Saksa keel, Saksamaa avab sõna - GERMANCAX

Sõna avamine

• 49281 Vasta
  • 6455834 kuvamised

0i liige ja 11i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: Avamine
« Vasta #49258: 09. mai 2013, kell 02:35:14 »
Hea asi.
Sel aastal ma puhkust ei võtnud
aga suvi
Insha'Allah 2 nädalat minu kodulinna.

On hiline õhtu.
ma olen unine
ma lähen välja

Homme puhkus, teile ilusat puhkust.

Näeme.
Head ööd, jumal õnnistagu sind.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
« Vasta #49259: 09. mai 2013, kell 02:37:40 »
Paljude aastate pärast sain sel aastal korralikult puhata, loodan, et teie puhkus kulgeb teie soovil "rohke kodumaa aroomiga" ...
Sagolasin head ööd ja ka mõnusat puhkust.
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
« Vasta #49260: 16. juunil 2013 kell 11:33 »
Tere hommikust :)   kohvik :)
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

offline Soziologin-D

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 133
  • Tase 6
« Vasta #49261: 01. juuli 2013, kell 09:10:30 »
 : :)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 2865
  • Tase 44
  • Sugu: Daamid
  • Kaan: *
« Vasta #49262: 17. oktoober 2013, kell 02:21:53 »
Huvitav, kes on vanad ;D

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
« Vasta #49263: 17. oktoober 2013, kell 02:26:22 »
Jah, ma arvan ka nii.

Kirsehir Neuruyon :)
Kiindumus - armastuse lill :)
Tundub hüperaktiivne, dilosch vanuse tõttu
Informeeritud vs jne :)
Unustamata ka ööbikut Alıas nachtigalli
Vajalik. :)

Muidugi :)

kuulda neid sõnu oooo esma õelt :) Ma vist uputan, aga ma ei suutnud seda taluda :)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49264: 21. oktoober 2013, kell 03:16:28 »

kuulda neid sõnu oooo esma õelt :) Ma vist uputan, aga ma ei suutnud seda taluda :)

Aaa kes tuli?

Tere tulemast dielosch.
Mul on hea meel teid näha.
Insha'Allah, sa tulid lõplikult tagasi  :D
Sa tundsid endast puudust ...
Soovin teile alalist
Näeme ..

Kuidas on teie suhe Tokio hotelliga?

Ma oskan teha tervitatava laulu  ;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49265: 21. oktoober 2013, kell 03:41:17 »

Tule Dieloschi.

Tervituslaul. (Mulle meeldib see väga)

;D

https://youtu.be/o9EaKY8lBFw

Risale-i Nur (kirjad)

offline dielosch

• almancax Fanatiker
  • Tase 44
« Vasta #49266: 22. oktoober 2013, kell 02:49:53 »
Tokio hotell peatus 4 aastat tagasi Esma Abla :) Tänan teid väga tore :) Loodan, et kohtume veel vanade liikmetega. Ma igatsesin seda keskkonda väga. :)

offline küsi tüdruku :)

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 333
  • Tase 3
« Vasta #49267: 10. november 2013 kell 08:50:12 »
Gunaydinnnnnn youleriii.cok.ozledimmm olen vanadest vanadest;)))

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49268: 14. novembril 2013 kell 11:30:48 »
Gunaydinnnnnn youleriii.cok.ozledimmm olen vanadest vanadest;)))

Tere tulemast :)

Risale-i Nur (kirjad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu