Saksa, saksa armastus ja hullus ... - SAKSA

Armastus ja hullus ...

• 0 Vasta
  • 1674 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline fatihduyguxnumx

• Duygu
  • Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 228
  • Tase 6
  • Sugu: Daamid
Armastus ja hullus ...
« : 30. aprill 2008, 12:46:46 »
Juba ammu enne maailma loomist, enne kui inimesed maailmas oma jala seadsid, ekslesid head ja halvad harjumused olukorras, kus nad ei teadnud, mida teha. Ühel päeval, kui nad kogunesid ja istusid igavamalt kui kunagi varem, tuli PURITY välja ideega: "Miks me ei mängi peitust?" ja neile kõigile see mõte meeldis, kohe karjus pöörane MADDESS "Ma tahan olla ämmaemand!" ja kuna keegi teine ​​polnud nii hull, et helistada MADDESSile, nõjatus MADNESS vastu puud ja hakkas lugema. 1,2,3, ...
Kui MADNESS luges, otsisid HEA TEMA ja HALJAD KUNID peidupaika. EDU Rippus Kuu sarvel, aed sattus prügimäele, ARMASTUS kerkis pilvedesse, ütles, et peidab end LIE kivi alla, kuid peitis end järve põhja. KIRG läks Maa keskmesse, SEE RAHA rebis kotti sisenedes koti ja MADNESS jätkas loendamist, 79, 80, 81, 82, 83 ...
Välja arvatud armastus, on kõik HEAD ja HALBAD INIMESED juba seni peidus olnud, kuna ARMASTUS on otsustusvõimetu, ei tea ta, kuhu varjuda ... See ei tohiks meid üllatada, sest me kõik teame, kui raske on armastust varjata. MADNESS jõudis 95, 96, 97 ... ja niipea, kui see jõudis 100-ni, hüppas Armastus üles, astus roosidesse ja peitis end. Ja MADNESS hüüdis: "Mu ees, taga, paremal, vasakul kõlal, ma tulen".
Ümber pööranud, nägi ta kõigepealt KÕRVUST, ta seisis, sest tal polnud energiat varjata. Siis nägi ta Kuu sarves SHEFKATi ja prügi hulgas LEPINGU, PILVES ARMASTUST, LAVE järve põhjas ja KIRGU Maa keskel ... Ta leidis nad kõik ükshaaval, välja arvatud üks ! MADNESS langes meeleheitesse, ei leidnud viimast varjatud inimest ja sosistas HASET MADNESSi kõrva:
"Armastust ei leia, sest see peitub rooside vahel"
MADNESS võttis kahvlikujulise puupulga ja ajas selle metsikult roosidesse ... Kuni südantlõhestav hüüd teda peatas ... Ja pärast hüüdu tuli Armastus välja, kattes näo kätega. Veri jooksis nagu nöör sõrmede vahel, silmadest. PÕRGUS, armastuse leidmiseks pimestas põnevil kahvlivarrega ARMASTUSE silmi ... "Mida ma olen teinud? Mida ma olen teinud?" ta karjus: "Ma olen sind pimestanud, kuidas ma seda parandada saan?" Armastus vastas; "Te ei saa mu silmi tagasi anda, aga kui soovite minu heaks midagi teha, võite olla minu teejuht!"

Sellest päevast alates on ARMASTUS olnud pime ja alates sellest ajast on MADNESS alati tema kõrval olnud. 

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu