Saksa keel, Saksamaa Ergenekon - GERMANX

Ergenekon

• 59 Vasta
  • 22159 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Kaşüstü

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 299
  • Tase 42
Ergenekon
« : 09. juuli 2008, kell 12:20:32 »
Poisid, viimasel ajal on olnud midagi sellist, mida nimetatakse "Ergenekoniks". Ma ei tea, kas teema avamine on õige, kuid tahan sellest kõike teada. Kahjuks ei saa ma mõnest türgi sõnast aru. Mul oleks hea meel, kui need, kes teavad või ei jaga oma seisukohti või mis veelgi olulisem, oma teadmisi sellel teemal. Ma loen ajalehte iga päev, kuid ma ei saa mõnest asjast aru nagu ütlesin.
Mul läks paremaks, kui lugesin seda hiljuti Saksa ajalehest. Tead, Denzel Washington ütles filmis: "Ütle mulle, nagu oleksin kuueaastane laps". Ütle mulle nii.
Sain aru, et "Ergenekon" on organisatsioon. Kas nad on riigivaenlased? Miks on siis riigi juhid selle organisatsiooni liikmed. Nii et ma ei saanud neist täpselt aru. Mis on nende eesmärk, kõige tähtsam?

Sei so wie du bist, das kannst du am besten.

yakamozlu_ge poolt

• külaline
Re: Ergenekon
« Vasta #1: 09. juuli 2008, kell 12:44:43 »
Vendade huntide org oli varitsuses, jõudsite mineviku vanadesse osadesse, see tähendab, et ta räägib kõike, tüübid on kõik juba selgeks teinud ... :)

offline Kasto

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 1
« Vasta #2: 09. juuli 2008, kell 11:53:42 »
tere
mu sõber ... ergenekon .... keegi, keda isegi riik ei suuda lahendada, võin pakkumist vaid lühidalt küsida ..
Osariigi tippametnike hulgas on pensionil olevad kindralid, poliitikud, kirjanikud. on tehtud. Nende eesmärk on ajada riik kaosesse ja kindlustada omaenda positsioone ning tagada üür koos riigi tagantpoolt omandatud üüridega. Nad jagasid isegi omavahel arenenud riiki ja valisid isegi riigi presidendi ... see tähendab, et kukutada riigi juhtimine ja viia nende moodustatud valitsejad riigi etteotsa ning seeläbi tulu teenida. Pean silmas gruppe jõugusid, kes loevad suurriigi huve enda huvides.

offline aDSA

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 214
  • Tase 40
  • Sugu: laht
« Vasta #3: 09. juuli 2008, kell 08:06:42 »
...
Palume ilma jääda
Käputäis mulda
Kuni me ei sule oma suu
Jah, aga see on vastus?

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #4: 09. juuli 2008, kell 11:02:12 »
Kui olete ergenekoni suhtes uudishimulik, siis arvan, et saan teile selle kohta raamatut soovitada. Soovitatavas raamatus on paar raamatupealkirja, nende kohta saate palju teada.
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

nuhalxnumx

• külaline
« Vasta #5: 10. juuli 2008, kell 02:56:16 »

- Nende hulgas, keda süüdistatakse kogenematuses salamõrvari laskmises kodaniku privaatsesse asukohta ja üritamises süüdistada teda alusetus kuriteos

- keelab süüdistatavate avalduste andmise advokaatidele (isegi advokaat ei tohi neid kaitsta)

- Väidetavalt oli uurimise alguses palju pomme ja tõendeid ning need hävitati vaatamata juhtumi tõendite keelamisele

-

Tundub, et oleme näinud, immmmm, oma huvitavate silmadega - kui te ei avalda pühaku nime

Teate midagi, kuid te ei selgita, näete siis F-tüüpi M-tüüpi, on võimalus roostetada ja

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 294
  • Tase 37
  • Naeratus ... homme on hullem
« Vasta #6: 11. juuli 2008, kell 12:07:45 »
Kui jumal lubab, siis süüdistusakt, mida on üritatud homme ette valmistada pea 1.5 aastat (see on rekord), avaldatakse ajakirjanduse ees (arvatavasti esimest korda) ja kõik saavad teada, kes mida tegi või .

Kuid kaks olulist asja, mis köidavad minu tähelepanu;

- Vaadates kinni peetud või vahistatud inimesi, on huvitav, et paremäärmuslaste, vasakäärmuslaste, sõduri ja ajakirjanduse liikmed on sama organisatsiooni liikmed. Samuti on huvitav, et kõik need inimesed on üksteisega täiesti vastupidised, mingil põhjusel ühinenud ühel hetkel enne jõugu süüdistuste esitamist. CIA viidatud deriiiiiin, meie õpetaja ja tema toetajad, kes elavad USA-s, kus nad tajusid ohtu Türgi Vabariigile, olid Türgi institutsioonide ja valitsuserakond, kellele see struktuur kasuks tuli. Veel kord on see nahk õpitud meie õpetaja lähedal töötanud ja hiljem usku pöördunud ning Kanadas siiani rabina tegutseva homoseksuaalse ajakirjaniku arvutikirjeldustest.

Menetluses esinevate ebatäpsuste ja omavoli rohkus uurimises on omamoodi, mida tõenäoliselt õpetatakse eeskujuliku õppetunnina kõigis tänapäevaste riikide õigusteaduskondades. Ohvitserid, kes tellisid ja täitsid korralduse nende inimeste võtmiseks segamini selle CIA viidetega õpetaja, kes uurimisest pääsemiseks USA-s hinge tõmbas (tegelikult mõisteti ta hiljem õigeks). Seal on konfidentsiaalsuskäsk, ringhäälingu keeld, kuid kogu toimikus sisalduv teave ja dokumendid on komisjoni käes. samal ajal meediumid. läbib ja vastutajaid ei leita. Hayrettt.

Homme on igatahes suur päev. Kui uurimisel on tahtlikke tavasid (mida ma arvan, et neid on), lubavad kehtivad seadused vastutajaid karistada, lüües vastutavate inimeste istekohale ja õigusaktide raamatutele, mida nad ei rakenda .
Kui nad just ei põgeneks USA-sse nagu nende šeikid

"Kui mängite millegagi liiga palju, rikute selle ära."

Murphy seadused

offline aDSA

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 214
  • Tase 40
« Vasta #7: 11. juuli 2008, kell 12:58:28 »
...
Palume ilma jääda
Käputäis mulda
Kuni me ei sule oma suu
Jah, aga see on vastus?

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Tase 37
« Vasta #8: 13. juuli 2008, kell 11:27:47 »
Reedel eeldatavasti avaldatav teade on edasi lükatud esmaspäevale, homsele. Inimesed, keda on oodatud 1.5 aastat, on päeva või kaks kannatlik, kuid ei saa jätta mõtlemata.

Uurimisprotsess, mis kujunes täielikuks skandaaliks ja protseduuriliselt häbiväärseks, ei oleks jõudnud kiirustades avalikustamise protsessi, kui avalik arvamus ei avaldaks nii suurt survet? Muidugi poleks inimesed sisenenud süüdistatuna selles, milles neid süüdistati, võib-olla hoitaks neid aastaid kinni süüdistuse tõttu, mille nad lõpuks õigeks mõistavad.

Vahepeal seob see lakkumist pooldav (!) Meedia peaaegu et lendavat lindu selle uurimisega ja eksitab avalikkust. Seotud oli ka grupi ajaleht Sabah, kus meie õemees osales direktorite nõukogus, mille omanikeks olid riigipankade privilegeeritud laenud pärast seda, kui ükski erapank ei andnud ostuprotsessi käigus krediiti. konsulaarrünnak Istanbulis, kus 3 meie noort politseinikku märtrisurma langesid, organisatsioonile Ergenekon.

Özden Örneki pashat, kes väidetavalt on need päevikud kirjutanud, ei arreteeritud ega isegi tunnistusi antud, ehkki pea kõik, kelle nimed päevikutes on mainitud, arreteeriti riigipöördepäevikute tõttu, mis väidetavalt kuulusid pensionile läinud mereväe komandörile admiral Özden Örnekile (sest ta eitas seda), millel oli uurimisel oluline koht.Väga väga huvitav

Kas järgmistel selle pasha üksikasjadel on konnotatsioone?

1 - Özden Örneki noorim poeg Burak töötab juhatuse liikmena Çalık Groupi ettevõttes, mille peaminister Recep Tayyip Erdoğan nimetas Sabahi ja Atv'i ostmiseks.

2- Çalık Group pakkus rahalist toetust mõnele Özden Örneki vanema poja Tolga filmitud filmile.

3- Özden Örneki naisele kuulunud kinnisvara sundvõõrandamise hinda sai maksta peaministri sekkumisel.

4- Kui Recep Tayyip Erdogani poeg Burak sai Kasımpaşa mereväehaiglast aruande "sõjaväeteenistuseks sobimatu", oli mereväe ülem Özden Örnek.
(Kuigi need väited on olnud päevakorral juba nädalaid, pole ükski inimene ega institutsioon neid eitanud)

Muidugi peaks igaüks, kes paneb toime kuriteo, minema lõpuni. Rahu ja õitsengut ühiskonnas saab saavutada ainult inimeste usaldusega õigluse vastu. Kuid on nii palju häbi, mida ei saa kergekäeliselt võtta! See häbi jätkub täie hooga kõigil täidesaatva võimu ja kohtusüsteemi tasanditel. Õigluse tagamiseks seatud teel ei ole õiguslikku eeskirja eiramist ja kõigi opositsioonis olevate inimeste sisselaskmist ilma õiguseta neid kujuteldamatul viisil kaitsta on ilmselt ebaõigluse nõbu. Vaatame mis juhtub?

Murphy seadused

offline Lenge on

• Pro Mitglied
  • Tase 37
« Vasta #9: 14. juuli 2008, kell 01:55:25 »
Lõpuks koostati järgmine kuulus süüdistus, millest teatati ajakirjandusele üldiselt ja suunati kohtusse.

Jumal tänatud, see tähendab, et ebaõiglusele sotsiaalne reageerimine aitaks, kui oleks liiga hilja.

Peagi on meil võimalus lugeda süüdistuse täistekst. Hindame ja kommenteerime vastavalt.

Süüdistust ei lisatud aga "riigipöördepäevikutesse", mida ma eespool mainisin ja millel väideti olevat uurimisel väga oluline koht.

Sõbrad, pärast süüdistuse kohta lugemist kommenteerin, kuid esimestest avaldustest on kindlasti välja tulnud järgmine;

Võimu jõul ja riigi vahenditega teevad võimuga võitlemiseks loodud meediumid, meie professoriga seotud meedia ja ka hiljuti esilekerkinud liberaalne, konservatiivne, vasakpoolne, hooratast meedia ühiskonna eksitamiseks fiktiivseid uudiseid. . Ma arvan, et see ei erine transvestiitidest, kes ootavad kliente tänavatel. Kui annate raha, on ühiskonna saatus, mis eksitatakse kõikjal ja istuval meediumil.

Murphy seadused

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #10: 15. juuli 2008, kell 01:59:59 »
Võimu jõul ja riigi vahenditega teevad võimuga võitlemiseks loodud meediumid, meie professoriga seotud meedia ja ka hiljuti esilekerkinud liberaalne, konservatiivne, vasakpoolne, hooratast meedia ühiskonna eksitamiseks fiktiivseid uudiseid. . Ma arvan, et see ei erine transvestiitidest, kes ootavad kliente tänavatel. Kui annate raha, on ühiskonna saatus, mis eksitatakse kõikjal ja istuval meediumil.

+1 Nõustun teie kommentaariga siin
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu