Saksa keel, Saksamaa avab sõna - GERMANCAX

Sõna avamine

• 49281 Vasta
  • 6442874 kuvamised

0i liige ja 19i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Sõna avamine
« : 11. veebruaril 2008 kell 01:10:36 »
Selles jaotises saate kirjutada kõike, mis on oluline.
Põhjus, miks me selline pealkiri on ...
Jentzsch Iga (esma 41)  :) me arvame, et meil on mõned temaatilised tapmised.
Selle teema asutaja isa on meie sõber Jentzsch.

Jenzsch derk:Sul on õigus esmaxnumx ma bi teemasid iv kuni acicam.n ziver, vajalik ja mis mitte, mis seal on yazilsin.yoks teema tapetud kohaselt tapetud kalmicak.ada I Agio vaadata näiteks nimi välismaa osutamise keel koha, mida kuradit Bakio väike Vikas ja UEFA karikas pilt tekst ?? liste foorumi liikmed on bulusuyor surra bi gircek, foorumi liikmed iga ba si pikk girmiss.olamz teha lazim.cok haklisin esma 41

Eespool toodud kokkuvõte:  ;D

Siin saate kirjutada kõike, mida soovite ja mis on "ulakas": ;D sa tead, kuidas siin meiega jagada.
Tühjad sõnad siin, IVIR ZIVIR siin.

Olete teretulnud algusesse ... 
Tulge tühjaks või täis   :)  saate kirjutada asju. :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
Re: Avamine
« Vasta #1: 11. veebruaril 2008 kell 01:15:26 »
Ma tõesti arvasin, et oli tore avada teemat vestluse nime all, kuid ma otsustasin jääda lahtiseks ja muuta see tõesti väga loogiline kõigile paremaks ;D
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

offline meri-kilpkonn

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 1
« Vasta #2: 11. veebruaril 2008 kell 01:15:33 »
elevandiluu

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #3: 11. veebruaril 2008 kell 01:18:14 »
Ma tõesti arvasin, et oli tore avada teemat vestluse nime all, kuid ma otsustasin jääda lahtiseks ja muuta see tõesti väga loogiline kõigile paremaks ;D

Amin ...;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #4: 11. veebruaril 2008 kell 01:21:26 »
;D ;D ;D Ma olen kindel, et siin on palju tööd, isegi kui sa pole ükski teist, Jentzsch ja Xmas XMUMX :D pole kahtlust ;D
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #5: 11. veebruaril 2008 kell 01:22:28 »
elevandiluu

Jah, see ei tähenda, et see on lihtsalt hirmus asi,
asju teavitatakse.

Näiteks meie meresõber küsis: kuidas saada neitsi saksa keelt?

Siin on vastus: trivia = der Plunder

Kas teil on küsimusi?  ;D

Ma ei teadnud Plunderit, et mul oli õigus  : - \.
Koputasin selle sõnastikust.

Ma olen kurb Krimskrams Ma ütleksin. : :) ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #6: 11. veebruaril 2008 kell 01:31:15 »
Leydizin Centilmene

See on olnud nii ilus, XMUMX  ;D

offline Sinemm

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 465
  • Tase 13
« Vasta #7: 11. veebruaril 2008 kell 01:33:03 »
bende bla bla bla bla :)
ivy bla bla zivir bla bla ...

kas teil on täna näinud? Ma tunnen ennast väga kurvaks;
tüdruku kastist, näeb välja nagu 50 ytl ...
Ma hakkasin nutma ...
Ma olen väga emotsionaalne, et ma suudan kogu aeg nutta. Jumal on mulle muljetavaldav. Ära puutu mind ammaaannn ...
mis juhtub, kui nutt nutma?

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #8: 11. veebruaril 2008 kell 01:34:50 »
Leydizin Centilmene

See on olnud nii ilus, XMUMX  ;D

Jah jah ....  ;D
Nad ei saa meid enam enam keelata.
(hammustada pea sülitama)  : - [

Kuid lisaks sellele teemale on ka teisi teemasid veel mõned asjad yazımkı (sülitamine teab palju)
 ? ? ?  Jätkake oma suve Jentzsch ...  :) bi häirib.

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #9: 11. veebruaril 2008 kell 01:36:15 »

Ma hakkasin nutma ...
Ma olen väga emotsionaalne, et ma suudan kogu aeg nutta. Jumal on mulle muljetavaldav. Ära puutu mind ammaaannn ...
Super valla ;D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #10: 11. veebruaril 2008 kell 01:37:47 »

Ma hakkasin nutma ...

Oh wah, ma olin nii kurb  :P.
Kahju või 50 liiga palju.
Kui see pole liiga kõrge, teie auväärne daam. ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu