Saksa keel, Saksamaa Ergenekon - GERMANX

Ergenekon

• 59 Vasta
  • 21966 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 294
  • Tase 37
  • Sugu: laht
  • Naeratus ... homme on hullem
Re: Ergenekon
« Vasta #33: 10. september 2008, 12:28:09 »
Hr Lengur, kuna te kaitsete nii raevukalt, on kaheldav, et teil võib olla seos ergenekoniga. Prokurör ei tea nii palju, politsei ei saa sellest aru, te teate kurjategijat. See on selline asi, mida te teate. Mida veel teete, et lasta sõduril revolutsiooni teha. Inimesed kroonitakse krooniks. Mis on selle kättemaksuviha põhjuseks. Asjad lähevad valesti.

Kallis nuhal2,

Selleks, et näha, mis juhtus fabritseeritud Ergenekoni süüdistuse esitamise protsessis, meelevaldses ja kiusamispraktikas ning kriminaalmenetluse seadustiku ja inimõiguste üldpõhimõtete rikkumises, ei pea olema õigusprofessor ja et see on suunatud kindlal eesmärgil, mis on vastuolus mõistuse, loogika ja juriidiliste õigusaktidega. Arusaadava omavoli kritiseerimisel ei ole vaja olla võltsitud Ergenekoni organisatsiooni kaasaelaja ega kaitsja. Kui loete seda, mida olen varem kirjutanud, näete et "seadus on kõigi jaoks vajalik mõiste ja need, kes toetuvad oma praegusele positsioonile ja positsioonile, kurdavad seaduse ja õigluse üle".

Mis puutub eraõiguslikku, siis kui lisame 17-aastase juriidilise hariduse 4-aastasele aktiivsele juristile ja 1-aastasele advokaadipraktikale, siis võin öelda, et keegi, kes on 22 aastat otseselt seaduses olnud, on vägede juhendamisel (eriti meie naha õpetaja, kes elab CIA kaitse all USA süles), see on täiesti hirmutav ja ebaefektiivne. Sa lööge kaasa, see on see, mida nad juba sihivad, nii et uinunud, petetud, vaikne enamus.

Ühe prokuröri kohta, kes oli kuulus tänu meediale, kes koostas järgmise väljamõeldud süüdistuse, ei ole kriminaalasjades kaebusi. :)) Nii et nagu näete, on väga räpaseid rakendusi, mis on mädanenud. Muidugi ei saa te seda meediast õppida.

Ma ütlen, et inimkonna jaoks on hädavajalik astuda vastu sellele, kes on ülekohut kannatanud. Kui te seda ei tee või vähemalt ei kritiseeri, kui panustate sellesse ülekohtusse, ei pea olema nende arvamus, kes on kannatas ülekohtu kritiseerimisel ülekohut. Mul pole riigiga muid suhteid kui maksude maksmine. Mul pole kohta roolis "Me ütlesime tere, nad ei võtnud altkäemaksu". InshaAllah võisin öelda. :)

Mida arvate minu advokaadi Tayyip Erdoğani - Aydın Doğani konfliktist?

Muharrem, mida ma peaksin ütlema. Tänan Jumalat tuhandeid kordi, kui selliseid konflikte pole, ei saa me teada, kes teeb seda, mida teeb vastastikune räpane pesu. On ilmne, et valitsus on loonud meediumivõimu see teeb oma trompeti riiklike rajatistega. Alles jäävad Çukurova, Cineri ja Doğuşi rühmade meediumid, millest suurim on Doğan, neist suurim on Doğan. Valitsus üritab neile rühmadele survet avaldada ja kasutada oma talu vara. Muidugi ei söö ta seda alati. Kuigi ma seda vihkan, väljendab see seda häbi. Ma õnnitlen Doğani rühma, mis on peaaegu ainus meediajõud. Häbi on veelgi ja me vaatame hämmastusega kõik koos. Soovin teile meeldivat vaadet. ;D
"Kui mängite millegagi liiga palju, rikute selle ära."

Murphy seadused

offline MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administraator
  • Sõnum: 1566
  • Tase 442
    • almancax
« Vasta #34: 10. september 2008, 12:30:40 »
Teil on õigus, paljud asjad võivad selle alla sattuda, aga kas need polnud varem nagu lambamähis?
Nii et härg on surnud, partnerlus on läbi :)

nuhalxnumx

• külaline
« Vasta #35: 11. september 2008, 12:33:49 »
Härra Lengur, kui ma ütlen, et advokaat, tuleb mulle kohe meelde, lõvi võetakse maha. Millegipärast on ta praktikal käinud või midagi sellist. Ta pole vist nii palju töötanud, kui sa noorena tundud. Räägitavast meediast rääkides teate, et see advokaat lõi nõustajat ja vigastas inimest, kes tappis relvaga inimese. Kui juhtunu tunnistajaks olnud kohtunik teatas, et ründaja ei toonud takbiri ja ta tulistas püssiga, ei näinud ta vajadust selgitada, miks kripeldav meedia sellise asja moodustas. Ma mõtlen, et prokurör valmistab ette väljamõeldud süüdistust. Noh, kohtunikud ei aktsepteeri valeväiteid või mitte. nii kuidas nad seda tegid. Mis nende seadusemeestega toimub. Teie olete ainus aus, olete jäänud USA-s elava õpetaja juurde, ehkki teil pole selle teemaga palju pistmist, näitab see teie vaenulikkust religioossete inimeste vastu. Kui olete jurist, siis miks te vajutaksite konsultant? kuid on loogiline, et tippkohtumist kui sellist seadusemeest pole. Moharrem Bey, ma vastan teile hiljem. Teil on tõendeid, kui saate aru, pärast seda, kui olete aru saanud.

offline MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administraator
  • Tase 442
    • almancax
« Vasta #36: 11. september 2008, 01:20:34 »
Teil pole vaja nuhal2 rünnata, siin räägivad kõik oma arvamust ja soovite selle omaks võtta
sa ei adopteeri.
Minu otsustada ei ole see, kas võtate selle vastu või mitte, kuid peate austama inimeste arvamust.
Toetan igati ergenekoni süüdistust, kuid mu sõber ei toeta seda.
Ma ei palu tal seda aru anda, see on äri, mida kõik teavad.
Minu jaoks ei räägi ma alateadlikult, sest kõigi arvamus ei mõtle seda, mida ma arvan.
igaühele.
Aga kui räägite siin konkreetselt minu või minu jaoks, siis tea kõigepealt oma piire.
Esiteks alates õigusest kuni poliitikani, majandusest kuni selle inimese poliitikani, kellest te räägite
Ta on inimene, kes on hästi haritud igas aines.

Mis puutub minu arvamusse; Türgi-suguste riikide valitsuste järel võimas meedia
Tegelikult on meie riigis selle kohta näidet nähtud, ehkki osaliselt.
nad ütlevad, et meedia haldab seda. Miks nad seda ütlevad? Kui palju inimesi hääletas partei programmi poolt, mille poolt nad hääletasid
lugemine? Mida arvestame erakonna poolt hääletades?
Me ei võta midagi arvesse, see pidu on hea, kui meedia sellest hästi räägib,
Kui ta räägib halvasti, ei hääleta ta selle erakonna poolt, nii me teeme.

Lugesin hiljuti artiklit, esimest korda meie riigis liitus valitsus meediakontserniga.
Öeldakse, et ta kuulutas sõja. Miks seda nii nimetatakse? Sest mehed kaitsevad või kinnistavad oma huve
Kui nad tahavad, peavad nad meediaga läbi saama .Selleni on see alati juhtunud.
Ta on läbinud meedia toetuse saanud voo. Kas see partei ei kasutanud neid võimule tulles?
Muidugi kasutasid nad seda nagu kõik teisedki, selle grupiga seotud ettevõtete võlad olid jälle
pole seadistatud? Kas mitmesuguseid privileege ei tunnustata tänuna?
Nendest rääkimata, ma ei kaitse ei valitsust ega meediat, nad kõik on halvemad kui teised.

Türgi Kas teate, milline on korruptsiooniindeksi auaste? Miks nii?
Kui palju korruptsiooni te teate? Kes teavitab teid korruptsiooni toimumisest
saab anda? Kust sa veel meediast õpid? Muidugi tehtu varjamiseks
nad elavad kogu meediaga, mitte ainult selle valitsusega, nad on kõik ühesugused.
Need, kes ei suutnud kiita majanduspoliitikat, mis ajas selle riigi kriisi, et rahvust ei kuuletaks
Siin on meedia jõud.

Ütlete mulle, kas on tõendeid ja neil on tõendeid, et inimesed saaksid oma arvamust avaldada.
Mõistame enam-vähem seda, mida on tehtud.
Mis see on Doğani - Erdoğani arutelu? Minu jaoks on neil mõlemal määrdunud riided ja üksteisel
Teine ütleb: "Ma paljastan su määrdunud riided" ja teine ​​ütleb: "Tule, vala see välja ja ma valan sinu."
Selles kontekstis arvab avalikkus minu arvates, kui palju räpasust tuleb visata, maskid kukuvad ükshaaval maha.
Aga ma ei usu, see läheb nii, see läheb nii ja me räägime siin pidevalt, öeldes, et ta tegi seda, ta tegi seda ja seda.
Kui hobune möödub Üsküdarist, sööme üksteist.

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 294
  • Tase 37
  • Naeratus ... homme on hullem
« Vasta #37: 11. september 2008 kell 11:26:40 »
Sõbrad, nagu ma ühes oma eelmises artiklis ütlesin, tuleks kuriteo toimepanija poole pöörduda. Õiglus leiab oma koha ainult sel viisil. Kuid õigluse tagamise ettekäändel on see häbiväärsuse, pettuse, riigireetmise, usu ja südametunnistuse vastu. ekspluateerimine, täiesti erinevad poliitilised vaated, vastuseis. Kui blokeerite kõik sama kuriteo eest asjassepuutumatutel põhjustel, järgimata kriminaalmenetluse reegleid ja rikkudes inimõigusi, siis seda õigluseks ei nimetata, see on poliitiline lintš.

Kallis nuhal2,

Lubage mul kõigepealt teie küsimustele vastata.

Ütlesite: "Kui ütlete advokaati, tuleb Alpaslan Aslan mulle mingil põhjusel kohe meelde." Kas siis Ali Günday nimeline nimi kõlab tuttavalt? Kui ütlete, kes on Ali Günday, ütlen teile kohe: Gümüşhane'i advokatuuri endine president, kes tapeti oma kontoris 1995. Kuid keda keegi sihtis, kelle poolt, miks ta tapeti? Ajalehe Akit Günday, mis kandis nime Vakit, tappis İzzet Kıraç-nimeline isik põhjendusega, et ta keelas pearäti pärast seda, kui teda mitu päeva trükiti.

"Kes on Alpaslan Aslan?" Miks peaks advokaat pressima Riiginõukogu? "Kui ainult telekanalid on Linnutee (teate, meie LKA toetatud süvaõpetajate kanal), Kanal 7 ( kuulus tuletorni skandaal), ATV (teate, et see on valitsuse borogan. Kui vaatate ja esitate selle küsimuse, mitte riigipankade erisoodustustega avaldatud uudised (nagu oleks see olnud valitsuse isa raha), vastused, mida ma annan, ei rahulda teid mingil viisil. Praegu võin öelda vaid seda, et ülalolev Izzet Kıraçi ja Alpaslan Aslani vahel on 3 olulist sarnasust.

1) Ükskõik, kas ma ütlen nii mõrtsukaid kui rumalaid inimesi, on kohtuprotokollis kinnitatud, et inimene luges pidevalt meedias tähtsaima fanatismi esindaja ajalehte Vakit.
2) Mõlema avaldustes ütlesid nad, et võtsid sellise tegevuse vastu pearätiku keelu vastu.
3) Huvitaval kombel on mõlemal lollil olnud mingil põhjusel vaimuhaigused. Kohtutoimikutest ilmneb, et Izzet Kıraçist on teatatud ja Alpaslan Aslan üritab hullumeelset teadet saada.

Nende teemade kohta leiate üksikasjalikku teavet Google'ist. Kui soovite dokumenti, ei saa ma neid konfidentsiaalseid dokumente meie saidil ega ühelegi kallutatud ajalehele edastada, kuna mul pole võimu. :) Mida kavatsete dokumendiga teha? Mida ta tegi AKP aseesimehe Shaban Geariga, samas kui väited, et ta sai oma dokumendiga miljon dollarit altkäemaksu? Ta astus tagasi näituse asepresidendi kohalt, kuid kartis visata oma parlamendiliikme puutumatuse raudrüü ja ei astunud tagasi saadiku kohalt (see tähendas, et TL-st ja võimuparteist visati palju nulle) meie rahvusvaluuta maine tõstmine pole küll sümboolselt YTL, vaid dollarites. Mind isiklikult häirisid väited, et ta sai tõestatud altkäemaksu. :) )

Ma ei lähe kunagi nende inimeste veresaunadesse, keda te vihkate, nagu Turan Dursun, Bahriye Üçok, ...

Kirjutasin ka meie professorist, kes elab USA-s CIA kaitse all, kokkuvõtlikult - ainus mõte, et nii paljud inimesed, kelle poliitilised vaated on selle fiktiivse Ergenekoni uurimise tõttu üksteisele täiesti vastupidised, nõustuvad enne nende arreteerimist see ebaaus, reetur, USA sulane, religioon ja südametunnistus, tema vampiir ... oli see, kui ohtlik oli professor ja tema moodustamine osariigi ridades selle riigi jaoks.

Ma kavatsesin veel asju kirjutada, kuid minu aeg on täna õhtul piiratud. Ma asun 2 tunni pärast Istanbuli teele. InshaAllah jätkan pühapäeva õhtul.

"Kui mängite millegagi liiga palju, rikute selle ära."

Murphy seadused

nuhalxnumx

• külaline
« Vasta #38: 12. september 2008, 12:21:59 »
Teate, miks see riik pole aastaid edasi läinud. Sest hea haridus ei ole head inimesed, vaid sellepärast, et olete saanud sarnaseid inimesi. Teie vastus on täielik kavaler. sama kripeldamine on olnud artikkel, mis on täis laimu ja solvanguid meedia võltsuudistega. Sa alati järeldad, et ajalehte lugenud inimesed tapavad inimesi. Sa kirjutad selliseid asju häbenemata. Ma annan teie solvangud teile täpselt tagasi. Ärge unustage ettekandes: lõvi ergenekoni kohtualust ja haritud juristi ning kui ta täna välja läheb, on tal rohkem kliente kui teil. Teiesugused tegelevad USAs elava vaimuliku, mitte varaste, vaid mõrtsukatega. sündmus on väga selge.

nuhalxnumx

• külaline
« Vasta #39: 12. september 2008, 12:41:15 »
Noh, tuleme teie kirjutatud juurde. Kas saadate mulle valeuudiseid meediast, mis on sündinud enne või pärast valimisi või presidendivalimiste ajal. sa ei saa näidata Dogani rühmitus ei kiitnud kunagi ja otsis alati võimalust rünnata. Eriti enne 2002. aasta valimisi (lugesime ka gazti) pole cogo mediaanil ühtegi joont akpi kasuks ja akp tuli võimule. On palju asju, mis teevad teie väitekirja kahjutuks. Mida meedia ka ei ütleks, nende sõnul neelab avalikkus nad kõik alla, SEE OLI VANA. Praegu on sündinud ainult meedia, kui AKP võimule tuli, see oli ainus viis mitte ainult looduse, vaid kõigi võimule tulla soovivate rühmade võlgade sissenõudmiseks. Seadistate saidi, häkkerid või mida iganes nad kasutavad. Olete teretulnud saidile või mõnele muule teenusele, kirjutate lühidalt, lihtsalt teenige rahvast nagu erakond, kuid nendele häkkeritele pole teie saidil ainult kasu, vaid nad hakkavad nõudma ebaõiglasi asju. Muidugi oled sa ka vihane, ütled, et kaitsen oma õigusi. Mis juhtus? Nüüd olete surnud koos temaga, sest andsite sellele petturlikule võimalusele saidilt kasu saada. Siis hakkas see häkker teid ähvardama, rääkige oma saidile, öelge mulle koopiamasinat vms, vastastikuseid ähvardusi, aga ma näen teid siin. Muidugi, te ei ütle midagi sellist. dimi, nagu te ütlesite, meil pole vaja dokumenti käes olla, sallyalim laim. Vajadusel jätkan hiljem.

offline MuhaяяeM

• ωєвмαѕтєя
  • administraator
  • Tase 442
    • almancax
« Vasta #40: 12. september 2008 kell 03:07:10 »
Vaata, vend, ma mäletan, et sa oled varem osalenud mõnes arutelus.
Ok, teie ideed on ka head, jah, väga toredad, minu jaoks on meediatugi, kuid mitte teie jaoks, see ei pruugi olla probleem.
Kuid ma ei saa aru, miks te nii agressiivset sõnumit kirjutate.
Kui kõik kommenteerivad oma loomulikku stiili, ründate kahuri ja vintpüssiga, mis see on?

Millal õpime mehe kombel vaidlema?

Mida sa mõtled? on nagu sina? Mida see tähendab su vastus on selline jama?
Mida sa mõtled? mul on sinust kahju? Mida see tähendab see rahvas on sinusuguseid palju näinud?

Mida on neil pistmist teemaga?
Sa ei saa rääkida kellegagi, keda sa niimoodi ei tunne, tema arvamuse tõttu!

Olete varasematel aruteludel sarnast stiili kasutanud. Ma ei saa enam tagasi võtta, ma ei hoiatage teid uuesti, teie konto on suletud.

offline Kaşüstü

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 299
  • Tase 42
« Vasta #41: 17. september 2008, 11:31:45 »
EE teema "ERgenekon" ei sarnane "suusõnaliselt", tingimata kogetakse pinget.

Muide, ma õppisin palju ajalehtedest ja teleritest. Minu arvates. Kui inimene pole midagi teinud, ei saa teda nii lihtsalt arreteerida. Kui tal on õigus, see tähendab, kui tema süüd tõendavat dokumenti pole, tuleb ta ikkagi välja. Te ütlete, et seda on lihtne öelda, kuid nagu ma ütlesin, ei saa arvata, et vahistamismäärust saaks välja anda, kui pole mingit dokumenti tema süü kohta. Kas ma olen vale? Toetan ka süüdistust. Kui on, tuleks selline organisatsioon kindlasti hävitada.

Sei so wie du bist, das kannst du am besten.

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • Sugu: Daamid
  • elu valetas mulle jälle
« Vasta #42: 18. september 2008, 12:16:02 »
Ma ei tea, mis on ergenekon, miks ma seda nii palju kuulen, et kui nezmn-teleri sisse lülitada, on see bidee pärast ergenekoni terrorit
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

Jentzsch

• külaline
« Vasta #43: 18. september 2008, 12:51:50 »
Ergenekon oli kunagi suur Türgi eepos.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu