Saksa keel, Saksamaa Ärge rääkige Jumalaga! Vaadake, kui ilus see oli .... - SAKSA

Ärge öelge ei, et Jumalaga vestelda. Vaadake, kui ilus see on ....

• 10 Vasta
  • 4255 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

öö

• külaline
Jumala, kõige armulisema ja halastavama, nimel.

Ma ütlesin: ma olen nii üksik.

Sa ütlesid: ... فَإِنِّي قَرِيبٌ

Olen sulle väga lähedal. Baccarat-186.

Ma ütlesin: Jah, ma tean, et sa oled mulle lähedal, aga ma olen sinust kaugel, ma soovin, et ka mina võiksin olla sinu lähedal.

Sa ütlesid:

Kutsuge oma isandat hommikul ja õhtul tasase häälega, värisedes, anudes ja juues. Puhastus-205

Ma ütlesin: Buddha palub teie abi

Ütlesite: أَلَا تُحِبُّونَ أَن يَغْفِرَ اللَّهُ لَكُمْ

Kas te ei soovi, et Jumal teile andeks annaks? Nur-22

Ma ütlesin: Muidugi tahaksin, et te mulle andeks annaksite.

Ütlesite: وَاسْتَغْفِرُواْ رَبَّكُمْ ثُمَّ تُوبُواْ إِلَيْهِ

(Niisiis) Otsige oma Issandalt andestust, siis parandage meelt. Tõesti, mu Issand, anna andeks, armasta. Hud-90

Ma ütlesin: ma olen nii patune, mida ma nii suure patuga peale hakkan?

Ütlesite:

Kas nad ikka ei tea, et Allah aktsepteerib oma teenijate meeleparandust ... ja et Allah võtab meeleparandust väga vastu ja hoiab väga kinni? Meeleparandus-104.

Ütlesin: olen korduvalt meelt parandanud ja oma meeleparandust murdnud, mul pole enam nägu.

Ütlesite: اللَّهِ الْعَزِيزِ الْعَلِيمِ (2) غَافِرِ الذَّنبِ وَقَابِلِ التَّوْبِِ

Allah on kõikvõimas ja teab, ta andestab need patud ja aktsepteerib oma sulaste meeleparandust. Safiir-2/3.

Ma ütlesin: Mul on nii palju patte, kumba peaksin meelt parandama?

Ütlesite: إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا

Jumal annab andeks kõik patud. Zumer-53.

Ma ütlesin: Kas siis, kui ma tulen uuesti, kas andestaksite mulle uuesti?

Sa ütlesid: وَ مَن يَغْفِرُ الذُّنُوبَ إِلاَّ اللّهُ

Pole ühtegi inimest, kes saaks patte andeks anda, välja arvatud Jumal. Ali Imran-135.

Ma ütlesin: kui ilus sa oled, mu jumal! Ma ei tea, miks ma hakkan nende sõnade ees sulama, ma armastan sind nii väga.

Ütlesite: إِنَّ اللّهَ يُحِبُّ التَّوَّابِينَ وَ يُحِبُّ الْمُتَطَهِّرِينَ

Tõepoolest, Allah armastab neid, kes meelt parandavad ja puhastavad.

Järsku ütlesin: "Mu Jumal ja mu Issand, kes mul on peale teie?"

Ka sina أَلَيْسَ اللَّهُ بِكَافٍ عَبْدَهُ

"Kas Jumalast ei piisa oma sulase jaoks?" Sa ütlesid (Zümer-36).

Ma ütlesin: Sa armastad mind nii väga ja oled minu vastu nii tore, mida ma teha saan?

Ta ütles: يا أيها الذين آمنوا اذكروا الله ذكرا كثيرا (41) وسبحوه بكرة وأصيلا (42) هو الذي يصلي عليكم وملامان

Oo, usklikud! Mainige palju Jumalat. Ja ülista Teda hommikul ja õhtul. See on see, kes saatis teie peale oma halastuse, et tuua teid pimedusest valguse kätte. Inglid saavad ka andestust paluda. Allah on usklikele väga halastav. Ahzap-41/43.

Ma ütlesin endale: jumal, ma armastan sind väga.

on väljavõte ....

öö

• külaline
Re: Ära ütle, et sul pole Jumalaga vestlust. Vaata kui ilus see on ....
« Vasta #1: 12. august 2008, kell 12:25:14 »
Mulle avaldas see muljet väga ja tahtsin teiega jagada ...

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • Sugu: Daamid
  • elu valetas mulle jälle
Re: Ära ütle, et sul pole Jumalaga vestlust. Vaata kui ilus see on ....
« Vasta #2: 12. august 2008, kell 12:27:33 »
See on väga ilus, aitäh jagamast
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

offline mehmetemirxnumx

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 334
  • Tase 100
Tervendage oma käsi täna õhtul. väga muljetavaldav ja väga ilus. Täname jagamast

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Sugu: laht
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
Tervis öösiti teie kätes ... + tes. okei:)
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

öö

• külaline
Aitäh :)

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
Su käed on väga terved

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
-> Suur aitäh ... +1 ;) (Tööjõu austamine ingel: :))
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline Ribery

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 473
  • Tase 11
Samuti lugesin, et see on väga tore õhtu, samal ajal kui palvetate koos Jumalaga, jääb see alati vaeseks.
Allah on koht, kus sa oled kõige lähemal.
Ma jätan sind ja minust lahkun

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Täname jagamise eest, öö.  ;)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
+1 väga tore ööõde ... See oli imelik tunne, kui ma seda lugesin ....

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu