Saksa, Saksamaa Ime, mida nimetatakse meie sõpruses sõbraks ... - SAKSA

Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...

• 33 Vasta
  • 15235 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...
« Vasta #11: 21. mai 2008, kell 01:47:02 »
  Teie Omaan ei tähenda midagi, oluline on tema lootus :) .. aitäh, inshaAllah. Sa räägid oma parima sõbraga kogu elu ...
 :D

InsAllah ....  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Sparta

• külaline
« Vasta #12: 21. mai 2008, kell 01:48:05 »
 Mis on teie lemmik ja mis ei meeldi teie parimale sõbrale?

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #13: 21. mai 2008, kell 01:51:43 »
Mis on teie lemmik ja mis ei meeldi teie parimale sõbrale?

See ei lõpe loendamisega ... aspektid, mis mulle ei meeldi.  :)

- Imperious
- juhendaja
- Alingan
- Keegi, kes armastab arutlusi väga  :)

Lemmik :

- ustav
- usaldusväärne
- tark
- naljakas (ära ole naljakas kui mina)  :)

vs vs  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Sparta

• külaline
« Vasta #14: 21. mai 2008, kell 01:56:24 »
 Lemmikud aspektid

- Ilus
- Nutikas
- Nutikas
- kasulik
armas
-Lojaalne
- kohusetundlik
- Heategevuslik
Ta saab arvutist aru
Ei talu ülekohut

Minu vastumeelsus:

- Nutikas
- Nutikas
-Squeamish
-Erinev
-Kannatamatu
Kiire vihastada

Nagu näete, armastan ja ei meeldi selle mõned funktsioonid. :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #15: 21. mai 2008, kell 01:58:19 »
Lemmikud aspektid

- Ilus
- Nutikas
- Nutikas
- kasulik
armas
-Lojaalne
- kohusetundlik
- Heategevuslik
Ta saab arvutist aru
Ei talu ülekohut

Minu vastumeelsus:

- Nutikas
- Nutikas
-Squeamish
-Erinev
-Kannatamatu
Kiire vihastada

Nagu näete, armastan ja ei meeldi selle mõned funktsioonid. :)

Ma olin kade, aga nüüd see sõber ...  ;D

MasAllah, ma ütlen kümme magrifetti igale sõrmele ... aga see pole vist sobiv.  ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Sparta

• külaline
« Vasta #16: 21. mai 2008, kell 02:00:37 »
 Haaa, kui ta ütleb 10 sõrme .. Ta teeb süüa väga hästi .. Tal pole olnud võimalust süüa, aga ... Ta ütleb, et ma kokkan väga hästi ..

Ma arvan, et naisi ei tohiks võrrelda nende ilu, vaid nende valmistatud toidu maitsega ... :) "

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #17: 21. mai 2008, kell 02:01:58 »
Haaa, kui ta ütleb 10 sõrme .. Ta teeb süüa väga hästi .. Tal pole olnud võimalust süüa, aga ... Ta ütleb, et ma kokkan väga hästi ..

Ma arvan, et naisi ei tohiks võrrelda nende ilu, vaid nende valmistatud toidu maitsega ... :) "

Mister Macho on tagasi ....  ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Sparta

• külaline
« Vasta #18: 21. mai 2008, kell 02:08:50 »
 Mis on sellel pistmist machismoga? :D

Ma ei taha järgmise 40 aasta jooksul veeta pastat, konservi ega kiirsuppi. :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #19: 21. mai 2008, kell 02:16:27 »
Mis on sellel pistmist machismoga? :D

Ma ei taha järgmise 40 aasta jooksul veeta pastat, konservi ega kiirsuppi. :)

Kui te ei soovi, võite toitu valmistada ...  ;D  see lõpeb ....

Risale-i Nur (kirjad)

offline burcukafad on

• UcRuB :)
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1572
  • Tase 43
  • Sugu: Daamid
« Vasta #20: 21. mai 2008, kell 12:42:42 »
Mu parim sõber;

Lemmik;
väga sõbralik
armas
Tal on väga hea süda, nii et kurjus talle üldse ei meeldi
Loomasõber nagu mina
Absoluutselt pole kade
- naljakas
-väga töökas
- kasulik
- nutikas
.
.
.
.

mulle meeldib
väga emotsionaalne, nutab kohe
Meil on veel üks sõber, solvun, kui nad temaga räägivad

Pole ühtegi teist külge, mis mulle ei meeldiks

Sparta

• külaline
« Vasta #21: 21. mai 2008, kell 12:45:44 »
 Õnneks nad mind ei kirjelda :D

Hahahah ... nad peavad oma parimatest külgedest kirjutamiseks pool tundi mõtlema :D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu