Saksa keel, Saksamaa Ergenekon - GERMANX

Ergenekon

• 59 Vasta
  • 21965 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline kholp saada $

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1349
  • Tase 116
  • Sugu: laht
Re: Ergenekon
« Vasta #11: 15. juuli 2008, kell 05:16:30 »
Ergenekon: Seaduse häbiplekk
Nimi Ergenekon yurdun
Koera nimi
Lõpeta nelikümmend aastat, tule!
Siin on sajad spearsid

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 294
  • Tase 37
  • Naeratus ... homme on hullem
« Vasta #12: 26. juuli 2008, kell 07:03:20 »
See kuulus süüdistus on lõpuks avaldatud. Mul võtab kogu mitme leheküljelise süüdistuse kokkuvõtmine üsna kaua aega. Kui ma sellele pilgu heitsin, pälvisid mu tähelepanu esimesena väited 80-aastase Cumhuriyeti ajalehekirjaniku kohta İlhan Şelçuk. Tema koju viidud Ilhan Selçuki kohtusse kaevati väide, et tal oli majas litsentseerimata püss, ta oli ebaseadusliku organisatsiooni liige ja sooritas relvastatud riigipöörde. lind (ajudega) mõtles jahile.

Sõbrad, sellest süüdistusaktist ja kõigist isikutest (sealhulgas poliitikutest), eriti politseist ja prokuröridest (sealhulgas poliitikutest) räägitakse selle süüdistuse igal etapil palju ja ma arvan, et paljud ametnikud kaotavad jalad. hind, mis hoiab inimesi kuude jooksul sees, ja see hind tuleb maksta kellelegi. Pärast nende kirjutatu nägemist võime arvata, et sadu salajasi tunnistajaid on lihtne leida.

Seadus on vajalik kõigile, kuid kui seadusse seada räpased eesmärgid, siis ühel päeval on see räpasus täiesti sassi läinud. Ma ei tunne teist maailma neile, kes arvavad, et sellest räpasusest vabaneda, kasutades abielu. pole siin maailmas kerge puhastada.
"Kui mängite millegagi liiga palju, rikute selle ära."

Murphy seadused

offline spinat

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 64
  • Tase 2
  • Sugu: Daamid
« Vasta #13: 28. juuli 2008, kell 12:14:56 »
Kuna pühendunud Lengur pidi tegema minust kõige üllatavama sündmuse, kus ajaleht Cumhuriyet kuulub, kuulub samal ajal tõukekirjanikuks ka Ilhan Selcug see sündmus. Hind, mida nad töötavad, võitis riigi usalduse, asukoha ja programmi, saabub aeg nende huvide jälgimiseks ...

Nagu te ajaloos teate: "Kui soovite riiki kokku kukkuda, öeldakse:" Kui soovite kõigepealt oma pea ära rikkuda ", kui süüdistuses nimetatud väide on õige, on rakendatud taktika sama mis ajaloos. ..

nuhalxnumx

• külaline
« Vasta #14: 02. august 2008, kell 02:09:17 »
Kes ütles selle sõna ajakirjandusele, kes ei teadnud, kes on selle riigi rikkaimad inimesed intellektuaalid, kes ei tea, kes on nende kontodel sündinud 10 miljonit dollarit, isegi need, kes ei tunne end põlvnemisena, elavad millises riigis, keda kas petame. Peamine sihtmärk on meclis, vanduvad inimesed, kes ei saa miilitsa tahtel rünnata. See rahvas on parlamendis valitsuse valinud ja loomulikult karistatakse solvanguid. Ma ei imestaks nooruki ilmumist kõikjalt. Sest kogu riigis on huvigruppe. Vastasel juhul pole põhjust, miks see riik edasi ei saaks.

offline aDSA

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 214
  • Tase 40
« Vasta #15: 02. august 2008, kell 10:48:04 »
...
Palume ilma jääda
Käputäis mulda
Kuni me ei sule oma suu
Jah, aga see on vastus?

nuhalxnumx

• külaline
« Vasta #16: 09. august 2008, kell 12:05:37 »
Ka 15–20 protsenti riigist edenes progress, need inimesed pole täna unustanud, kes määravad sammu Türgist ida poole, püüdes riiki valitseda. kui imelik. Ei ole ainsatki asetäitjat. Idast pärit mees kardab minna, ütleb, et andke riik ja laske mul valitseda. 47 protsenti on selles riigis enneolematu enamus. Isegi teie kirjeldatud Ameerikat valitseb 50 protsenti. Kumb partei oli võtnud 45 protsenti kalkunist. Rikkad on alati rikkad. Hõimude sõbrad on need, kes annavad. Ebazan on kaubanduses pankrotis. Ärge muretsege, saate teada, kuidas tema alinteritega võita.

offline sa ime

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 264
  • Tase 73
« Vasta #17: 09. august 2008, kell 05:25:29 »
Mul on väga haiget, kui läksin 28. veebruar oldu.yapil ayyasl ja see, mida ta tänaval leidis võltsitud suurest poisist koos täpsustamata naisega, mängib Türgi päevakorda valesti kusagil hõivatud kohas, kas valitsuse kukutamine võitis allaneelatud sekkili mitte planladikus, on tõesti kahetsusväärne see on pigem see, kui palju mänge otsesemaid mänge hinnas nad devamini mängupüstoliga Türgi esilekerkimise ees toovad, oli lunastuse mõttes suurepärane, insha'Allah.

offline aDSA

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 214
  • Tase 40
« Vasta #18: 09. august 2008, kell 05:36:19 »
...
Palume ilma jääda
Käputäis mulda
Kuni me ei sule oma suu
Jah, aga see on vastus?

offline sa ime

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 264
  • Tase 73
« Vasta #19: 09. august 2008, kell 05:41:28 »
Ma arvan, et teema oleks Ergenokoniga. Nüüd liigub valitsus õigel teel, kaldumata vasakule ja paremale kõrvale võrreldes eelmistega. Noorukite tabamine on selle selge tõend.

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 294
  • Tase 37
  • Naeratus ... homme on hullem
« Vasta #20: 10. august 2008, kell 12:38:33 »
Ergenekoni juhtum on AKP-st kaugel. Arvestades, et Ergenekoni süüdistus koostatakse enamasti pealtkuulamisprotokollidest, saame aru, et selline pink oli kavandatud juba enne AKP asutamist. Võite hõlpsasti arvata, et järgmised sõnad tehti aastaid tagasi meie professori poolt nendeks päevadeks.

"Kohtumajas või muus elutähtsas asutuses meie sõprade olemasolu ei tohiks pidada individuaalseks eksistentsiks ja seda sellisena hinnata. Nii et need on meie garantii nendes riikides tulevikuks. Need on meie olemuse pulss. 

Ärge tekitage kaotusi. 

Mida see veel vajab, kuidas seda tuleks tugevdada, mida tuleks öelda, seda tuleks pidevalt uurida, rohkem tugevdada, kuid seda ei tohiks mingil määral ohustada, teisisõnu tuleks see võtta erakorralisse kaitsesse ja mitte ohvreid tuleks lubada. Selles suhtes on väga oluline kaitsta oma sõpru selles korteris või teises korteris. Võib-olla saab kasutada töö paindlikkust, nagu ma siin selle kaitseküsimuse juures esitasin.

Olge paindlik, liikuge veenides ringi ilma kitsenemiseta. 

Sellest vaatenurgast, ühelt poolt, kasutades neid seadusi ja reegleid, äsja kirjeldatud paindlikkuse piires, teiselt poolt, et stimuleerida seaduse ja reegli inimeseks olemise kuvandit, see tähendab, et nad järgivad rangelt, tuleb öelda, et see on regulaarsete tutvustuste taga. Ja see on teie tulevaste eluliste ja olulisemate kohtade juurde tuleku taga. Teisisõnu, liiga kaugele minek, ilma et tunneksite oma kohalolekut, on elutähtsate ja dünaamiliste ettevõtete küsimus, nagu ka nendes kahes asutuses. Edasimineku, sellistes elutähtsates veenides ringi liikumise ja tagasipöördumise probleem, kui tahetakse tagasi saada, pole vigastust tundmata, on meie tuleviku jaoks väga olulised küsimused.

Avastage süsteemi põhipunktid, et kõndida tuleviku poole ... " 

Pole vist vaja mainida, et meie õpetaja on elanud USA-s, mis on olnud umbes 10 aastat suurim moslemimõrvar ja et USA-l on otsene või kaudne mõju peaaegu igale meie riigi räpasusele, eriti pärast 1950. aastaid. .

Võib arutada AKP olukorda. Paljusid asju võib öelda nii heade kui ka halbade aspektidena. Kuid üks on kindel, et AKP saab kasu riigipoolsest moodustamisest nagu ülal, sest opositsioonihääli üritatakse vaigistada. ükshaaval. Seda ei tohiks unustada, sest kui need, kes üritavad AKP kaudu oma räpaseid eesmärke saavutada, jõuavad täna kindla võimuni, pole neil AKP-d enam vaja ja nad astuvad AKP likvideerimisprotsessi. algab nüüdsest.

Noh, puhkusel olles ei huvita mind Ergenekon ega AKP. :)
"Kui mängite millegagi liiga palju, rikute selle ära."

Murphy seadused

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • Sugu: Daamid
  • elu valetas mulle jälle
« Vasta #21: 10. august 2008, kell 12:43:36 »
Olen seda sõna viimasel ajal palju kuulnud, miks ma seda ütlen? okei:)
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu