Saksa keel, Saksamaa Elif - GERMANX

Elif

• 0 Vasta
  • 3547 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline avcobka

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 2
  • Sugu: laht
  • KOTKAD LENDAVAD PÄIKESELE
Elif
« : 29. juuni 2006, kell 03:32:47 »
"Ema! Miks mu isa ei tulnud õhtusöögile?
Miks sa vaikisid, miks blokeerisid sireenid suus sõnad, miks sukeldusid kaugele? "
Lendasite tänavatele kui säde. Siis vaatasin ...
Siis tulid politseiõed: "Elif, mu Elif", ütlesid nad.
Ühiselamu aias sirisevad varblased, liumägedega park, kus ma mängisin, isa kiik raputas ...
Nagu uhke ja kurvalt tervitaks mind ...
Teie silmadest voolas pisar, teie politseiõde.
Ma ütlesin: "Miks sa nutad, kas vargad onud sind nii häirisid?"
"Mitte midagi" ütles ta, "no Elif .. Olen Elif" ütles ta. "Kas sa tead, miks su isa sind Elifiks pani?" küsis ohvitser onu.
"Elif tähendab ühte. Sa oled üks, sa oled üks meie jaoks. Elif, ma olen Elif" ütles tulija onu.
"Mu isa, mu elif ravib mind! .."
Mu isa ütles mulle varem: "Mu Elif, sinust saab õpetaja. Eelarvamuste murdmine on raskem kui aatomi purustamine. Sa saad hakkama."
Kust ta teadis, oma unistustest, mis ta raudteeülesõitudest lahkub, kust ma teadsin, et tseremoonia hommikul saadan lippudega välja ... Lendavad linnud tõid majutusse, liumäele, pansionaati uudiseid ja kiik ...
Mu ema sireenid südames, kiirabi, kes kandis mu isa selles.
Kusjuures ta suudles hommikul mu otsaesist; Ta nuusutas "My Elif".
Mõtlesin, mis on mu põskede märgus. Tuleb välja, et tema silmad olid soolased.
Välja sõites ütles ta "Ütle mu Elifile", "Las ta töötab kõvasti, temast saab õpetaja, ta saavutab selle, mida me pastakaga püssiga teha ei saa".
"MIDA TÄHENDAB EMA LASTU? .."
Nad ütlevad "matused", "Ema matused, mida see tähendab? .."
Seal on lippu mähitud kirst.
"Mul on selles isa, ema?"
Vaadake, öeldakse: "märtrid ei sure, kodumaa on jagamatu".
"Mu isa pole surnud, kas pole, ema?"
Vaata, nad ütlevad: "märtrid ei sure", "kodumaa on jagamatu!"
"Kodumaa on jagamatu, kas pole, ema?"
Oo, ilus Batman, hüvasti ... Hüvasti oma ööbimiskohtade, tänavate, parkidega. Viige mind tervitades oma mägedesse ja ülesõidukohale, mis mu isa varastas.
Ütle neile, et tulen ka mina tagasi. Ma maksan ka kätte ...
"MINU TULEVIK JÄLLE BATMAN"
Ma tulen uuesti, Batman.
Pliiats käes, õpetajana; Tulen uuesti inseneri, sõduri, politseinikuna.
Minu isa veri ei püsi maa peal.
Tulen teie teadmatusest hoolimata uuesti.
nüüd olen Elif, olen vallaline.
Ma tulen tagasi sadade, tuhandete, miljonite kaupa.

https://www.cevizkabugu.com.tr

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu