Saksa, Saksamaa Ime, mida nimetatakse meie sõpruses sõbraks ... - SAKSA

Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...

• 33 Vasta
  • 15234 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Kaşüstü

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 299
  • Tase 42
Re: Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...
« Vasta #22: 21. mai 2008, kell 03:19:01 »
Mul on vend, tal on väga hea sõber, tegelikult on ta ka minu hea sõber. Nad võitlevad omavahel, nad nutavad mind ja rahus otsivad mind ja küsivad. Kas sa arvad, et need on head sõbrad? ;D

Sa ütled sõber, ma peaksin ütlema oma näole häid ja halbu asju ning ma peaksin saama talle öelda ja me ei tohiks solvuda.
Ma peaksin alati saama temaga koos naerda, ma ei taha nutta, aga kui ta nutab, siis ma lohutan teda Kui ma nutan, ei taha ma kedagi näha ega lohutust.
Parim sõber on aus sõber, kes räägib tõtt.
Sei so wie du bist, das kannst du am besten.

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #23: 21. mai 2008, kell 05:27:36 »
Mul on ka tädi tütar. 15 aastat koos peetakse täiskasvanuks + udd. Me ei lahku kunagi. Ma armastan teda ja ta armastab mind väga. Ta läks Austriasse. Ma nutsin aastaid palju. Alati, kui tuli puhkus, istusin maha ja kirjutasin talle pühade hommikul kirja. Kirjutasin talle iga päev märkmiku. Nüüd tulin Saksamaale. Nüüd näeme seda alati Internetis. Mul ei olnud sellist võimalust, kui olin Internetis. Nüüd olen väga õnnelik. Ta on mulle veel lähedasem kui mu vend.

Sparta

• külaline
« Vasta #24: 21. mai 2008, kell 05:29:24 »
Mul on vend, tal on väga hea sõber, tegelikult on ta ka minu hea sõber. Nad võitlevad omavahel, nad nutavad mind ja rahus otsivad mind ja küsivad. Kas sa arvad, et need on head sõbrad? ;D

Sa ütled sõber, ma peaksin ütlema oma näole häid ja halbu asju ning ma peaksin saama talle öelda ja me ei tohiks solvuda.
Ma peaksin alati saama temaga koos naerda, ma ei taha nutta, aga kui ta nutab, siis ma lohutan teda Kui ma nutan, ei taha ma kedagi näha ega lohutust.
Parim sõber on aus sõber, kes räägib tõtt.

Miks nad tülitsedes teie eest nutavad? :D  . See on väga kummaline sõprus ... Võib-olla nad nutavad teie pärast rahu. :)

Sparta

• külaline
« Vasta #25: 21. mai 2008, kell 05:31:48 »
Mul on ka tädi tütar. 15 aastat koos peetakse täiskasvanuks + udd. Me ei lahku kunagi. Ma armastan teda ja ta armastab mind väga. Ta läks Austriasse. Ma nutsin aastaid palju. Alati, kui tuli puhkus, istusin maha ja kirjutasin talle pühade hommikul kirja. Kirjutasin talle iga päev märkmiku. Nüüd tulin Saksamaale. Nüüd näeme seda alati Internetis. Mul ei olnud sellist võimalust, kui olin Internetis. Nüüd olen väga õnnelik. Ta on mulle veel lähedasem kui mu vend.

Jah, tulge nagunii sisse, gidemezd olid Türgis .. Saksamaa ja Austria vahelised viisad ei arva. Hüppa rongile .. Või ta tuleb ... Mitte nutma, kirjutades sellise märkmiku. Tehke midagi konkreetset .. Pange see üks päev paika ja kohtuge ... muidu läheb elu mööda .. Ärge hiljaks jääge .. .

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #26: 21. mai 2008, kell 05:33:52 »

Jah, tulge ikkagi sisse, kui Türgis pole Austria ja Saksamaa vahel viisasid. Hüppa rongile .. Või ta tuleb ... Mitte nutma, kirjutades sellise märkmiku. Tehke midagi konkreetset .. Pange see üks päev paika ja kohtuge ... muidu läheb elu mööda .. Ärge hiljaks jääge .. .
Ma lähen juba siit 8-9 tunniks Austriasse. Ma ütlen, et mõlemad mu vennad on seal. Ma ütlen või mul on hea meel tulla Saksamaale ainult temaga rohkem kohtuma kui mul. Mul on võimalus. Aga meil on ei taha üldse ära minna.

Sparta

• külaline
« Vasta #27: 21. mai 2008, kell 05:37:57 »
 Hmm .. Teil peaks olema hea meel sellise sõpruse üle olla ..

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • Sugu: Daamid
  • elu valetas mulle jälle
« Vasta #28: 01. august 2008, kell 01:54:42 »
Teeksin kõik oma sõprade heaks, kui nad oleksid minu elus üks väärtuslikumaid inimesi, sureksin nende eest mõtlemata
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #29: 02. august 2008, kell 12:19:03 »
-> (ARMASTUS): Sa kirjutasid nii toreda vastuse, et oled täpselt punktikoma kohal, ma ei leidnud isegi midagi lisada .. :) :)

Võib-olla peaksin lisama ...:

-Sõber, sõber; on maailma väärt ... :)
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #30: 21. september 2008 kell 02:23:44 »

- See oli ikka seda väärt, komandör, sest ta oli veel elus, kui temani jõudsin
Ja tema viimaste sõnade kuulmine oli mulle maailma väärt ...
Ja nuttes kordas ta sõbra viimaseid sõnu:

"Ma teadsin, et sa tuled!"

Tean, et sa olid tulevik!

Meie südames on ime, mida nimetatakse sõpruseks. Sa ei tea, kuidas see juhtus, kuidas see algas. Kuid teate, et see on eriline kingitus, Jumala õnnistus, tõepoolest, sõbrad on kallid ehted. Need panevad sind naeratama ja julgustavad edu saavutama.
Nad kuulavad sind ja on valmis oma südant avama.

Mulle meeldis see osa väga ja ma peaaegu nutaksin, ma ei nuta kunagi selliste asjade pärast ... Ma arvan, et mul on selline sõber, võib-olla pole tingimused praegu sellised, aga kuna seekord on mul väga hea sõber ja ma armastan teda väga ... halayy :) Küllap ta sai endast aru ;D

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Kaan: *
« Vasta #31: 27. september 2008 kell 09:28:26 »
sain ja nüüd ta vastab :D Ma armastan ka sind, mu kallis sõber. Ma olen alati sinu kõrval ja tean, et kui ma ümber pööran, siis oled alati minu taga ja toetab mind alati. Ma tean seda lugu, olen seda juba ammu lugenud. sina ... täpselt nagu tõeline armastus. Leidsime mõlemad: D Õnnis olen mina ja mu väike sõber Gizem ...

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #32: 27. september 2008 kell 09:37:30 »
sain ja nüüd ta vastab :D Ma armastan ka sind, mu kallis sõber. Ma olen alati sinu kõrval ja tean, et kui ma ümber pööran, siis oled alati minu taga ja toetab mind alati. Ma tean seda lugu, olen seda juba ammu lugenud. sina ... täpselt nagu tõeline armastus. Leidsime mõlemad: D Õnnis olen mina ja mu väike sõber Gizem ...

Uskuge mind, olen alati teie taga ja toetan teid alati, mu kallis sõber ... :) Tõesti, inimestel on oma tõeline sõber väga keeruline. :D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu