Saksa keel, Saksamaa See võtab õhku, pole tuju - SAKSA

Elu on, harjumust pole

• 2 Vasta
  • 1944 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

yakamozlu_ge poolt

• külaline
Elu on, harjumust pole
« : 01. oktoober 2008, kell 06:15:29 »
Skorpion soovib ületada kaskaadjõe, samal ajal kui ta näeb koera vees ujumas.
Ta ütleb koerale: "Kas te vaatate, viige mind läbi, ma ei saa läbi".
Koer on tark, vastab ta: "Sa oled skorpion, ma ei saa sind läbi viia, sa torkid mind."
"Ma vannun, et ma ei torgi sind, ma pean ületama." ütleb skorpion.
"Kuidas ma saan sind uskuda?" koer küsib ...
Skorpion ütleb: "Mõtle, ma pean olema teisel pool jõge, miks ma peaksin saama kedagi, kes mind selles aitaks! Ja ma lubasin sulle."
Koer on veendunud ja võtab skorpioni selga ja hakkab ujuma. Kui nad ristini jõuavad, torgib skorpion koera ... Surev koer ütles: "Sa lubasid; sa ei torgi mind, miks sa seda tegid ? " oigab ta.
Skorpioni vastus on lühike ...
"Sest see on minu loomus!"
Hinnake inimesi nende tegelastega ...

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Sugu: Daamid
  • Kaan: *
Re: Elu on, tuju pole
« Vasta #1: 02. oktoober 2008, kell 10:57:01 »
sul on täiesti õigus ... aitäh

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: Elu on, tuju pole
« Vasta #2: 02. oktoober 2008, kell 11:00:10 »
Ma arvan, et mõned inimesed võivad veidi muutuda. :) vähemalt loodan nii .. ;D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu