Saksa, Saksamaa pihtimisnurk .... - SAKSA

Pihtimisnurk ....

• 2237 Vasta
  • 480840 kuvamised

0i liige ja 2i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: Pihtimisnurk ....
« Vasta #33: 06. aprill 2008, kell 01:54 »
Niisiis, kas soovite penaltit õppida? (nad nimetavad seda kasti väliseks taktikaks)  ;D

LEKKEELEKTRI KASUTAJATELE KOHALDATUD KARISTUSED

Ebaseadusliku elektrikasutaja avastamise korral koostavad ebaseadusliku elektrituvastuse aruande ettevõtte töötajad ning vastavalt klienditeeninduse määruse 15. artiklile koguneb leke ja teatatakse vastavale isikule. Esmakordselt ebaseaduslikult kasutajatele kohaldatakse 1,5-kordset oma tariifi.

Teist korda nõutakse ebaseaduslikelt kasutajatelt 2 korda kõrgemat oma tariifi ja mõlemal juhul esitatakse kuriteokaebus prokuratuurile.

Elektri ebaseaduslik kasutamine on 26.09.2004. septembri 5237. aasta Türgi karistusseadustiku 142 artiklis XNUMX määratletud kvalifitseeritud varguse kuriteona ning selle kuriteo toimepanemisel määrati kahe kuni viie aasta pikkune vanglakaristus.

Lisaks on artiklis 143 öeldud, et "kui see kuritegu pannakse toime öösel, suurendatakse määratavat karistust ühe kolmandikuni".  ;D ;D ;D

Sõbrad, mul on teile küsimus.
Kas siin foorumis on keegi, kes suudaks anda veepunasega kirjutatud tekstile selgituse?
Miks siis karistus on raskem, kui teete seda vett öösel?
Või on see sakami `?  ;D
Foorumis oli advokaat, pean temalt küsima. :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #34: 06. aprill 2008, kell 02:07 »
Lisaks on artiklis 143 öeldud, et "kui see kuritegu pannakse toime öösel, suurendatakse määratavat karistust ühe kolmandikuni".  ;D ;D ;D

Pole nali .. Miks ..?  ;D Mõtlesin ka nüüd ..

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #35: 06. aprill 2008, kell 02:17 »
Noh, härra Jentzsch, teiesugused  ;D Elektri kasutamise kahjud riigi majandusele,
Kas soovite teada selle mõjusid? (kus mu arst peaaegu mängib?  ;D)

LEKKEELEKTRI KASUTAMISE MÕJUD RIIGI MAJANDUSELE

* Elektri ebaseaduslik kasutamine suurendab energia tootmise kulusid ja põhjustab energiahinna tõusu tarbimises.

* Tellijatele; raskendab kvaliteetse, katkematu ja odava elektrienergia jaotamist.

* Elektri ebaseaduslik kasutamine seab ohtu elu ja vara turvalisuse, kahjustab jaotusvõrku ja takistab seaduslikel abonentidel tervisliku energia kasutamist.

* Ebaseaduslik elektrienergia kasutamine nõuab täiendavaid investeeringuid hoolduseks ja remondiks.

> Selle tulemusena; Elektri ebaseaduslik kasutamine tähendab seda, et sotsiaalse õigluse ja võrdsuse põhimõtteid rikkudes segmendi poolt kasutatava elektrienergia kulud makstakse kogu ühiskonnale, mis toob endaga kaasa suurele osale tehtud ülekohtu.

:)

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #36: 06. aprill 2008, kell 02:25 »
Ma arvan, et olete otsustanud mind sisse lasta. Või soovite sümboolse nime panna, kui kasutate elektrit, mis mind lõhub? Nagu liikluses kasutatav "koletis" ..  > :(

Aga aitäh teabe eest, mille andsite, isegi minu kohta ..  ;)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #37: 06. aprill 2008, kell 02:28 »

Jah, nali kõrvale.
Ma arvan, et siin tsiteeritud teave on kasulik.

Palun: 

LEKKEELEKTRIGA VÕITLEMINE ON KODAKONDSUSMAKS ... ;)

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #38: 06. aprill 2008, kell 02:42 »
Aitäh Esma 41 .. ;)

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #39: 06. aprill 2008, 01:24:31 »
mina mind mina :D Tegelikult tuleb teha palju ülestunnistusi. :D Mu isa andis varem raha, ta ei ostnud kunagi jäätist. :D Tunnistasin, et oli 14 päeva rohkem puudumisi: d vist piisab: DD:
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

offline Shams

• shams (igatsus)
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 497
  • Tase 47
  • Sugu: Daamid
« Vasta #40: 06. aprill 2008, 01:54:14 »
Tunnistan üles, et just ärkasin .... täna pühapäeval või magasin vihma käes õhus:)
Minu päevad ilma sinuta poleks õnnetusi, mida ma armastan ...
Armastus peaks olema Yunus, mitte Mecnun; see peab olema Yusufi puhtus, mitte Züleyha pettekujutelm.

Jentzsch

• külaline
« Vasta #41: 06. aprill 2008, 01:55:22 »
Tunnistan üles, et just ärkasin .... täna pühapäeval või magasin vihma käes õhus:)
  Tere hommikust  ;D ;D

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Sugu: laht
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #42: 06. aprill 2008, 03:20:35 »
siin on minu esimene ülestunnistus: esimest korda kartsin hirmsasti au ...
 : - \ : - \ : - \ nüüd ma ei karda üldse ohhhhh ...
Nüüd küsib Yücel? Miks?
Ma himuuuuu ....
Arvasin, et olen veebimeister, sest ma ei saa tema pärast kuhugi kirjutada, võin isegi küsimused kirjutada ja kustutada ... ;) ;) ;) ;)
OOOOhhhhhhh mesilane kergendatud ... ;D ;D ;D ;D ;D ;D(natuke liialdatud, kuid entschuldigung)

Soovin, et oleksin Velevki saidi haldaja! Ma ei vallandaks teid vale kirjutamise eest ... ;D
Selle tulemusena on juhtides ...
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Sugu: laht
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #43: 06. aprill 2008, 03:22:36 »
Noh, daamid (välja arvatud mõned) mingil põhjusel ei tule väikese naljaga haigutama ...
Nad helendavad kohe ... OK, ma vaikin  : -X

Panin end kategooriasse "mõned välja jätta" .... teie loal ...  ;D

Jah, kui sul on õigus välja arvatud mõned neist Kui ma ütlen, et ma mõtlen sind ...  ;D
Niipalju kui ma aru saan, on teil väga paindlik struktuur, saate kõigiga sammu pidada ... oder? ;D
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu