Saksa, Saksamaa Ime, mida nimetatakse meie sõpruses sõbraks ... - SAKSA

Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...

• 33 Vasta
  • 15236 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline burcukafad on

• UcRuB :)
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1572
  • Tase 43
  • Sugu: Daamid
Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...
« : 19. mai 2008, kell 06:36:00 »
"Ma tean, et sa saad olema"

See oli sõja üks verisemaid päevi. Sõdur nägi, kuidas tema parim sõber langes verre. Nad olid sellise tule all, et kraavist ei saanud sekunditki pead välja.

Sõdur tormas oma leitnandi juurde:
- Komandör, kas ma tulen koos jooksva semuga?
'Oled sa hull?' leitnant nägi välja nagu öeldes ...
? Minu poja juurde ei tasu minna, su sõber on auke täis. Tõenäoliselt on ta juba surnud. Ärge riskige ka omaenda eluga!

Kuid sõdur nõudis nii palju, et leitnant pidi selleks loa andma.

- Noh, proovige järele!

Tugeva tule all tormas sõdur kaevikust välja ja imekombel läks ta oma sõbrani, haavatut sõpra seljas kandes. Koos veeresid nad kaevikusse.

Leitnant jooksis, heitis pilgu vigastatutele ja pöördus hingeldades kokkuvarisenud sõduri poole: · - Kas ma ei öelnud teile, et ei tasu oma elu ohtu seada? See on juba surnud ...

- See oli seda väärt komandör, see oli seda väärt! sõdur ütles.
- Kuidas see väärt oli, su sõber on juba surnud, kas sa ei näe?
- See oli ikka seda väärt, komandör, sest ta oli veel elus, kui temani jõudsin

Ja tema viimaste sõnade kuulmine oli mulle maailma väärt ...
Ja nuttes kordas ta sõbra viimaseid sõnu:
"Ma teadsin, et sa tuled!"

Tean, et sa olid tulevik!

Meie südames on ime, mida nimetatakse sõpruseks. Sa ei tea, kuidas see juhtus, kuidas see algas. Kuid teate, et see on eriline kingitus, Jumala õnnistus, tõepoolest, sõbrad on kallid ehted. Need panevad sind naeratama ja julgustavad edu saavutama.
Nad kuulavad sind ja on valmis oma südant avama.

öö

• külaline
Re: Ime, mida meie südames nimetatakse "sõpruseks" ...
« Vasta #1: 19. mai 2008, kell 06:48:12 »
Olen seda artiklit varem lugenud ja ei suutnud oma pisaraid tagasi hoida. Palvetasin, et loodan, et mul on nii kallis sõber.
Vaatleme neid, kes armastavad üksteist nagu prohvetid ka edaspidi, ainuüksi Jumala nimel.:D
Loodan, et saame ka selles klassis olla. Minu lemmikpalve; Allah võtab vastu minu palve Allahi poole.

ARMASTAGE kõiki sulaseid, kelle olete mulle oma ülestõusmiseks loonud, Jumal. Aminnnnnn.

Aitäh, pähe.

offline burcukafad on

• UcRuB :)
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1572
  • Tase 43
« Vasta #2: 19. mai 2008, kell 06:57:25 »
Tänan ka mu sõber ....

öö

• külaline
« Vasta #3: 20. mai 2008, kell 09:27:19 »
MINU LEMMIK SÕBER

Nad küsisid tarkalt:

Härra, keda te maailmas kõige rohkem armastate?

"Mulle meeldib mu rätsep," vastas tark.

Need, kes selle küsimuse esitasid, olid üllatunud;

Oh peremees, kes on rätsep, kui maailmas on nii palju inimesi, keda armastada? Miks rätsep?

Tark vastas sellele küsimusele ka järgmiselt:

Mu sõbrad, jah, mulle meeldib mu rätsep, sest iga kord, kui ma tema juurde lähen, võtab ta minu surma uuesti.

Kuid teised pole sellised, nad otsustavad minu üle korra ja näevad mind alati sama silmaga, kuni ma suren.

"Võib-olla kinnitame oma eelarvamusi; meie sõprussuhteid, sõprussuhteid."

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #4: 20. mai 2008, kell 11:04:39 »
sõprus on tõesti hea, mul on hea meel seda maitsta ja ma ei muuda neid sõpru millegi vastu.
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

Sparta

• külaline
« Vasta #5: 21. mai 2008, kell 01:29:09 »
  Mul on ka siin maailmas väga hea sõber .. Ta on niiii kaugel ...  :)  Kuigi ma ei näe enam tema nägu, tean, et kui ma suren, nutab ta mu taga ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #6: 21. mai 2008, kell 01:30:33 »
Seal oli halva iseloomuga noormees. Ühel päeval kinkis isa talle kotitäie naelu. Iga kord, kui vaidlete ja võitlete oma sõpradega, lööge nael sellesse puidust kardinasse. Noormees vasardas esimesel päeval puidust kardinasse 37 naelu ja järgnevatel nädalatel proovis ta end kontrollida ning iga päevaga vasardas ta vähem naelu. Lõpuks üks päev
tuli, et ta ei löönud kunagi ühtegi naelu. Ta läks isa juurde ja ütles talle. Isa viis ta tagasi puidust kardina juurde. Gence ütles: "Võtke puitkardinast nael igaks päevaks, kui te ei vaidle ja tülitsege, alates tänasest," ütles ta. Päevad möödusid. Ühel päeval eemaldati iga nael. Isa ütles talle: "Hästi tehtud, sa käitusid hästi, kuid vaata seda puidust ekraani hoolikalt. Praegu on palju auke. See ei saa olema nii ilus kui varem ", ütles ta.
Halvad sõnad öeldakse siis, kui nad sõpradega vaidlevad ja kaklevad. Iga halb sõna jätab haava (augu). Võite öelda oma sõbrale, et olete andestanud endale tuhat korda, kuid see auk jääb muutumatuks. Sõber on nagu haruldane pärl. Paneb sind naerma ja julgustab. See aitab vajadusel, kuulab teid ja avab teie südame. "

Ma arvan, et ta ütles, et viimased read on väga õiged ... kurja noormehe isa ...

"Sõber on nagu haruldane ehe. See ajab sind naerma ja julgustab. See aitab sind vajadusel, kuulab sind, avab südame."
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #7: 21. mai 2008, kell 01:32:10 »
  Mul on ka siin maailmas väga hea sõber .. Ta on niiii kaugel ...  :)  Kuigi ma ei näe enam tema nägu, tean, et kui ma suren, nutab ta mu taga ...

Mul on teie üle väga hea meel, Sparta.  ;)

Ma tõesti imestan teie veesõbra üle.
Millalgi oli teil nälg, kui ma ei mäleta valesti ...  : - \

Kas teil pole baristi?  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Sparta

• külaline
« Vasta #8: 21. mai 2008, kell 01:38:57 »
Ma ei saanud ka aru ... mis iganes see ka pole ...

Meil on nii erinev sõprus ...

Emotsioone on 3 liiki ... Armastus, kiindumus, sõprus ... Ükski neist pole meis ... Võib-olla on nad kõik segamini ... Tegelikult pole sellist olukorda nagu lõplik olukord ... See on sõltub tema tujust. Vahel kakleme. Mõnikord ei taha me mõlemad rääkida ... Kustutasime isegi MSN-id. Jätsime traadinumbrid prügikasti. Me ei ületaks tänavaid, kus üksteised samadel tundidel möödusid. Arvatavasti me ei kohtuks enam kunagi. Mis juhtub, juhtub midagi ... Me kohtume uuesti .. Kui näeme ...

- Mis toimub.?.
- Hea ..
- Mis sinuga toimub?
- No siin me läheme ..
- Ma solvasin sind ...
- Miks?
- .... põhjusel
-Ma solvusin sinu peale. Miks me sellest räägime ..
- haiguta jätame nad maha, vaata mida ma sulle ütlen .. Sa heidad naerdes pikali.
- Olgu, ütle mulle. ma mõtlesin :D

See jätkub niimoodi .. :D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #9: 21. mai 2008, kell 01:43:26 »
Ma ei saanud ka aru ... mis iganes see ka pole ...

Meil on nii erinev sõprus ...

Emotsioone on 3 liiki ... Armastus, kiindumus, sõprus ... Ükski neist pole meis ... Võib-olla on nad kõik segamini ... Tegelikult pole sellist olukorda nagu lõplik olukord ... See on sõltub tema tujust. Vahel kakleme. Mõnikord ei taha me mõlemad rääkida ... Kustutasime isegi MSN-id. Jätsime traadinumbrid prügikasti. Me ei ületaks tänavaid, kus üksteised samadel tundidel möödusid. Arvatavasti me ei kohtuks enam kunagi. Mis juhtub, juhtub midagi ... Me kohtume uuesti .. Kui näeme ...

- Mis toimub.?.
- Hea ..
- Mis sinuga toimub?
- No siin me läheme ..
- Ma solvasin sind ...
- Miks?
- .... põhjusel
-Ma solvusin sinu peale. Miks me sellest räägime ..
- haiguta jätame nad maha, vaata mida ma sulle ütlen .. Sa heidad naerdes pikali.
- Olgu, ütle mulle. ma mõtlesin :D

See jätkub niimoodi .. :D

Võib-olla te ei usuks seda, aga  ;D  Mul on ka selline sõber.
Nii et me mõlemad võime mõnikord olla väga närvis.
Kuid me ei saa kunagi lahus püsida.  :)
Saan sinust väga hästi aru, Sparta ...

Loodan kogu eluks sõber sa jääd.  ;)

Risale-i Nur (kirjad)

Sparta

• külaline
« Vasta #10: 21. mai 2008, kell 01:45:24 »
  Teie Omaan ei tähenda midagi, oluline on tema lootus :) .. aitäh, inshaAllah. Sa räägid oma parima sõbraga kogu elu ...
 :D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu