis ta tuntud naiste palgad ja tõi nad koju.

Kas ma olen teie aega ostnud? Ma ostsin selle, tavatses ta öelda.

Nii et nüüd peate kuulama ... Ta kõnnib minema, rääkisin neile legendidest ... Odaga katekismus.

Ma lugesin varem Hucjeti islami ...

- Sa näed välja! Mida inimesed arvavad?

- Teda ei huvitanud, mida inimesed arvasid. Noh, ta käis alati kaugetes mošeedes. Ta peaks seisma sellise imaami taga, nagu ta ütles. Ta peaks Takbiri võtmise ajal Kaabat nägema.

- Nii palju imaami on nüüd alles?

- Sellepärast oleks see jõudnud snaiperi, Sofulari ...

Ühel päeval isegi; Vaata, sir, ma ütlesin. Teete seda niimoodi, kuid naabritel on halb olla.

- Õige, niimoodi? ..

- Öeldes, et kedagi ei tohiks häirida, kaevas ta ise oma aia oma haua. Aga ma surusin. "Kas töö lõpeb hauaga?" Ütlesin. Kes sa ennast pesed, kes eemaldad?

- Mida ta siis ütles?

- ta naeris siis kaua;

- Jumal on suur tibu, ütles ta. Ja mis on sultani töö?

(väljavõte)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu