Saksa keel, Saksamaa Germanxi liikmete esimesed sõnumid - SAKSA

Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt

• 113 Vasta
  • 49655 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
Re: Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt
« Vasta #11: 10. veebruar 2008 kell 08:28:03 »
Kas keele väärtus on tõesti suur, kuid see on mulle alati inglise keeles väljakutse esitanud. :( Mul pole annet
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

Jentzsch

• külaline
« Vasta #12: 10. veebruar 2008 kell 10:57:51 »
Need olid alles esimesed sõnumid. Kui teil on teie luba, siis tõmban teie sõnumid välja, meenutame natuke, arvan, et naerame palju.  ;D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #13: 10. veebruar 2008 kell 11:07:56 »
Kõigepealt tänan teid väga Jentzschi jagamise eest.
Nii et olete palju otsinud, kuni leiate meie artiklid.
Ma naersin palju ...   ;D
Tõesti kõigi "stiil"  :) see ilmneb esimesest sõnumist.
Hahahah, ma olin väga motiveeritud.

Dankeschön.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #14: 10. veebruar 2008 kell 11:12:26 »
Naersin kõige rohkem Nachtigalli üle  ;D Ma olen juba sellist asja inspireerinud temast inspireerituna .. Mees on saidile sisenenud otse ärritunud. ;D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #15: 10. veebruar 2008 kell 11:30:19 »
Naersin kõige rohkem Nachtigalli üle  ;D Ma olen juba sellist asja inspireerinud temast inspireerituna .. Mees on saidile sisenenud otse ärritunud. ;D

;D ;D ;D ;D

Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline QUELLE35

• Pinar
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 729
  • Tase 52
  • Sugu: Daamid
  • EELMISE ELAMINE, TULEVIKU UNISTAMINE, ELA A
« Vasta #16: 14. veebruar 2008 kell 02:40:42 »
Tere, Timur, sa oled imeline mu sõber. Sa ajasid mind naerma. Mõtlesid minule väga hästi. Kui hästi ma saksa keelt räägin. ;D
Ma ei ole vastu teistele, kes mõtlevad mu mõtteid erinevalt, kuid ma ei saa endale lubada lasta neil proovida oma mõtteid, oma vaateid elule sundida ...

gütig

• külaline
« Vasta #17: 14. veebruar 2008 kell 02:49:19 »
Jentzsch, aga see on minu teine ​​postitus. See oli Germanxi esimene aasta. Kirjutasin ka saidi kohta oma mõtted ja soovid ... Olete lisanud teiste sõprade esimesed sõnumid. Kas ma saan teada, miks valisite mu teise sõnumi? ?

Jentzsch

• külaline
« Vasta #18: 14. veebruar 2008 kell 02:54:02 »
 ;D Ei, see pole Gütig.esma esimene sõnum, see ei olnud esimene ei minu ega minu arvates kholpasali jaoks. :) kuid esimene või teine ​​sõnum. Näiteks ei leidnud ma kedagi, kes kirjutaks teie oma teie esimesele sõnumile. Vist isegi minu oma ei olnud minu esimene sõnum. ;D

Jentzsch

• külaline
« Vasta #19: 14. veebruar 2008 kell 02:56:01 »
Tere, Timur, sa oled imeline mu sõber. Sa ajasid mind naerma. Mõtlesid minule väga hästi. Kui hästi ma saksa keelt räägin. ;D
Isegi kui see pole esimene päev, olete neljanda visanud  :D

gütig

• külaline
« Vasta #20: 14. veebruar 2008 kell 02:56:57 »
 ;D Olgu, olgu ... ma olin lihtsalt uudishimulik  ;)

gütig

• külaline
« Vasta #21: 14. veebruar 2008 kell 02:59:58 »
Need olid alles esimesed sõnumid. Kui teil on teie luba, siis tõmban teie sõnumid välja, meenutame natuke, arvan, et naerame palju.  ;D

See ei oleks minu jaoks probleem ... See oleks isegi naljakas, nagu sa ütlesid, me naerame natuke :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu