Saksa keel, Saksamaa Aasta sõnum :) - SAKSA

Aasta sõnumile vastamine :)

• 6 Vasta
  • 3109 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Aasta sõnumile vastamine :)
« : 28. september 2008 kell 10:52:58 »

Asukohaks on Californias asuv Pacific Palisades nimeline kool. Siin õppivate laste vanemad kaebavad „kogu kooli ja õpetajad kohtusse”, sest nad ei aktsepteeri laste puudumist klassides, kuigi nad on terve semestri vältel puudunud 15–30 päeva. VASTUSETEADE.

"Tere seal! Tere tulemast Pasific Palisadesesse. See on automaatne sõnum. Palun kuulake ükshaaval võimalusi ja vajutage soovitud osakonna nuppu.
1 valetada selle kohta, miks teie laps puudub.
2 selle eest, et valetate, miks teie laps kodutöid ei tee.
3, et näidata, millistes küsimustes me ei tööta.
Teie koju saadetud hoiatuskirjade kohta, mida te väidetavalt ei saanud, kuigi need on teie saaja allkirjaga,
5 direktori ja teiste ametnike sõimu eest.
Kui soovite kaebusi koolibussist, mis ootab teie last igal hommikul vähemalt 10 minutit, pöörduge palun kella 6 juurde.
Seitsmele, et kurta oma üliandeka täiusliku lapse saamatu õpetaja üle.
Kui lahkute kogu koolist, vajutage 8, et kurta koolimenüüd, mida teie laps peab ebapiisavaks.
Kui olete teadlik, et teie laps elab reaalses maailmas ja soovite, et ta õpiks vastutust võtma, kui usute, et tema jaoks on ülioluline teha ülesandeid õigeaegselt ja täielikult ning kui olete teadlik, et haridus algab kõigepealt pere, saate nüüd telefoni toru panna. Head päeva. "

(tsitaat)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
Re: Aasta automaatvastaja sõnum :)
« Vasta #1: 02. oktoober 2008, kell 11:24:15 »
haha, ma olen ära : haha:

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #2: 02. oktoober 2008, kell 11:27:09 »
Ühendame kohe .. (Utku mälestuseks :) ) millised vastikud naljad siin maailmas on :) nii et sellised asjad nagu naljad :)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
« Vasta #3: 02. oktoober 2008, kell 11:29:42 »
Ühendame kohe .. (Utku mälestuseks :) ) millised vastikud naljad siin maailmas on :) nii et sellised asjad nagu naljad :)
: haha: jah nalja, ma igatsen maka be utkuyu :D

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #4: 02. oktoober 2008, kell 11:30:47 »
Ka mina tundsin sellest puudust, see oli lõbus, igatsesin dersaneyi, soovin, et saaksime 1 aasta tagasi tagasi minna :( Igatsesin isegi tanyat :)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
« Vasta #5: 03. oktoober 2008, kell 05:45:50 »
Ka mina tundsin sellest puudust, see oli lõbus, igatsesin dersaneyi, soovin, et saaksime 1 aasta tagasi tagasi minna :( tania Ma isegi igatsesin sind :)
Ärge laske sellel teemal laguneda, mu kallis, ma räägin sellest ja me räägime ja lõpuks ma vannun Ma ei tundnud Tanyast kunagi puudust  halayy :)

• almancax Fanatiker
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #6: 03. oktoober 2008, kell 11:10:31 »
Ma tean, kui mõtlesin, et vist ei tundnud seda ka puudust, tundsin end hulluks minnes, kui mõtlesin sellele, mida sa koduteel ütlesid väljas :) ei ei, ma pole kunagi puudust tundnud ... :) igatahes jah, teemat ei tohiks segada .. :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu