Saksa keel, Saksamaa Germanxi liikmete esimesed sõnumid - SAKSA

Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt

• 113 Vasta
  • 49654 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt
« Vasta #22: 14. veebruar 2008 kell 11:03:13 »
Need olid alles esimesed sõnumid. Kui teil on teie luba, siis tõmban teie sõnumid välja, meenutame natuke, arvan, et naerame palju.  ;D

See ei oleks minu jaoks probleem ... See oleks isegi naljakas, nagu sa ütlesid, me naerame natuke :)

Uurisin veidi  ;D See oli esimene sõnum, mis mulle silma jäi.
197 sõnum.
Tule siia:

Re: Kohtume ...
«Vastus # 222: 15. aprill 2007, kell 04:28:51»

Hello!
Mein Nimi ist Onur. Ich bin am einundzwanzigten august im Jahr 1988 geboren. Jetzt gehe ich zum Deutschkurs. Mein Deutsch on verbessern, deswegen habe ich mich auf diese Veebisait am ersten Februar eingeschrieben. Ich glaube es, dass ich mein Deutsch mit den Hilfen der ehrwürdigen Mitglieder, der ehrwürdigen Lehrer und der ehrwürdigen Lehrerinnen verbessern kann. Ich hoffe, dass ich hier wohl Zeit verbringen könnte. Mit freundlichen Grüßen ...

;D ;D  Jätkake otsimist. See on tõesti nauditav.
;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #23: 14. veebruar 2008 kell 11:22:21 »
Palun lugege 197. aasta 2. postitust.
 ;D ;D ;D

Aega raiskamata Määrus (vastav a) alustas. ;D

Sellest ajast oli selge, kallis kallis Corrupts / Meie toimetaja sõber. ;)

Tere KAZENIS,
Püüdsin vigu võimalikult kiiresti parandada, loodan, et ei teinud vigade parandamise käigus valesti.

Ich heiße (heisse) Sinem. Ich bin zweiunddreißig (zweiunddreissig) Jahre sub. Ich lebe seit neun Monaten Deutchlandis. Ich habe ein Kind. Mein Sohn heißt (heisst) Yigit (oder- Der Name meines Sohns ist Yigit). Ich lerne Deutsch, aber es ist schwer, Deutsch zu lernen. [[Mul on väga kahju, et mul ei õnnestu saksa keelt õppida oma pere eest hoolitsemiseks, lapse ja igapäevaelu häirimiseks. Palun aidake mind, kas saate mu vigu parandada?

Tahtsin ka viimase lause kirjutada saksa keeles, kuid kuna see oli pikk lause, mida oli raske tõlkida, oli mul selle tõlkimisega raskusi ja ma lihtsalt parandasin õigekirjareegleid. Loodan, et saaksin aidata. Tere õhtust.

197 parandus aga kas unustasite kirjutada  ;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #24: 24. veebruar 2008 kell 06:21:57 »
Armastatud, kes teab kõike parimat ja parimat esma 41 Meie sõbra esimene sõnum foorumis. Taas ütles ta midagi väga õiget. ;D

esma 41 ütleb:Das ist mein erstes sõnum foorumis.
Leider kenne ich noch niemanden aber das wird sich kiilas ÄNDERN.
Hoffe ich zumindest .....

jentzsch ehm ist? (ich kenne dich leider nicht) ein guter Mensch.

Konu:Ütleme oma seisukohad järgmise liikme kohta saksa keeles.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #25: 24. veebruar 2008 kell 09:34:10 »
Armastatud, kes teab kõike parimat ja parimat esma 41 Meie sõbra esimene sõnum foorumis. Taas ütles ta midagi väga õiget. ;D

esma 41 ütleb:Das ist mein erstes sõnum foorumis.
Leider kenne ich noch niemanden aber das wird sich kiilas ÄNDERN.
Hoffe ich zumindest .....

jentzsch ehm ist? (ich kenne dich leider nicht) ein guter Mensch.

Konu:Ütleme oma seisukohad järgmise liikme kohta saksa keeles.

Vaata, Jentzsch kirjutas sinust midagi minu esimeses postituses.  ;D ;D ;D ;D

Sellest ajast peale oli ilmne, et ma olen teie jaoks "hädas".  ;D

(nüüd peaks jentzsch kirjutama: yoooook esma  ;D  Mis basbelasi sa oled väga lahke ja puhta südamega inimene ... no tulid foorumisse ...  ;D ;D ;D ;D )

Pole vist nii hea olla väga aus, kui vahel mõtlen.
Teisisõnu, kes seda sõnumit loeb, ütleb, kui tagasihoidlik ja meeldiv see inimene on. ;D
Mul on paar sõna neile, kes nii ütlevad (kust ma jälle tulin  : :))
Palun lugege mu allkirja ... ahahahah  ;D
Ma vajun ringi liikudes, olen teadlik. :)
Aga vahet pole ...  ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #26: 24. veebruar 2008 kell 09:40:27 »
yoooook esma  ;D  Mis basbelasi sa oled väga lahke ja puhta südamega inimene ... no tulid foorumisse ... 

Esma, jah, ma tean, et oled uppumas. Näen, et tegeled murdmisega. Tahaksin teid aidata, kuid kardan, et tõmbate mind põhja. ;D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #27: 24. veebruar 2008 kell 09:41:51 »
 : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '( : '(

(Muide, unustasite ülaltoodud tsiteerida ... palun olgem töö suhtes veidi lugupidavamad  ;D)

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #28: 24. veebruar 2008 kell 09:51:35 »
Sõprus on nendeks päevadeks. Kuidas on põhjas ilm? Kui on külm, riietun ka paksult ... ;)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #29: 24. veebruar 2008 kell 09:53:13 »
Sõprus on nendeks päevadeks. Kuidas on põhjas ilm? Kui on külm, riietun ka paksult ... ;)

Aitäh, mu sõber. ;)
Aga siinkandis on väga palav.
Teil pole vaja riietuda paksult. ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #30: 24. veebruar 2008 kell 09:55:00 »
Kas sa läksid nii sügavale? Sa ütled, et see on väga kuum või midagi .. ;D ;D ;D Parandage meelt, parandage meelt, jumal õnnistagu ..

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #31: 24. veebruar 2008 kell 09:56:54 »
Kas sa läksid nii sügavale? Sa ütled, et see on väga kuum või midagi .. ;D ;D ;D Parandage meelt, parandage meelt, jumal õnnistagu ..

: '( ei kommenteeri . : '(

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #32: 24. veebruar 2008 kell 09:59:32 »
Hoidku jumal ... tegin nalja, ma ei õppinud oma loodet hoidma. : - \

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu