Saksa keel, Saksamaa avab sõna - GERMANCAX

Sõna avamine

• 49281 Vasta
  • 6444097 kuvamised

0i liige ja 8i külastaja vaatab.

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
Re: Avamine
« Vasta #55: 11. veebruar 2008 kell 11:59:40 »
Ma arvasin, et see nimi on väga raske, jumal aitab, aga esiteks, nagu teised sõbrad ütlevad, tooge maailma terve ja soodne poeg, tahtsin kirjutada paar nime, mis mulle pähe tuleb.
tüdruk: loorber
mees: arda
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #56: 12. veebruaril 2008 kell 12:46:00 »
Hea võti, ma ei saa teie privaatsõnumile vastata.
Ainult 5 kirjutati tunnis.
Ma arvan, et see on PIIR.
Kuid ma nimetan seda, mida te kirjutasite, ok.
Lafi sai retoorilises osas hästi hakkama (reklaam  ;D).
Muidu, kuidas ma saaksin teieni jõuda ...  ;)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #57: 12. veebruaril 2008 kell 01:14:54 »
Selamin Alaikum ;D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #58: 12. veebruaril 2008 kell 01:16:44 »
Selamin Alaikum ;D

Tere,

ooo kes tuli?  ;D
Tere tulemast härra Jentzsch, kuidas läheb?
Meie pilgud jäid teele ...  ;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #59: 12. veebruaril 2008 kell 01:19:46 »
 ;D Meile meeldis .. Jah, ma olin teel. Kosmus on kohal :D

offline Sinemm

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 465
  • Tase 13
  • Sugu: Daamid
« Vasta #60: 12. veebruaril 2008 kell 01:19:56 »
wilkommen in almancax herr jentzsch
wie gehts?
wo warst du?

Jentzsch

• külaline
« Vasta #61: 12. veebruaril 2008 kell 01:22:33 »
Ich sõda der schule und bei der Arbeit ;D

wie immer ..

es geht und?

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #62: 12. veebruaril 2008 kell 01:25:56 »
;D Meile meeldis .. Jah, ma olin teel. Kosmus on kohal :D

Jentzsch Mul on teile väga häid uudiseid.
Lollitas oma nime luuletusega  :) vabandust, nii on
Ta andestas meile.
Ei keelaks meid, tegelikult mind ... ma ei tea sinust.  :)
Kuigi ma palusin teie eest teie nime, mis juhtuks jentzschi  :P ka selleks, et mitte keelata.
Kirjutage luuletus, kui soovite ...  ;D
Sicher ist sicher ...  ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #63: 12. veebruaril 2008 kell 01:31:20 »
Mõtlen teha Germanxile loo. Siis saan vist piiramatu õiguse sellel saidil istuda. :D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #64: 12. veebruaril 2008 kell 01:33:30 »
Mõtlen teha Germanxile loo. Siis saan vist piiramatu õiguse sellel saidil istuda. :D

Mis siis, kui ma teen videot või mis?  : :)
Mõtlesin eile õhtul sellise idee peale, aga ...  ?
Võib-olla teen seda hiljem ...
Ma ööb sind haigena ...  ;D
Las ma kuivan ..

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #65: 12. veebruaril 2008 kell 01:33:40 »
(Muide, olge vaikne. Nachtigall on siin. InsAllah ei vaata minu "esimesi sõnumeid") ;D ;D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu