Saksa keel, Saksamaa Germanxi liikmete esimesed sõnumid - SAKSA

Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt

• 113 Vasta
  • 50089 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
Re: Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt
« Vasta #110: 08. juuli 2012, kell 12:14:22 »

Tere õhtust, tere tulemast
Aitäh, igaviku rändaja.
On väga tore kohata tuttavat Nike'i ..
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

offline s3rh47

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 0
« Vasta #111: 15. juuli 2012, kell 01:50:11 »
Tere kõigile. Ma elan Austrias üle 10 aasta. Minu saksa keel on väga hea, kuid ma ei saa seda nii hästi öelda. Head foorumid kõigile, lootes rohkem teada saada.

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #112: 29. september 2012, 02:53:43 »
Tere, almancaxi inimesed =) .. Kui kaua see on olnud, meger .. See pole minu esimene sõnum siin, kuid ma tahtsin, et esimene ümberarendamise sõnum oleks siin.

-> Jällegi jälle uus. ;D Vanad ajad on maha jäänud, sama ei tule enam tagasi, näete, et paremad tulevad aga :D
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

offline (Öö ...)

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 48
  • Tase 1
  • Vahel solvud, nii palju ...
« Vasta #113: 16. detsember 2012 kell 12:37:22 »

-> Jällegi jälle uus. ;D Vanad ajad on maha jäänud, sama ei tule enam tagasi, näete, et paremad tulevad aga :D

Ma arvan, et nii ei ole minu au ... =)
ÄRGE KUNAGI TEGELE JALUTAMISELE, KUI OLETE ÜKSIND TEEL, KUID TE TEADE, ET SEE ON ÕIGE!

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu