Saksa keel, Saksamaa Germanxi liikmete esimesed sõnumid - SAKSA

Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt

• 113 Vasta
  • 49652 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

Jentzsch

• külaline
Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt
« : 10. veebruaril 2008 kell 05:11:18 »
Yücel:Hea juhataja, ma olen Saksamaal maine. Registreerusin ja paberil, mille nad mulle saatsid, oli järgmine tekst. Ma ei saanud täielikult aru. Coookil oleks hea meel, kui tõlgiksite.

der nachweiss einer privaten krankenversicherung in deutschland für eine semester.

ihr pass (mit dem sichtvermerk zum zweck der ausbildung).

die vorlage ihrer original zeugnisse sowie übersetzungen in deutschen oder englisch.
(Ma arvan, et saate sellest lausest nüüd aru)

Yücel:Ma saan aru 60 protsendist rääkijatest, kuid võin 40 protsenti veritseda. ja kahanen magades. Tahan väga õppida saksa keelt. Ma ei tea, kuidas seda teha
(Ma arvan, et pean arvutama ka veeprotsendi. Yücel on nii lahendanud. Matemaatika .. Ma arvan, et teil on õnnestunud, yücel.)

Esma 41:Tere kõigile,

Leidsin selle foorumi Saksamaalt juhuslikult.
Mind huvitas ja ma registreerusin. InsaAllah, see oleks hea meile kõigile.
Edu minu sooviga ....

Austusega, Esma 41 ... (Tegelikult oleks mu hüüdnimi ainult esma, nii et ma arvasin nii, aga meil oli vist veel üks liige nimega Esma ja ma pidin olema 41).
(Meie foorumi kõige lugupeetum liige. Ta ei jäta kunagi sõna lugupidavalt ja sulgudes oma selgitusi ..)

Esma 41:Kallis Yücel, ma ei öelnud, et sa nagunii sellist asja ütlesid .... sa ütlesid seda, pigem kirjutasid selle ...
Nii et kõik on korras ...
(Oodake teist teadet. Pinge signaalid tulevad ...)

Kholpa $ ali:erbek 66 Ma arvan, et peate paremini uurima
 https://www.goethe.de/ins/tr/ist/lrn/prf/sd1/trindex.htm
Vaata, mul on hea meel kirjutada
sõbrad, jaanuari a1 start deutschi eksamite registreerimine on aegunud.
(Oleksime pidanud tema esimestest sõnumitest aru saama, et see mees on teadlane. ;D)

Kholpa $ ali:Istanbuli registreerimised on läbi. Mul pole anankara sõprade kohta teavet

(See tüüp töötab absoluutselt intelligentselt.)

Jentzsch:õppisime kursusel; möchten, wollen, können, mussen, durfen ... Ma tean modaalsete tegusõnade tähendusi, kuid segan lausete moodustamisel, kus ja millist neist kasutatakse.
(Esitasin oma esimese küsimuse kergelt pelglikult, pisut arglikult. ;D)
Jentzsch:Täname teid abi eest. Olen saidil uus, nii et ma ei jõua soovitud teemadeni kohe.(Küsisin midagi, ilma et oleksin saidil uurinud, aitäh, et Yücel hoiatas mind)

Gutig:Tere kutid, liitusin teiega eile. Mul on vedanud, et saan leida sellistel haridusotstarbel kasuliku saidi ja olla selle liige. Usun, et saksa keel on minu jaoks väga kasulik oma saksa keele parandamiseks ... Kõik juhid ja õpetajad, kes on panustanud saksa keele ettevalmistamisse, on teie kätele ja teie pingutustele head. Hea sünnipäev, Germanx, mitu aastat edukas.
(Gütigile meeldib see sait väga. Ma arvan, et see on näha tema 2. sõnumist.)

Nachtigall:Tere, sõbrad.
palun keegi   
Mitmuse maskuliini naissoost neutraal
Nom. der die das die
Geen. dessen deren dessen deren
Dat. nn dem der dem
Akk. alates die das sure

Võite selgitada ülaltoodud olukordi või linkida Türgi võrdlusele.

vsslm
(Kommentaare pole. Aadama esimene, tõesti esimene sõnum :) vsslm)

Nachtigall:ära jala mind vaatama
Meie vend tahtis öelda, et ma saan su võtmed

Kuid ärge viige seda oma Saksamaale, ta vaatab teid idioot, öeldes, mida kuradit sa räägid.

vsslm
(Täielik tõlkemeister vsslm)

QUELLE35:hallo ich heiOle kevad. İch wohne İzmiris. ich spreche nicht Deutsch. liebe hall
(See esimene sõnum ei räägi veel saksa keelt.)

QUELLE35:2-Meini nimevedru
3-meine perekonnanimi Afşar
4-ich lebe Izmiris
6-ich bin 27 sub jahre
7-ichiline prügikast 1 meeter 65 groB
8-ich habe 2 geschwister
9-ich bin bin kosmetikerin
12-Mein liebslingsfach die Mutter
13-alle fach ist schön
20-Meine hobi ist buch lessen und das kochen und spazierengehen und tanzen
21-ja, ich habe ein Fisch
23-Mein Vater on nicht erblicken.
28 - Meine Mutter hausfrau
39-Ich bin ein impulsiivne ja vale.
40 - Danke Sehr 

(Saksa keeles tanistikust ainult 4 päeva)  ;D

gütig

• külaline
Re: Esimesed sõnumid Almanxi liikmetelt
« Vasta #1: 10. veebruaril 2008 kell 08:31:02 »
 ;D ;D Nii tore ... Kuidas tuli talle pähe neid esimesi sõnumeid otsida ja leida? :D Aga õnneks leidsite. Mulle nii meeldib. Õnnista oma käsi  ;) Meie stiil ilmnes juba esimestest sõnumitest  :D... Kui ilusad me kõik oleme ikka veel nii siirad kui esimestes sõnumites  :)....

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Sugu: laht
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #2: 10. veebruar 2008 kell 12:07:09 »
;D ;D Nii tore ... Kuidas tuli talle pähe neid esimesi sõnumeid otsida ja leida? :D Aga õnneks leidsite. Mulle nii meeldib. Õnnista oma käsi  ;) Meie stiil ilmnes juba esimestest sõnumitest  :D... Kui ilusad me kõik oleme ikka veel nii siirad kui esimestes sõnumites  :)....

Olen sinuga nõus, gütig, esimesed on tavaliselt veidi süütud, kuid hiljem oleme hundi-ed ... : :)
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #3: 10. veebruar 2008 kell 12:10:20 »
Jah, ma saan hõlpsasti aru oma küsitud lausete tähendusest. ;D

Kui ma vaatan tagasi ja vaatan oma esimesi sõnumeid, olen ma pika tee teinud. ;D
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

offline kholp saada $

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1349
  • Tase 116
« Vasta #4: 10. veebruar 2008 kell 04:21:29 »
Aitäh, Jentzsch.
Nimi Ergenekon yurdun
Koera nimi
Lõpeta nelikümmend aastat, tule!
Siin on sajad spearsid

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #5: 10. veebruar 2008 kell 07:45:44 »
Nad näevad välja väga toredad, kõigil neil on palju arenenud, insha'Allah, mida ma saan parandada, nii et sait on väga kena :D Mul pole kindlalt tööd :D
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

Jentzsch

• külaline
« Vasta #6: 10. veebruar 2008 kell 07:50:37 »
Ma arvan, et teil on töö, kuid peate natuke ringi mängima. Mõelge sellele; kuidas saate seda teha?  ;)

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Tase 39
« Vasta #7: 10. veebruar 2008 kell 07:55:57 »
Ma pean seda küsima, aga suhtun nii saksa kui ka kõigesse kallutatud suunas ja pärast väikest arutelu meie saksa keele õpetajatega lõpetasin selle, kui saksa keele tundides jahtus, olin juba null (-) negatiivne, siis avastasin hindete kiirustamise, Almancax sain kirja tagasi :D aga mulle ikkagi ei meeldi saksa keel, mis olen mina :( See olukord takistab mul vist õppimist, kuna see mõjutab mind negatiivselt.

offline a_ysch et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 739
  • Tase 26
« Vasta #8: 10. veebruar 2008 kell 08:08:37 »
kallis emosh, ma lugesin su kirjutisi. Olen üks neist, kes alustas eelarvamusega nagu sina, aga usu nüüd, et mulle meeldib see. :(
Kuid mitte ainult saksa keeles, kõik on sama. : :)
Muide, ole kindel, et jentzsch pole palju erinevas olukorras, isegi kui saksa lugeja on mõnikord isegi mina .. ;D  ;D
meri puudutab soola, liblika vihma ...
jäljendamata sõnad igas üksikus viibis ....

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Tase 39
« Vasta #9: 10. veebruar 2008 kell 08:13:19 »
a_ysche on sul õigus   :(

offline a_ysch et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 739
  • Tase 26
« Vasta #10: 10. veebruar 2008 kell 08:22:01 »
Minu saksa keele õpetaja ütles meile esimeses tunnis, et "kasutage mind nii palju kui võimalik teadmiste kohta". Nii et hankige kõik, mida õpetajalt saksa kohta saate.
Ja mis kõige tähtsam, ütleksin, et mõistate täna keele oskuse vajalikkust ..
Ma arvan, et ülejäänu saabub siis, kui mõistate keele väärtust ;)
meri puudutab soola, liblika vihma ...
jäljendamata sõnad igas üksikus viibis ....

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu