Saksa keel, Saksamaa Olen liiga hõivatud, mul pole aega DEME !!! - SAKSA

Ära ütle, et mul on liiga kiire, mul pole aega !!!

• 2 Vasta
  • 3334 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

yakamozlu_ge poolt

• külaline
Ära ütle, et mul on liiga kiire, mul pole aega !!!
« : 19. september 2008, 03:57:29 »
Keegi ei öelnud mulle ilmaasjata: "Olen liiga hõivatud, liiga väsinud, mul pole aega
ta ei tohiks pakkuda sellist vabandust nagu ". Ma ei usu seda. Kui keegi
Kui ta ei helista, siis sellepärast, et ta ei taha helistada. Kui ta mind ei näe, siis näeme
sest ta ei taha seda. Ma ei aktsepteeri ühtegi muud vabandust. Sest
muid sõnu pole tegelikult vaja. Kui soovite oma aega võtta, siis mida soovite
saate varuda aega kõigeks ja kõigiks.
Lollusele, et "mul on tööd, mul pole aega" ja veelgi jubedam
kui me ise hakkame uskuma
Loeme kiirelt ja tuleme enda juurde .....

-Kui arvate, et teie töö on väga oluline, on see teie närv.
See on kõige selgem märge selle lagunemisest.
(Bertrand Russell)

Õnne valem võib vajaduse korral olla hõivatud tühiste asjadega.
(Edward Newton)

- Igapäevase elu jooksul saab elada ainult loll
kriis. (Anton Cehov)

Kui teil pole vaba aega, kaotate oma hinge. (LP
Smith)

Teie kvaliteedi mõõt on see, mida teete vabal ajal.
Tsivilisatsioonide kvaliteet on ka vaba aja kvaliteet ja selle kvaliteet.
Seda mõõdetakse.
(Irwin Edman)

- Isa õpetas mind töötama, kuid mitte töövangi. praegu lugedes,
sama palju kui jutustamine, nalja viskamine, rääkimine ja naermine; ühtlane
Ma tean, et see on olulisem kui see. (Abraham Lincoln)

- Vaba aja hea kasutamine on väga tõsine vastutus. (William
Russell)

"Ärge öelge, et mul pole piisavalt aega. Suurtel inimestel on ka ööpäev läbi ..."

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Re: Olen liiga hõivatud, ära ütle, et mul pole aega !!!
« Vasta #1: 20. september 2008, 10:39:10 »

"Ärge öelge, et mul pole piisavalt aega. Suurtel inimestel on ka ööpäev läbi ..."

see on tõesti väga õige sõna ... kui palju naeruväärseid vabandusi inimestel on, ma teeksin seda, sest mul pole aega, et ema saaks kodutöid teha, kuid otsustasin pärast selle - eriti viimase sõna - lugemist. tee seda enam .. aplaus :) Ma armastan seda saiti, kui palju positiivseid muutusi see mulle põhjustas .. yuppi :) Suur tänu jagamise eest .. okei:)

offline mekinxnumx

• mekinxnumx
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 59
  • Tase 7
  • Sugu: laht
Re: Olen liiga hõivatud, ära ütle, et mul pole aega !!!
« Vasta #2: 25. september 2008 kell 08:26:14 »
jah, see on klassikaline vale, asjad on väga hõivatud, mul pole aega jne. kohtume näost näkku või möödusime telefonikõnest, isegi e-kirjale vastamata jätmine on väga tüütu ja minu arvates on kõige ebaviisakam käitumine.

ha te ei tulnud tagasi kellegi juurde, kes saatis teile e-kirja, ha möödusite mööda vaatamata sõbra näkku, kes teid teel tere ütles.

Kuid minu kogemusest ilmneb, et inimesed, kes ei vasta nii valdavalt e-kirjadele, väidavad, et selles pole midagi liialdada, kuid kui te ei vasta ühele tema e-kirjale, siis need halvenevad kohe.

Kuid kas see on nüüd tõsi (kuna võib olla üks õige), nagu ta ütles, või nagu ta tegi, kui rollid hiljem muutusid? :D

Aga mul polnud ikka veel aega, oh olin koosolekul, oi olin koosolekul, oh olin haiglas, oh olin turul, oh mul läks kanna katki, oo ütlesin kellelegi, kes vabandusi esitas nagu mu nupp läks katki ja ma ei saanud kunagi vastust, pigem jäi see kinni ja neelas alla, kord ja tohutult. Seda ma ütlesin.

Okei, ma saan aru, et sa oled nii hõivatud ja seetõttu minu post "Ma olen liiga hõivatud, ma kirjutan teile hiljem"  sa ei saa isegi kirjutada?

Vastus: jah, see on täpselt nii vAllahi :D

Noh, me oleme head sõbrad ja isegi sõbrad, eks?

Vastus: jah : - \

Noh, kas sa oled kunagi maganud eile õhtul töölt jäänud ajal?

Vastus: jah, ma magasin natuke  ? ?

kui kaua sa magasid 1 tund? 1,5 tundi?

Vastus: ei kallis, nii palju ma magasin 7 - 8 tundi?  ;D

Noh minu jaoks, kas sa ei saaks 15 minutit magada, isegi ühe öö?

Vastus: kuidas nii?  :o ?

See tähendab, kas võiksite võtta lihtsalt 15 minutit, sealhulgas arvuti enne magamaminekut sisse ja välja lülitada, ja öelda "ma olen liiga hõivatud, kirjutan teile hiljem"? Või lülitame arvuti sisse ja välja - see on pikk töö, raske on mobiilsõnumit saata? Selleks ei pea te lisaaega varuma.Koduteel bussis, väikebussis, rongis, parvlaeval jne. kas sa saaksid seda isegi teha, eks? Nii et sa tahad seda teha? sa ei tahtnud seda teha, sest sa ei anna mulle seda väärtust, mida ma sulle annan? Kui me ei saa isegi selles küsimuses üksteise suhtes siirad olla, kuidas te arvate, et oleme sõbrad? või oleme tõesti sõbrad?

vastus:  : :) : :) : :)

tulemus: Kui soovite tõesti, saate seda alati teha

Ma olen nendes küsimustes praegu väga range, ma ei hooli minust, ma võtan selle oma elust kohe välja, ükskõik kes see ka pole, need lihtsalt põhjustavad inimestel aja ja moraali kaotuse. :)  Pealegi on ta päris kaua haigutanud :D

Muide, ma ütlesin, et las ma uhkeldan oma lohaka inglise keelega, aga kui ma ei olnud saksa keele alguses, siis oleksin väga hea, kui saaksin selle saades kirjutada, kui keegi teab, kas nad saavad kirjutada?

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu