Saksa keel, Saksamaa avab sõna - GERMANCAX

Sõna avamine

• 49281 Vasta
  • 6446786 kuvamised

0i liige ja 8i külastaja vaatab.

offline Sinemm

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 465
  • Tase 13
  • Sugu: Daamid
Re: Avamine
« Vasta #22: 11. veebruaril 2008 kell 02:02:20 »
Muidugi, mida te mõtlete, härra a_ysche tere, liiga kallis

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #23: 11. veebruaril 2008 kell 02:05:47 »
sa oled sa james bon?
007 või tema?
sa pead homme olema dinc
Jumala mugavus ... magusad unenäod ..

Ma ei maga täna õhtul seda teadet kirjutamata. ;D

Ei, ma ei ole Jamesi võlakiri ...

Olen Esma 41 Bond um, 007 asemel 41 ....

Mein Names ist esma ... esma 41 bond ...  :)

Tule adios kõigile ...  ;)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #24: 11. veebruaril 2008 kell 02:08:30 »
Sanada cheerleader  ;D

offline Sinemm

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 465
  • Tase 13
« Vasta #25: 11. veebruaril 2008 kell 02:08:32 »
hüvasti, ma magan liiga tschüß

gütig

• külaline
« Vasta #26: 11. veebruaril 2008 kell 11:11:41 »
Isegi kui teil on hea sellise pealkirjaga, ei ole te õlimaali tõlgenduse peale vihane. Sel põhjusel võime seda pidada foorumi prügikastiks ... Või nagu pööning, kuhu jäetakse tarbetuid esemeid.  :D :D

liimitud

• külaline
« Vasta #27: 11. veebruar 2008 kell 03:56:42 »
Mis siis, kui saame saksa keele täielikult õppida, kui mõistame kogu selle saidi saksa keele oskust? või bidee Ma ei leia ühestki kohast saksa verbide ja objektide nimesid. Tänan teid väga, kui aitasite sadulal 2 päeva saidi liikmeks saada. minu msn ###@hotmail.com Mul oleks väga hea meel, kui saadate verbide ja objektide saksakeelsed nimed e-kirjana aadressile. Huvitav, kas saan seda anda, on teile natuke ebamugav, kuid ootan teie CV-sid

offline sevval

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 447
  • Tase 15
« Vasta #28: 11. veebruar 2008 kell 04:21:07 »
 Ma ei nõustu tõeliselt huvitava prügikastiga, vaid pööningu ideega, kus nipsasjad maha jäävad. :D   Aga kui siin räägitakse midagi ilusat, oleks see pigem vestlus kui tühi olemine.  ;) tule nüüd lihtsalt .. ;D
"Kui kavatsete sellest rääkida, rääkige niimoodi, et ma usun seda,
Ma ei nutta
Ma ei lähe ära
aga armastus on selline armastus,
Teema: $ sanda ja Aglatsanda

gütig

• külaline
« Vasta #29: 11. veebruar 2008 kell 04:22:36 »
Sellelt saidilt leiate palju kasulikke teemasid saksa keele õppimiseks ... Otsite jaotisest saate otsida soovitud teemasid. Uurige hoolikalt foorumi jaotist "saksa teadmiste baas". Kindlasti kohtate seal olulist teavet grammatika kohta ... Kas saate õppida saksa keelt perfekt lihtsalt selle saidi teemasid uurides. ? Keegi ei saa seda teile garanteerida. See on seotud teie hoole ja õppimisvõimega ... Aga võin öelda. Kui õpite selle saidi tunde tõesti hästi, siis arvan, et lähete õppimises kaugele ... Keelt ei saa õppida ainult lugedes ja kirjutades. Ära unusta seda kunagi. Kuulake saksa saateid ja õppige seda keelt tundma. Minu nõuanded ...

Mis siis, kui saame saksa keele täielikult õppida, kui mõistame kogu selle saidi saksa keele oskust? või bidee Ma ei leia ühestki kohast saksa verbide ja objektide nimesid. Tänan teid väga, kui aitasite sadulal 2 päeva saidi liikmeks saada. minu msn on ebaseaduslik.tnr-@hotmail.com Mul oleks väga hea meel, kui saadaksite siia aadressile e-kirjana verbide ja objektide saksakeelsed nimed. Huvitav, kas saan anda teie CVP, on see teile natuke ebamugav, kuid ootan teie CVP-d

gütig

• külaline
« Vasta #30: 11. veebruar 2008 kell 04:57:15 »
Ma ei nõustu tõeliselt huvitava prügikastiga, vaid pööningu ideega, kus nipsasjad maha jäävad. :D   Aga kui siin räägitakse midagi ilusat, oleks see pigem vestlus kui tühi olemine.  ;) tule nüüd lihtsalt .. ;D

Jah, see vajab ka vestlust ... ma arvan, et oleks tore sellist teemat avada ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #31: 11. veebruar 2008 kell 05:46:43 »
Isegi kui teil on hea sellise pealkirjaga, ei ole te õlimaali tõlgenduse peale vihane. Sel põhjusel võime seda pidada foorumi prügikastiks ... Või nagu pööning, kuhu jäetakse tarbetuid esemeid.  :D :D

Prügikast haaa ....  : piinlik:
Hea nii.
Ma ei ütle nüüd midagi, ma näitan teile 8 kuu pärast. ;D

Tegelikult on teil õigus, see võib olla Foorumi prügikastis.
Miks mitte !!  : '(  ;D
Vihkamine, vihkamine sinus  ;D saate siin "üles visata".
Püüame aidata.

Siia saate jätta mittevajalikud esemed (mobiiltelefon, raha, kotid jne).
See on väga turvaline koht, ärge muretsege. ;)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline a_ysch et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 739
  • Tase 26
« Vasta #32: 11. veebruar 2008 kell 05:51:57 »
ooo tere esma41 ..
ei ei esma41 Võlakiri ;D  ;D
Niikaua kui teilt küsitakse selle koha turvalisuse kohta, olen kindel, et võime isegi ennast unustada, mitte siin, et asju jätta.  : :)  : :)

meri puudutab soola, liblika vihma ...
jäljendamata sõnad igas üksikus viibis ....

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu