Kui saksa keel, Saksamaa oleks maailma foorum ... Mida teeksid Admins fashionista? - SAKSA

Kui maailm oleks foorum ... Mida teeksid administraatorid moedisainerid?

• 1 Vasta
  • 1745 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

öö

• külaline
režiim: ülemusel on madalamas naabruskonnas väga halb võitlus
admin: lukusta see ära ..

- Kas sa kuulsid venda? Ühel päeval häkib Israfil need kohad või midagi, ütlevad nad.
-DDos pleegitades ainult süsteemi. Võtsime ettevaatusabinõusid, ülejäänu on meie nimel

- Ära küsi, mis minuga juhtus.
-Mis teadus ma olen.?! mis tuli
- unustasin, kuhu telefoni panin!
-ole nüüd. Parempoolses ülaosas on otsingulink. Selle kontrollimiseks klõpsake seal.

-Kus sa nägid yahyu cemşit?
Lubage mul kontrollida, kes on võrgus. võib-olla on see ümber.

- palju õnne, härra moderaator, teil on poeg!
- Adminime tänu jumalale! ..

Tegin viimase otsingu, tulin välja umbes 30 tüdrukuga, surm, peaaegu andmebaas kukuks ehuehuheue
- Tule, ma soovin, et sa koristaksid
- Me ei saanud olla positiivsed, kuidas saaksin olla pädevam liige, ma ei saa oma tibusid kustutada.
- Öelge modifikatsioonidele, et on uusi varandusi, need peaksid vabastama andmebaasist ruumi.

-Hacı, mis oli nende seitsmete sünd? Kas kinnitasite?
-Ei, vend, ma ei puutunud. Las teine ​​režiim tuleb vaatama. Ma arvan, et pole mõistlik, kui kõik seitse sünnivad korraga. Ma ütlen, et jagame sünni ära ..

- Kiigume eile õhtul Bakirköy juurest alla.
- sobe sobe. Seda teemat on varemgi käsitletud.

-vend. Kaks rühma võitlesid eile õhtul Taksimis.
-Ole nüüd. Mida modid siis teevad. Kas ta ei saanud taksimi?

-Tohutu, millises reankarnatsiooniürituses oli meil topeltpiste?
-Ma ei tea, küsige oma nime!      ;D ;D ;D

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • Sugu: Daamid
  • elu valetas mulle jälle
Aitäh öö eest, õde, mul polnud üldse naeratust, aitäh jagamast Yaril :) Yaril :)
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu