Saksamaa, Saksamaa Germanx Foorumi liikmed kohtuvad - SAKSA

Almancaxi foorumi liikmed kohtuvad

• 611 Vasta
  • 220512 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline lumikelluke 68

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 5
  • Tase 0
Re: Almanxi foorumi liikmed saavad kokku
« Vasta #22: 06. veebruar 2008 kell 07:25:00 »
TERE, SÕBRAD!
MINA OLEN SIIN üks uutest liikmetest. Ma ei saa täielikult mõelda, mida kuskile kirjutada. Kuid ma jälgin postitusi hästi.
TEEMAGA SEOTUD "MINA OLEN KEEGI VAIKNE, SOOJAN PÄRAST MÕNE KOHTUMIST. Mul ei ole söögiks spetsiaalset eelistust. Ma ei kanna sporti üldiselt.
(muide, esma 41, mul on sinu vastu eriline huvi, nii et ma ei tunne sind üldse, aga ma tunnen end nii lähedal, ma ei tea miks. Mulle meeldib, mida sa kirjutasid. Ma arvan, et sa oled nii armas)

offline lumikelluke 68

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 5
  • Tase 0
« Vasta #23: 06. veebruar 2008 kell 07:25:38 »
:)

offline idad

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 102
  • Tase 3
« Vasta #24: 06. veebruar 2008 kell 08:03:58 »
Tere, olen inimene, kes tuli Izmirist Saksamaale : - [Mul on sportlik olemus, Kumral, mulle meeldib väga süüa, kuid ma olen tüüpiline tüdruk, kes on arvutanud elutähtsaid kaloreid juhuks, kui peaks tekkima kaaluprobleem. : - \ Ma riietan sporti, kuid nad ütlevad, et ma olen väga maitsekas ja tihti, ei ole alati nagu kiitlemine ;)Ma ei erista toitu, kuid olen köögiviljade, eriti artišokkide fänn. Mulle meeldib lobiseda ja vihkan üksindust. Armastan kõndimist ja taldrikuid. Ma vihkan õppimist, aga ma armastan raamatute lugemist. Kuigi ma armastan elu, armastan mitte unarusse jääda masendusse. aga see kahetseks, et ta sündis minu soojas !!!!!!! Esma ma ei tea, kust sa pärit oled, aga kui sa oled MÜchensi lähedal, siis ma ütlen, et teeme selle kohtumise kohe võimalik! :D

offline Kurja silma_

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 0
  • Sugu: Daamid
« Vasta #25: 06. veebruar 2008 kell 08:08:45 »
(muide, esma 41, mul on sinu vastu eriline huvi, nii et ma ei tunne sind üldse, aga ma tunnen end nii lähedal, ma ei tea miks. Mulle meeldib, mida sa kirjutasid. Ma arvan, et sa oled nii armas)

ma olen nõus sinuga, nii et ära küsi (sa ei küsinud nagunii, aga : :) ) Jälgin ka seda, mida esma41 kirjutas. Midagi tõmbab "ta ütleb" loe, mida ma olen kirjutanud? " :) "Ma ei saa aru, aga me järgime esma41 ;)

offline gozlert on

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 14
  • Tase 0
« Vasta #26: 06. veebruar 2008 kell 08:19:01 »
warum nazar heute abend oder welche abend? ich möchte mit dir kontakt haben! weil ich besser deutsch sprechen und schreiben möchte.kannst du mich verstehen?

offline Kurja silma_

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 26
  • Tase 0
  • Sugu: Daamid
« Vasta #27: 06. veebruar 2008 kell 09:14:37 »
ich verstehe dich aber ich kan nicht gut deutsch sprechen und schreiben. ich gehe noch deutschi kursusel

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #28: 06. veebruar 2008 kell 11:39:43 »
TERE, SÕBRAD!
MINA OLEN SIIN üks uutest liikmetest. Ma ei saa täielikult mõelda, mida kuskile kirjutada. Kuid ma jälgin postitusi hästi.
TEEMAGA SEOTUD "MINA OLEN KEEGI VAIKNE, SOOJAN PÄRAST MÕNE KOHTUMIST. Mul ei ole söögiks spetsiaalset eelistust. Ma ei kanna sporti üldiselt.

Tere, Kardelen 68, esiteks, teretulnud foorumisse,

Suur aitäh tunnete eest.
Kui tore neid lugeda.
Loodan, et on kasulik sel korral foorumis kohtuda.
Soovin teile head jagamist.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #29: 06. veebruar 2008 kell 11:43:03 »
Tere, olen inimene, kes tuli Izmirist Saksamaale : - [Mul on sportlik olemus, Kumral, mulle meeldib väga süüa, kuid ma olen tüüpiline tüdruk, kes on arvutanud elutähtsaid kaloreid juhuks, kui peaks tekkima kaaluprobleem. : - \ Ma riietan sporti, kuid nad ütlevad, et ma olen väga maitsekas ja tihti, ei ole alati nagu kiitlemine ;)Ma ei erista toitu, kuid olen köögiviljade, eriti artišokkide fänn. Mulle meeldib lobiseda ja vihkan üksindust. Armastan kõndimist ja taldrikuid. Ma vihkan õppimist, aga ma armastan raamatute lugemist. Kuigi ma armastan elu, armastan mitte unarusse jääda masendusse. aga see kahetseks, et ta sündis minu soojas !!!!!!! Esma ma ei tea, kust sa pärit oled, aga kui sa oled MÜchensi lähedal, siis ma ütlen, et teeme selle kohtumise kohe võimalik! :D

Tere tulemast Idas foorumisse,

Mind peetakse Müncheni lähedaseks  ;D .
Ma arvan, et kohtume tegelikult. : :)
Nii et ma ütlen jahmmm .....  ;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #30: 06. veebruar 2008 kell 11:47:04 »

ma olen nõus sinuga, nii et ära küsi (sa ei küsinud nagunii, aga : :) ) Jälgin ka seda, mida esma41 kirjutas. Midagi tõmbab "ta ütleb" loe, mida ma olen kirjutanud? " :) "Ma ei saa aru, aga me järgime esma41 ;)

Kallis Nazar, esiteks tervitan / kirjutan teile, :)

Aitäh, et mind väga rõõmustasite. :)
Nii et on keegi, kes luges minu artikleid (z).
Aitäh veel kord. :)
Tema sõnul on keegi, kes teid nüüd jälgib ...  :)

Soovin head jagamist

Austama ...

Risale-i Nur (kirjad)

offline Turan46

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 17
  • Tase 0
« Vasta #31: 06. veebruar 2008 kell 11:52:53 »
 Kohtumispaik on koht maailmas, kuid minu tõenäosus kohtuda on 0% :) 

Miks ma peaksin selle neetud A1-ga vaeva nägema, kui olen kuskil Saksamaal?

Aitäh küll kutse eest.

Samuti tahaksin teie kõrge loal lühidalt mainida järgmist juhtumit ....

Kõik siin on palgad nagu detektiiv, Allah. Kõik jälgivad kedagi nii palju kui mina näen :) Keda peaksin järgima? hmmm ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #32: 07. veebruaril 2008 kell 12:26:08 »
Kohtumispaik on koht maailmas, kuid minu tõenäosus kohtuda on 0% :) 

Miks ma peaksin selle neetud A1-ga vaeva nägema, kui olen kuskil Saksamaal?

Aitäh küll kutse eest.

Samuti tahaksin teie kõrge loal lühidalt mainida järgmist juhtumit ....

Kõik siin on palgad nagu detektiiv, Allah. Kõik jälgivad kedagi nii palju kui mina näen :) Keda peaksin järgima? hmmm ...

Järgite ülaltoodut.
Võib-olla keegi jälitab sind.
Ole ettevaatlik ... :D

Risale-i Nur (kirjad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu