Saksa keel, Saksamaa Kõik algab sealt, kus lõpeb - ​​GERMANX

Kõik algab sealt, kus see lõpeb

• 24 Vasta
  • 11869 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« : 07. märts 2008, 02:24:54 »

Hüvastijätt saabub pärast seda, kui olete „Teile usaldatud Jumal.
Me ei saa enam kunagi rääkida ja kuna me teame, et oleme selle tõega iga kord kokku puutunud, võtab nii palju mälestusi,
nagu sa tead
Ta teab, et ühel päeval, ühel hetkel ja ühel õhtul lohutavad teda ainult need mälestused.

Sellegipoolest ütlen ma ise, jah, kõigile midagi enese leevendamiseks - nad koguvad oma kätte ja lahkuvad,
Me ütleme "Kui palju me teiega jagasime".
Võib-olla me rääkisime nendega, keda me ei osanud kellegagi rääkida, ja võib-olla mul on selles surelikus maailmas nii kurb neid enam mitte näha.
Ma ütlesin sulle, et haarasime millegi kalda, aga me lihtsalt kõndisime seal ja seisime,
Inimene võib olla nii lähedal inimesele, keda te pole kunagi näinud, juhtub, mitu kuud on möödas, päevad on möödas rääkimata, ja nüüd on hommik ja mul on seesugune kibestumus nagu sina. Huvitav, kas see oli lõpp, kui lähete ja lõpetate kõik, siis muutusite "usaldatud Jumalale" tundus mulle nagu viimane põder.

Ma ei tea, ma ei tea üldse, ma olen see, kes kõigele reageerib, ma ei leia praegu sõna, mida öelda, kõik öeldi, võib-olla see pole nii! Kõik on öeldud.
Vahel tuleb see meelde

Kumb äkki, milline mälestus jääb minus vägivaldsemaks,
Milline teema mind häirib,
kumb paneb mind nutma,
kumba mõtlen ikka ja jälle igatsusega,
kumb suitsetab mu aju,
Kumb sind vihaseks ajab,
kumba ma kahetsen,
Millise sõna ma ütlen igaveseks ja keelega kuni viimase hingetõmbeni?

Seal on palju ..........
kood:

yildizkay

Artikli kokkuvõte:

Panime paika inimesed, keda me enam kunagi ei kohta, meil võib olla või mitte olla võimalus neid uuesti näha, kuni nad maailmas elavad, meil on veel lootust.
On ka inimesi, kellel on aegunud aeg, siis muutub valu palju suuremaks, lootust ei jää, jäävad vaid mälestused.
Kumb on parem, kui mitte näha, mis maailmas on?

Kui ma nüüd küsin, ütlevad kõik, et minge seadusest kõrvale.

Mis karm küsimus on tegelikult mõlemad keerulised sündmused, mis pingutavad meie uskumatu vastupidavuse piire.
Sellegipoolest ütlen, et seni, kuni elate maailmas, on alati lootust, et armastate, sest me ei tea, kuidas elu kujuneb, on see lootus selles hetkes, mida me kunagi ei oodanud, meil võib olla võimalus ütle seda, mis meisse on kogunenud, võib-olla on aeg sellest palju võtnud ja lisanud ning see pole sees olevat tulekahju hävitanud ja ta võib sind veel oodata.
Või on see teie sees täielikult viimistlenud, olete alustanud uut elu, olete kogenud uusi armastusi, võib-olla isegi ei saa te aru, et kui unistate seda inimest, kelle unes üles kasvatasite, lõpeb see teie sees, kuid te ei mõistnud kui sa ära olid, kes teab?
Ja sel hetkel võime pidada mõttetuks, visata minema, kustutada oma mõtted, millest oleme aastaid unistanud.
See ei muutu selle puhul, kes sureb, ja tunded tema vastu on püsivad,
Kui ma nüüd sellist sündmust vaadates küsin, kumb neist on parem, on jällegi kaks võimalust.

Me ei saa teada, mida elu toob. Ei saa olla üksi ja mälestused ei kao kunagi meie seest, ilma käteta Elame mingeid mälestusi, need tulevad äkki, tulevad välja ja siis vaatame tagasi, ütleme, kuidas ma enne elasin. InsAllah elab igaüks väärilist ilu koos temaga või ilma.

Ma poleks iial arvanud, et jätate mind niimoodi ärritunuks.

Ootan teie kommentaare.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline haticeyildiz

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 79
  • Tase 11
Re: Kõik algab tegelikult sealt, kus see lõpeb
« Vasta #1: 07. märts 2008, 09:02:21 »
Kumb on parem, kui mitte näha, mis maailmas on?

See ei muutu selle puhul, kes sureb, ja tunded tema vastu on püsivad,

Me ei saa teada, mida elu toob. Ei saa olla üksi ja mälestused ei kao kunagi meie seest, ilma käteta Elame mingeid mälestusi, need tulevad äkki, tulevad välja ja siis vaatame tagasi, ütleme, kuidas ma enne elasin. InsAllah elab igaüks väärilist ilu koos temaga või ilma.

"See ei muutu selle puhul, kes sureb, ja tunded tema vastu on püsivad"
Ma arvan, et parem on kogeda lahusolekuid pärast seda, mida me kunagi ei näe ...  ingel:

"Kui väline tegur teeb teile haiget,
Valus, mida kuulete, pole see asi ise,
See pärineb väärtusest, mille te talle andsite.
Teil on õigus see igal ajal kõrvaldada. "
Marcus AUNELIUS

offline kholp saada $

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1349
  • Tase 116
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 07. märts 2008, 11:40:29 »
head tervist käele
Nimi Ergenekon yurdun
Koera nimi
Lõpeta nelikümmend aastat, tule!
Siin on sajad spearsid

offline Shams

• shams (igatsus)
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 497
  • Tase 47
  • Sugu: Daamid
« Vasta #3: 07. märts 2008, 11:41:35 »
See on tõesti väga sisukas postitus. Te ei pidanud tegelikult kokkuvõtet kirjutama ...
Minu päevad ilma sinuta poleks õnnetusi, mida ma armastan ...
Armastus peaks olema Yunus, mitte Mecnun; see peab olema Yusufi puhtus, mitte Züleyha pettekujutelm.

offline sevval

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 447
  • Tase 15
« Vasta #4: 07. märts 2008, 03:56:19 »
Dank Esma 41 jagamiseks .. :D
"Kui kavatsete sellest rääkida, rääkige niimoodi, et ma usun seda,
Ma ei nutta
Ma ei lähe ära
aga armastus on selline armastus,
Teema: $ sanda ja Aglatsanda

offline LOVE-40

• sevgi
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 4586
  • Tase 134
  • elu valetas mulle jälle
« Vasta #5: 03. september 2008, 10:02:14 »
Tänan teid väga.
IGAL PALJU SELLEST LINNAST MULLE MEELDIB MULLE KA LINNU NÄHA.
See on olnud nii palju, et lähete minust, aga ma annan ikka veel teid ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #6: 06. september 2008, 04:45:04 »
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline kehtestamine

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 424
  • Tase 2
« Vasta #7: 06. september 2008 kell 01:13:31 »
 Ma olin väga puudutatud, väga kena artikkel räägib mulle natuke  aplaus :)
Jah, kui ta on kaugel, on lootust, mis minuni jõuab, kui lootus on vaid päev aastas, kuid kui surm on läbi, on tema lootus möödas, kuid surma, mida ta loodab, ei tule. ingel:
Olen õnnelik, kui kuulen teie häält, aga kui ta on kaugel, olen õnnelik, kui kuulen teie häält (andku Jumal tervisele head elu) ja ta võib elada, olen valmis ootama, lasen mul elada unistustes, minu tütar, ükskõik kui palju see ka valutab : '( ................. kui meie maja sammas on kaugel  : '(   ? :(
Lennuk Tere ütlema MINU ISALE ................

(MINU TÜDRUKU LUBADUS)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #8: 06. september 2008 kell 11:01:59 »
Jah, ma arvan sama.
Las ta elab, kui ta ära pole ... Küllap mõtlevad kõik nii.

Seetõttu olgem teada oma lähedaste väärtusest, kui oleme elus.

Risale-i Nur (kirjad)

offline ... mõistatus ...

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 14515
  • Tase 175
  • Midagi pole sama ...
« Vasta #9: 07. september 2008, 12:09:21 »
Jah, ma arvan sama.
Las ta elab, kui ta ära pole ... Küllap mõtlevad kõik nii.

Seetõttu olgem teada oma lähedaste väärtusest, kui oleme elus.

Jah, ma arvan täpselt nii, see oli väga tore postitus, aitäh :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #10: 07. september 2008 kell 12:45:18 »
Jah, ma arvan täpselt nii, see oli väga tore postitus, aitäh :)

Aitäh  :)

Risale-i Nur (kirjad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu