Saksa keel, Saksamaa Huvitav ... - GERMANX

Huvitav ...

• 59 Vasta
  • 19576 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Sugu: Daamid
  • Kaan: *
Huvitav ...
« : 28. september 2008 kell 09:38:49 »
HUVITAVAD UUDISED:

Ma ei tea, kas sellist teemat on. Olen vaadanud, aga pole ühtegi näinud, vabandan nüüd  häbi :)

WOW WOW

Petmisega vahele jäänud õpilane neelas kõik petud alla ja ütles: "Ma ei petnud." Selle peale ütles nördinud õpetaja: "Olgu, siis tõuse üles, räägime sellest" ja kasvatas selle laisa õpilase verbaalseks. Sündmus oli kuni selle hetkeni üsna tavaline ... Mõlemad olid teinud vajaliku ... Mõne aja pärast on selge, kas valge või must.

Õpilane, kes ei osanud küsimusi teada saada, saab nulli ja istub maha. Kuid seda ei juhtunud ... Üllataval kombel juhtus midagi ... Õpilane vastas küsimustele nõtkelt. Närvilise südameataki saanud õpetaja oli intensiivravis ning uuriti ka laiskat õpilast, kes teadis igat küsimust.

Teadlased töötavad lakkamatult; "Nad uurivad, kas suuline teave võib jõuda ajju."

Praegu peatatakse elu koolis ... Keegi ei õpi üldse ... Kuigi kõik õpilased imestavad uurimistöö tulemuste üle, siis ma imestan midagi muud.

"Kas pole tõesti vale, kui tõstate valetades ühe jala?" Väga hea, kui see tõsi on, muidu saime põlema.

NÄGEMATU ÕNNETUS

Katusel vigastas ta harakat vöökohale tulnud kirka löömisel jalga.

Kohmakas kodanik ütles meie reporteri küsimustele vastates: "Ka mina ei saanud aru, kuidas see juhtus. Ma ei teadnud, et need loomad olid nii nõtked. Mubarak ei püsi paigas, ta hüppab. Võtsin kirika ja täpselt suunatud; ülejäänud ei mäleta, avasin siin silmad. "

AUSTA

Valvur tabas ta kiigel seistes kiigutades.

Göztepe pargis aset leidnud juhtumis ei saanud karistada pidanud laps mingit karistust ja isegi vahimees puhus preemiaks kolm korda vilet, põhjustades põhjendatud reaktsioone. Valvur Üzeyir Dolmayir, kes üritas meie reporteri küsimustele vastata, ütles: "Ma murran kiigel kiikuval lapsel jalad. Kuid see laps ei värise püsti ... Mind nähes tõuseb ta koos lugupidamine. Suureks saades on ta valvur. Hästi tehtud, nii pea kui ka lugupidav laps. Ta kiigub minu ees istudes. "Ma soovin, et kõik lapsed oleksid sellised", ütles ta.

KURSUSUURING

Kaebades, et poeg õpib liiga palju, tahtis isa hüpata kõrge hoone katuselt alla.

Hädas olev isa, keda tuletõrje ja politseimeeskonnad vaevu päästsid, ütles: "Ma tahan, et mu poeg läheks kinno ja mängima, mängiks arkaadi, käiks koos sõpradega väljas. Tal on õigus lõbutseda." ütles. Eriarst, kelle arvamused me sel teemal saime, nentis, et hooajalised muutused võivad selliseid vaevusi põhjustada: "Pole midagi muretseda. See taastub lühikese aja jooksul ja taastab vana tervise."

LENDAB

Väike poiss jõi hiljuti purgist helekollast õli. Kui ta tabas teist purki kukutamast, oli laps, kes ütles oma emale: "Ei mina, ei mina, mina ega ma ei taha lennata nagu see naine," veendus ema vastus: "Tule, kullake , tõmbavad nad selle üles, pannes selle naise kaela. "

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: Huvitav ...
« Vasta #1: 28. september 2008 kell 10:18:47 »
Huvitav, kas esimest oli väga huvitav proovida ??? :D kas kirjutame kodus väikesele paberile ja neelame selle hommikul enne kooli alla ?? ;D

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 11. oktoober 2012, kell 10:08:55 »
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #3: 11. oktoober 2012, kell 01:03:05 »
-> Tead mida?

3 nädalat jäävormi külmunud skorpion võib jää sulades kõndida ja jätkata oma tavapärast elu.
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #4: 11. oktoober 2012, kell 03:28:47 »
-> Tead mida?

Igal aastal toimub maailmas üle 50,000 XNUMX maavärina.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #5: 11. oktoober 2012, kell 08:58:11 »
-> Tead mida?

Mehed on kümme korda värvipimedamad kui naised.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #6: 12. oktoober 2012, kell 10:05:59 »
-> Tead mida?

Kängurud ei saa käia tagurpidi.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #7: 12. oktoober 2012, kell 11:29:07 »
-> Tead mida?

Päike on Maast 330,330 XNUMX korda suurem.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #8: 12. oktoober 2012, kell 11:42:23 »
-> Tead mida?

Paaritumise tagajärjel sööb emane skorpion isase.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #9: 12. oktoober 2012, kell 11:51:45 »
-> Tead mida?

Muti nööpnõela suurustest silmadest piisab tema eluks maa all.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #10: 12. oktoober 2012, kell 12:07:10 »
-> Tead mida?

Alligaatorid on värvipimedad.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu