Saksa keel, Saksamaa avab sõna - GERMANCAX

Sõna avamine

• 49281 Vasta
  • 6455818 kuvamised

0i liige ja 10i külastaja vaatab.

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
Re: Avamine
« Vasta #49247: 09. mai 2013, kell 12:55:57 »
Täpselt, olen nõus, suur talent ...
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #49248: 09. mai 2013, kell 12:58:42 »
Volkan Konakilt

Ma ei saa pikali heita, kuulan su laulu
Helista mulle.
Sulle meeldib :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #49249: 09. mai 2013, kell 01:04:12 »
Volkan Konakilt

Ma ei saa pikali heita, kuulan su laulu
Helista mulle.
Sulle meeldib :)
Muidugi ma kuulan  ;) ... Volkan Konak "Hosgeldin Kadinim" meeldis mulle otseülekanne väga ...
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49250: 09. mai 2013, kell 01:17:49 »

Merel süttib latern
Kustub.

Tulge, jookseme mu kallid mäed ära
Siis ...
öelda ja rääkida muusikat
Panen kinni. :)

Räägime natuke vanadest liikmetest.
Näiteks oli podagra, kas mäletate?

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #49251: 09. mai 2013, kell 02:00:48 »
Jah, ma mäletan natuke  :) ... kohtusin just teie sõnumis, kas tal oli laps? =)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49252: 09. mai 2013, kell 02:07:19 »
Sa helistad beebile
Ma arvan, et see on olnud 4-5 aastat vana.
Ta oli väga hea sõber.

Mul oli ka tusem, väga naljakas
Ja ta oli sõbralik.

Meie tõeline vend oli väga hea inimene.
Varem kirjutas ta mõnda luuletust, armastab järele jõuda :)

Ja meie väikseim emosh :)
Tal oli väga aus ja puhas süda.

Niipea kui loendamine on läbi, tunnen neist kõigist nii suurt puudust.

Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #49253: 09. mai 2013, kell 02:15:05 »
Sa helistad beebile
Ma arvan, et see on olnud 4-5 aastat vana.
Ta oli väga hea sõber.

Mul oli ka tusem, väga naljakas
Ja ta oli sõbralik.

Meie tõeline vend oli väga hea inimene.
Varem kirjutas ta mõnda luuletust, armastab järele jõuda :)

Ja meie väikseim emosh :)
Tal oli väga aus ja puhas süda.

Niipea kui loendamine on läbi, tunnen neist kõigist nii suurt puudust.

Mäletan väga hästi õilsat ja tusemit. Varem tulistasime eriti just Asillega.   :)...
Need päevad olid tõesti erilised. Vestlus oli nii teemas kui ka eraviisiliselt väga erinev. Nad olid ilusad inimesed.  : - [ ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49254: 09. mai 2013, kell 02:21:00 »
Jah, ma arvan ka nii.

Kirsehir Neuruyon :)
Kiindumus - armastuse lill :)
Tundub hüperaktiivne, dilosch vanuse tõttu
Informeeritud vs jne :)
Unustamata ka ööbikut Alıas nachtigalli
Vajalik. :)

Muidugi :)

Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #49255: 09. mai 2013, kell 02:24:16 »
Jah, ma arvan ka nii.

Kirsehir Neuruyon :)
Kiindumus - armastuse lill :)
Tundub hüperaktiivne, dilosch vanuse tõttu
Informeeritud vs jne :)
Unustamata ka ööbikut Alıas nachtigalli
Vajalik. :)

Muidugi :)

Seal oli palju oliive, mida purustada, ja neid oli palju, ma ei mõelnud sellele, kui me lobisesime
Ma ütlen, et tule välja ja tule kokku, aga ma olen praegu puhkusel, nii et võin tulla väga tihti ...
Tööjõud on kõigi jaoks elumahukas. : /

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #49256: 09. mai 2013, kell 02:28:13 »
Jah, see ei lõpe loendamisega.

Kas see on lubatud suvel?
Kas lähete TR-i?

Risale-i Nur (kirjad)

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 1
« Vasta #49257: 09. mai 2013, kell 02:31:47 »
Jah, see ei lõpe loendamisega.

Kas see on lubatud suvel?
Kas lähete TR-i?

Mul oli kolm nädalat puhkust ja tulin, suvel töötan, aga see oli hea. =)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu