Saksa keel, Saksamaa avab sõna - GERMANCAX

Sõna avamine

• 49281 Vasta
  • 6452297 kuvamised

0i liige ja 9i külastaja vaatab.

offline dejavuxnumx

• Flughafenbodenpersonel
  • Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 175
  • Tase 5
  • Sugu: laht
Re: Avamine
« Vasta #49269: 29. detsember 2013 kell 02:31 »
Tere kutid, märkasin just, et siin on vestlus väga tume. Muidugi peame ringi käima ainult nendes saidi osades, kui räägime dokumentidest, kuidas on saksa keele tunnid või midagi sellist. Tervitused teile kõigile ...
"PALJU ISE MAAILMAS, MIS TÖÖTAB PÄEVA TÄIELIKU JÕUDEGA, ET TEID TEISE TEISEKS TEISEKS TEADA, ON MAAILMA RASKE SÕJA ANDMINE ..."

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #49270: 12. jaanuaril 2014 kell 01:24:23 »
Tere kutid, märkasin just, et siin on vestlus väga tume. Muidugi peame ringi käima ainult nendes saidi osades, kui räägime dokumentidest, kuidas on saksa keele tunnid või midagi sellist. Tervitused teile kõigile ...

Ja tere Aleykum.
Tere tulemast.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline Melikus

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 2
  • Tase 0
« Vasta #49271: 19. jaanuar 2014, 04:33:17 »
Kőik tere,
Kuna kuulun foorumisse esimest korda elus, ei oska ma seda kasutada, ärge vaadake seda.

Mul on küsimus, olen keegi, kes on aastaid välismaal organisatsioonisektoris töötanud ja valmistub naasma oma elukutse juurde, st õpetama pärast abiellumist saksa keelt. Minu probleem on see Kuigi olen lõpetanud Marmara saksa keele õpetamise, pole ma umbes 7 aastat vaevalt saksa keelt kasutanud ja kuna meie ajal kasutati kooli inglise, mitte saksa keeles, siis võin öelda, et mina ja kõik mu klassikaaslased lõpetasime keele õpetamise et me ei tea seda üldse. Ma kulutan selle, ruumis arutatakse, aga lõppude lõpuks tahan ma oma ametit praktiseerida.
Eelmisel aastal, kui käisin kolledži koosolekul, kestis suuline intervjuu umbes 15 minutit ja osakonnajuhataja oli korras, Melike, aga me teeme kirjaliku testi protseduuride jaoks, ütlesin, et ok. Mis on tulemus? Mida ma teile öelda saan? Suulises intervjuus laulev tüdruk oli kirjakeeles lasteaia õpilane ... Mul on nii piinlik kui kurb .. Naine ei saanud aru ... Mis oli protseduur, ta naasis mind eelmisel aastal õpetamisest, nii et ....

Nüüd palun teie käest, et olen 1 aasta töötanud üsna palju, varsti on mul varsti jälle koosolekud. Kuna selle ülikooli sissepääsu juures olevad testküsimused on minu õudusunenägu, kas teie ümber on keegi õpetajaid, kes võiksid mulle nõu anda, kust sellist tõde leida ja lahendada?

Palju, palju armastust, austust ..

offline Melikus

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 2
  • Tase 0
« Vasta #49272: 19. jaanuar 2014, 04:35:20 »
Kirjavigu oli 150, kuna kirjutasin väga kiiresti .. Vabandust.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49273: 20. jaanuar 2014, 11:50:47 »
Kőik tere,
Kuna kuulun foorumisse esimest korda elus, ei oska ma seda kasutada, ärge vaadake seda.

Mul on küsimus, olen keegi, kes on aastaid välismaal organisatsioonisektoris töötanud ja valmistub naasma oma elukutse juurde, st õpetama pärast abiellumist saksa keelt. Minu probleem on see Kuigi olen lõpetanud Marmara saksa keele õpetamise, pole ma umbes 7 aastat vaevalt saksa keelt kasutanud ja kuna meie ajal kasutati kooli inglise, mitte saksa keeles, siis võin öelda, et mina ja kõik mu klassikaaslased lõpetasime keele õpetamise et me ei tea seda üldse. Ma kulutan selle, ruumis arutatakse, aga lõppude lõpuks tahan ma oma ametit praktiseerida.
Eelmisel aastal, kui käisin kolledži koosolekul, kestis suuline intervjuu umbes 15 minutit ja osakonnajuhataja oli korras, Melike, aga me teeme kirjaliku testi protseduuride jaoks, ütlesin, et ok. Mis on tulemus? Mida ma teile öelda saan? Suulises intervjuus laulev tüdruk oli kirjakeeles lasteaia õpilane ... Mul on nii piinlik kui kurb .. Naine ei saanud aru ... Mis oli protseduur, ta naasis mind eelmisel aastal õpetamisest, nii et ....

Nüüd palun teie käest, et olen 1 aasta töötanud üsna palju, varsti on mul varsti jälle koosolekud. Kuna selle ülikooli sissepääsu juures olevad testküsimused on minu õudusunenägu, kas teie ümber on keegi õpetajaid, kes võiksid mulle nõu anda, kust sellist tõde leida ja lahendada?

Palju, palju armastust, austust ..

Kõigepealt tere tulemast foorumile;
 Saksa keel on keeruline keel, sellel on palju grammatikareegleid.
See on peaaegu võimatu, kui te ei lähe Saksamaale oma kõnet parandama.
Minu teada pole saksa keele õpetajate kohtumised eriti meeldivad.
Ma arvan, et see pole teie puhul siiski nii.
Ma ei taha teie entusiasmi kahjustada, kuid need on minu omad
Minu tagasihoidlikud ideed :)

Kas olete kunagi mõelnud saksa keele suulise tõlke peale?
Nii sissetulek kui ka hea alati ja igal pool (Türgis), kui leiate töö. :)
Hariduses ... Minu teada pole see nii keeruline kui õpetamine.
Muidugi on sellisel juhul kasulik hea inglise keel.

Las Jumal avab teie tee.
Edu.

Vaatame seda linki.

https://www.goethe.de/ins/tr/lp/lhr/trindex.htm

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline figu

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 333
  • Tase 6
« Vasta #49274: 26. jaanuar 2014, 07:21:33 »
Olge palju tähelepanu  okei:)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49275: 06. märts 2014, 12:43:31 »
Olge palju tähelepanu  okei:)

Me täname teid.
Kõik koos, insha'Allah.

Risale-i Nur (kirjad)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
« Vasta #49276: 08. aprill 2014, kell 03:27 »
-> Esselamu aleykum kallid foorumi elanikud, kuidas läheb?
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #49277: 05. oktoober 2015, kell 02:14:34 »
Tere mu sõbrad, kuidas läheb? Fuk, Turco, Baybars? Kuidas sul läheb Kes seal veel on, igatsen teie vestlust. Andke hääl :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline Soziologin-D

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 133
  • Tase 6
« Vasta #49278: 14. juunil 2016 kell 11:36 »
 : :)

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Tase 140
« Vasta #49279: 11. novembril 2016 kell 11:36:24 »
-> Esselamu aleykumi foorumi elanikud ... aga foorum on nii rahulik, et pole enam ühtegi kodanikku, kes mind tervitaks. Germanx, kes ei oleks kunagi tühi, jäetakse maha ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu