Saksa keel, Saksamaa olin lapsena nii rumal !! (Cem Yılmaz) - SAKSA

Ma olin lapsena nii rumal !! (Cem Yılmaz)

• 3 Vasta
  • 2291 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
Ma olin lapsena nii rumal !! (Cem Yılmaz)
« : 24. august 2008, kell 02:17:23 »
Ma olin lapsena nii rumal.

Ma arvasin, et Edip Akbayrami nimi oli Edi. Nii et ta oli minu jaoks "Edi Pakbayram".

Mu õde ütles: "Kuidas veeta terve päev kodus istudes ilma igavaks?" Ma ütlesin. Ta vastas: "Kui saate selle teada, ei taha mees tänaval mängida." Ma küsisin endalt: "Kas su hing tahab tänaval mängida?" Ma küsisin.

Hommikul ärgates tegin tavaliselt täiendusi nagu 2 + 2, 3 + 4, et näha, kas ma ikka mõtlen. Mul oli varem hea meel, kui tulemused on õiged.

Ühel päeval, kui läksin vanaisaga parki, olid TRT liikmed seal tulistamas. Nad tõmbasid mind mängima. Ülekande päev oli teleris, et vaadata lastesaadet, mida nägin meie pere krediitkaardilt. Kui nägin ennast ekraanilt: "Miks me pargis unustasime?" Puhkesin nutma.

Mul ei olnud "vastupidist" kontseptsiooni. Kui Sofor viskas käe istmele ja vaatas tagasi, arvasin, et auto varundab automaatselt.

Mu vanemad nõod olid mulle öelnud, et jäätisetootjad on oma kõrvad segi ajanud oma jäätisekõrvade terava osaga. Ma uskusin. Ma ei söö ikka kõrvade teravaid osi. Viskan selle prügikasti.

Kui mu vanaema ühel päeval tuli, tahtsin, et see tuleks päevaks, mil mu lemmik telesarjad puudusid.

Me mängisime mu vennaga karaoglanismi. Ta oleks Karaoglan, ta teeks minust Bütsantsi sõduri. Siis pöördus ta ümber. Kuna arvasin, et teen väga olulist asja, ei ütleks ma kunagi midagi, isegi kui oleksin haavatud.

Ma arvasin, et rohelised ja mustad oliivid kasvavad eraldi puudel.

Püüdsin mõistatuste jaotisse "Ema vend" sobitada oma onu viietähelist nime.

Kartuli trükkimist õppisime lasteaias. Mulle meeldis see nii väga, et astusin kodus seintele ja lauaplaatidele, kuid mu uudishimu kunsti vastu lõppes, kui liimisin kartulid ema äsja ostetud valgesse seelikusse. Sain kartulisse nikerdatud kirjutise "minu ema". Tulin rõõmuga koju ja riietusin lahti. Surusin kogu keha värvilistesse värvidesse kastetud kartuli. Siis möödusin ema eest. Ta hakkas mind nutma, kui nägi mind niimoodi.

Ma arvasin, et Madonna ja Maradona olid vennad. Ma ütleksin endale: "Mis õnne nende isale. Üks neist on jalgpallikuninganna, üks muusikakuningas."

Kui kellegi ees vabandust palusin, arvasin, et Jumal annab mulle vabanduse. Arvasin, et olen invaliid ja saan kohe tagasi "soovitud defekti".

Ma arvasin varem, et lennukid on valmistatud Kurban Bayrami ajal kogutud nahast. Kuna lennukite välispind oli nende nahkadega kaetud, mõtlesin, et Türgi lennundusühing oli kokku kogunud. Kui lennukiröövifilmides tulistati püssi või plahvatas pomm, "Ayyy! Nahk on läbi torgatud!" Ütleksin.

Ma arvasin, et need, kes rääkisid "Gili", olid vaesed.

Pärast seda, kui ema vannitoast välja tuli, sain isa sõnadest “Las tervis olla” kui “Las olla tunde”. Arvasin, et see tähendab midagi sellist nagu "Sa oled nii palju vannitoas olnud" ja mu isa oli mu ema peale vihane. Ma mõtlesin, miks mu ema ütles: "Sagol". "Ma ütleksin, milline õrn naine. Ma armastaksin oma ema ja isa.

offline talayxnumx

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 537
  • Tase 27
Re: Ma olin lapsena nii rumal !! (Cem Yılmaz)
« Vasta #1: 24. august 2008, kell 08:03:09 »
hahha usuksin ka, et nõbu osa jäätist ütles mulle nõbu.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 27. august 2008, kell 07:46:50 »
-> Hahahahaha, ma arvasin, et see on tagurpidi käiguga seotud probleem. ;D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Sugu: Daamid
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #3: 27. august 2008, kell 08:33:37 »
Kui ma olin väike, sain ma aru, et mul peaks tundide kaupa hea tervis olema, kuid ma ei mõelnud sellest vaatepunktist kunagi. See on huvitav mõtteviis.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu