Saksa keel, Saksamaa Aaaa ... NAERAME ALATI KORRAL ...... :) - SAKSA

Aaaa ... NAERAME ALATI ......

• 24 Vasta
  • 14326 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

jaluj

• külaline
Re: Aaaa ... NAERAME ALATI KORRAL ......
« Vasta #11: 24. aprill 2008, 06:03:39 »
teate, et keegi ei loe

offline Ma puudutada funktsioone

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 372
  • Tase 113
  • Sugu: Daamid
« Vasta #12: 24. aprill 2008, 06:28:31 »
Naersin jaluji, aitäh ;D ;D
EELNEVUS
FALSE TULEVIK;
ÄRA ÄRA IGA!

offline burcukafad on

• UcRuB :)
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1572
  • Tase 43
« Vasta #13: 24. aprill 2008, 07:40:34 »
Ma lugesin jaluji, tänan teid väga ;D ;D

offline burcukafad on

• almancax Fanatiker
  • Tase 43
« Vasta #14: 06. mai 2008, kell 06:02:29 »

Punane jalgratas

On vallatu lapse sünnipäev ja ta küsib emalt punast ratast. Ema ütleb talle, et ta ei vääri jalgratast ja kirjutada Jeesusele kiri, kes tunnistab oma patte.

Ta läheb lasteaeda ja hakkab kirjutama ...
"Teie pühadus, andestage mulle, et ma alati valetasin. Luban, et seda enam ei juhtu. Täna on minu sünnipäev ja ma tahan sinult punast jalgratast.

Laps lõpetab kirjutamise ja rebib siis kirja üles. Kuna tema patud pole nii väikesed, otsustab ta kirjutada teise kirja.

Püha Jeesus annab mulle andeks, et ma alati valetasin ja ei kuulanud mu ema. Seda enam ei juhtu. Ma luban. Täna on minu sünnipäev. Ma tahan sinult punast jalgratast. "

Ja see rebib ka kirja, sest need pole kõik tema tehtud patud. Ja algab kolmas täht. Enam mitte, ja kiuslik poiss võtab emalt loa ja läheb kirikusse teist viisi proovima.

Seda nähes on ema väga õnnelik ja arvab, et tema ulakas poeg on tark. Väike poiss läheb kirikus väikese Neitsi Maarja kuju juurde ja pärast vasakule ja paremale vaatamist paneb selle kotti ja viib koju.

Ta läheb tagasi oma tuppa koju ja kirjutab oma viimase kirja Jeesusele: "Osta mulle punane ratas. Teie ema on minu käes.:)

offline burcukafad on

• almancax Fanatiker
  • Tase 43
« Vasta #15: 08. mai 2008, kell 03:51:52 »
SUURED KANNAD

Intsident, mille on kogenud keegi autistide koolis nõustajana töötav isik;
Koolinõunikuna töötav õpetaja Musa.
Ühel päeval on autistliku lapse perekond, üks kooli õpilastest, õpetaja Musaga hädas
Kuigi tema lapsed joovad tavaliselt palju vett; Ta ei olnud 3 kuud tilkagi vett suhu pistnud.
Nad ütlevad: "Härra, ta ei ütle meile midagi ... Teie küsite ka ...". Musa räägib lapsega ..
On arusaadav, et; Ühel päeval ütles õpetaja: "Atatürk pole surnud, ta elab meie südames."
Ja väike poiss lõpetas vee joomise, et Atatürk ei upuks ...
Lihtsalt sellepärast ei joonud ta 3 kuud vett.
Mida nad ka ei teinud, ei suutnud nad poissi veenda.
Mooses tõmbas poisi enda kõrvale ja ütles;
"Tead, Atatürk on väga hea ujuja .."
Pärast seda hakkas väike poiss vett jooma .. ma ei leidnud sõna, mida öelda.
Pole südameid, mida me ei tunneks, ei puhtaid ega puhtaid ega suuri südameid ...

offline burcukafad on

• almancax Fanatiker
  • Tase 43
« Vasta #16: 08. mai 2008, kell 03:52:27 »
USA kohtus küsis kohtunik tunnistajalt naiselt, kui palju tal lapsi on. 

Kui naine ütles „kümme”, palus ta kordamööda öelda kõigi kümne lapse nimed. Tunnistajanaine tegi nii, nagu kohtunik ütles, ja ütles oma kümne lapse nimed vanuse järjekorras:
David, David, David, David, David, David, David, David, David ja ka David ...

Seekord küsis kohtunik uudishimulikult:
Kas teie kõigi kümne lapse nimi on Taavet?

Pärast naise "jah" vastust küsis ta uuesti uudishimulikult:
Kuidas siis oma lapsi aeda mängima kutsuda?

Naine vastas sellele küsimusele naeratades:
Hüüan korra "David" kõva häälega, äkki tuleb ta koju.

Kuidas siis neid õhtusöögile kutsuda?

Jällegi imestas kohtunik:
Tunnistajast naine naeratas uuesti:
Ütlen ükskord kõva häälega: "David on söömiseks valmis ... tule lauda", minu lapsed võtavad tema koha laua taga ...

Kohtunik ei suutnud tema uudishimu rahuldada.
"Noh ..." küsis ta veel kord. Midagi ainult ühele neist
mida sa teed, kui tahad öelda

Tunnistajanaine vastas sellele küsimusele lihtsalt:
"Siis ma helistan neile nende perekonnanimedega ..."

offline korayce

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 5
  • Tase 0
  • Sugu: laht
« Vasta #17: 19. september 2008, 06:31:24 »
Täname kõiki sõpru, kes meiega oma arvamust jagasid.

onurserbetl

• külaline
« Vasta #18: 19. september 2008 kell 05:44:54 »
Tänan kutid, aga kui te sellesse ei satu, pole teie naljadel maitset ... ärge saage mind valesti aru, ma ei toeta mind, kuid on mõned hämmastavad naljad, mida ma tean ega oska siin selgitada ... Ma saan kõigile naerda ....

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #19: 19. september 2008 kell 05:56:51 »
Tänan kutid, aga kui te sellesse ei satu, pole teie naljadel maitset ... ärge saage mind valesti aru, ma ei toeta mind, kuid on mõned hämmastavad naljad, mida ma tean ega oska siin selgitada ... Ma saan kõigile naerda ....

Kui ajate meid naerma, kas see on viitsimist?  kohvik :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline SELİN

• SELİN
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 110
  • Tase 2
  • kommt Zeit kommt Rat
« Vasta #20: 19. september 2008 kell 07:31:18 »
Palun jätke need rõvedad naljad endale. ütled sa endale ja naerad linnuke :) linnuke :) linnuke :)
Head asjad on head, neid ei pidavat olema, Mawla vaatame, mis nad on ja mis on head.

ahmetpamuk

• külaline
« Vasta #21: 19. september 2008 kell 11:35:16 »
Ühel päeval istus ameeriklane varjamatus türklases ja nad nägid välja nagu piiksuv piiks ameeriklase majast, mida nad ütlesid ameeriklasest? Mida nad ütlesid: "Ma olen telefoni oma kehasse pannud", ütles ta, "Mul on türklane, kes ei taha selle tehnoloogia ees alla jääda." "Ta ütles, et ei saanud kunagi faksi: D Yaril :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu