Saksa keel, Saksamaa Aaaa ... NAERAME ALATI KORRAL ...... :) - SAKSA

Aaaa ... NAERAME ALATI ......

• 24 Vasta
  • 14327 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

burcukafad on

• külaline
Aaaa ... NAERAME ALATI ......
« : 18. aprill 2008, 08:16:48 »
Ma ei tea, kas lugude ja lugudega episood oli varem avatud, kuid vaatasin ja ei leidnud, nii et avasin selle uuesti ....

See lugu räägib mehest, kes armastab kuivi ube. Kuid sellel üleküllusel oli alati piinlik mõju. Ühel päeval armus ta ühte tüdrukusse. Kui nende abielu sõlmiti, ütles ta: "Minu naine ei talu seda minusituatsiooni" ja loobus ubade söömisest. Tema auto lagunes töölt koju minnes paar kuud pärast abiellumist. Kuna nad elasid linnas, helistas ta majja ja ütles, et ta peab kõndima ning et ta võib hilja tulla ja pani toru ära. Teel olevast kohvikust möödudes ümbritseb teda ahjus oahais. Ta arvas, et tema tee on pikk ja isegi siis, kui ta ube sööks, möödub see kuni koju jõudmiseni. Ta läks sisse ja sõi kolm suurt portsjonit, kuni tuli välja. Terve tee tuli "pit-put" koju hobusega. Naine tervitas teda uksel ja ütles õhinal: "Mu kallis, ma valmistasin sulle õhtusöögiks parima üllatuse" ja sidus silmad kinni. Ta lubas mehe lauda istuda ja linti mitte avada. Vahepeal märkas mees teist, kes tema juurest tuli. Just siis, kui naine kavatses linti silmalt eemaldada, helises telefon. Naine läks ja vaatas telefoni. Kuna naine lahkus, kasutas mees seda võimalust ja lasi oma kaalu ühel jalal lahti. See pole mitte ainult lärmakas, vaid ka haisev nagu halb muna. Mees oli mõnda aega hingamisraskustega ja kasutas enda ümber õhu jaotamiseks salvrätikut. Just siis, kui mul oli kergendus, tuli uus. Ta tõstis jala üles ja lasi selle välja, "rriiiipppp". See oli tõesti tohutu asi. Aknad ragisesid, laual olnud taldrikud liikusid ja minut hiljem hääbusid laual olevad lilled. Ta kuulas, kas tema naine räägib ikka telefoniga ega eemaldanud linti silmast nagu lubatud. Õnneks rääkis tema naine edasi. Mees lasi sellel alati kümme minutit niimoodi minna ja pani lõhna salvrätikuga ära. Kui ta telefonis öeldud hüvastijätust aru sai, et vestlus hakkab lõppema (mis tähistab tema üksinduse ja vabaduse lõppu), siis ta kraapis salvrätiku kenasti sülle ja asetas selle kätele. Naise naastes maalis ta täieliku süütumaali ja naeratas rahulolevalt. Tema naine palus pika kõne pärast vabandust ja küsis, kas ta avas lindi silmis. Kui ta sai sõna, et ta ei avanud seda, hüüdis ta: "ME OLEME ÜLLATUS". Õudusega nägi mees 16 oma sõpra sünnipäevapeol laua taga istumas ...:)

burcukafad on

• külaline
Re: Aaaa ... NAERAME ALATI KORRAL ......
« Vasta #1: 18. aprill 2008, 08:21:07 »
KASSIPESU

Temel kassi külmal talvepäeval Temeli kassi pesemisel möödunud mees ütles Temelile; "Kas soovite selles külmas oma kassi supelda ja tappa? “Temel seevastu jätkab oma tööd. Mees naastes näeb ta Temelit nutmas ja lahkub: "Kas ma ei öelnud, et kass sureb?" Temel vastab kohe; "Ärge laske oma risti rääkida ilma kuhjumata, ta ei olnud surnud, ta suri pigistades, daa" :D

kirsehirxnumx

• külaline
« Vasta #2: 18. aprill 2008, 09:29:35 »
Tänan teid, et ma kokoe ma naersin, vannun ja naeran siiani helede vesioa afääri üle. ;D ;D
ootame veel

päts suhkru

• külaline
« Vasta #3: 18. aprill 2008, 09:33:59 »
 ;D ;D

burcukafad on

• külaline
« Vasta #4: 18. aprill 2008, 09:36:03 »
Rica :D ma võiksin  :D, nagu leiate  :D Sinuga  :D jagama  :D jätkamine  :D Ma hakkan  :D

burcukafad on

• külaline
« Vasta #5: 18. aprill 2008, 09:52:39 »
Üks lastest küsis isalt
            - isa, kuidas mul läheb?
           Isa ka
               Enne öösel magama minekut tehke minu padja all uinak
           Mul oli kombeks, vaatasin hommikul ja ta ütles, et sa oled ...
           Poiss toppis oma padja alla maiustusi.
           Hommikul nägi ta, et keskkond oli sipelgaid täis.
           Sipelgatele;
               - Nüüd, Ulan, ma löön sind käega, aga tema isa ütles, et ta süda ... :D ;D :D ;D

offline lööma

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 7
  • Tase 0
  • Sugu: Daamid
« Vasta #6: 18. aprill 2008, 09:57:28 »
väga super mees tõesti: D eriti kuivade ubade asi ..danke schön

burcukafad on

• külaline
« Vasta #7: 22. aprill 2008, 02:34:40 »
Ühel päeval mehe moodi, kes elatub metsale mütsi müües
kukkunud. Meest valdas pärast väikest jalutuskäiku kuumus ja kurnatus,
puu all istunud. Ta pani korvitäie mütse maha ja
magama jääma.

Mõni tund hiljem ärkas mees imelikke hääli kuuldes. Ja ka
Ta nägi, et tema kõrval olev korv on tühi, mütsid on kadunud.
vaatas puu otsa, kui puu okstes oli palju ahve
mehe pea
 mütsid ...

Mees hakkas mõtlema: "Mida ma nüüd tegema hakkan?
kuidas ma selle ahvidelt tagasi saan? "
kraapides nägi ta, et ahvid jäljendavad ka meest,
nad kratsivad pead. Mees hoidis käsi õhus,
ahvides ... siis sai mees oma mõtetes aru, mida teha
võttis mütsi maha ja viskas maa peale, ahvid ka ...

Nii võttis mees kõik mütsid tagasi, pani need oma korvi ja teele
jätkus.

Viiskümmend aastat on möödas ... Nüüd on mehel lapselaps ja ka temal.
Temast sai kübaramüüja nagu vanaisalt. Ühel päeval on tema tee sama
kukkus metsa. Ilm oli jälle väga kuum ja noormees oli puu all
Ta istus maha, pani korvitäie mütse enda kõrvale ja jäi magama ...
Tund aega hiljem ärkas ta ja nägi, et korvis pole mütse ...

Siis kuulis ta imelikke hääli ja tõstis siis pead
palju ahve puu otsas, mütsid peas.

Ta mõtles ...

"Vanaisa rääkis mulle aastaid tagasi ühe loo ... mida teha
Ma tean väga hästi ... "

Mees hakkas pead kratsima, ahvid tegid sama
nad tegid ... Mees tõstis käed üles, ahvid ka ..

Ja mees naeratas ja võttis üksi mütsi maha
viskas ...

Sel hetkel maandus üks puu ahvidest mees, mees
Ta haaras visatud mütsi, lõi mehele plaksu ja ütles:

"Seal on ainult teie vanaisa, sa ebaaus !!!"

jaluj

• külaline
« Vasta #8: 22. aprill 2008, 05:59:16 »
ajasite meid jumala tähe järgi naerma :D ;D :D

burcukafad on

• külaline
« Vasta #9: 22. aprill 2008, 10:55:13 »
aamen, mu sõber aamen. Las Jumal ajab meid kõiki naerma, insha'Allah ...

jaluj

• külaline
« Vasta #10: 23. aprill 2008, 12:57:29 »
las ma kirjutan ühte

kamalug

Meie põhilise jahispordi arendamiseks asus ta elama hotelli, kus hõimud elasid safaril, ta asus hotelli, läks hommikul jahile, istus õhtul fuajees, sakslane ja prantsuse jahimees tulin vestlusele. Ma jahtisin koos minuga ninasarvikut. Ta ütles, et ma jahtisin karu beebi ja kahte kamalugi, igatahes järgmisel päeval nad ütlesid, et nad kohtusid uuesti fuajees ja põrutasid uuesti fuajeesse, järgmisel päeval nad ütlesid, mida sa jahtisid. Ma jahtisin karupoega ja kahte kamalugit. Sa oled kamalugi jahtinud kaks päeva. Milline loom näeb välja nagu oleme kuulnud ja näinud. Ma lähen metsa kõige eraldatumasse ossa ja varjan end, kui nad mind näevad, nad tõstavad käed ja karjuvad kamalug kamalug ja ma lasen mind maha.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu