Saksamaa, Saksamaa Germanx Foorumi liikmed kohtuvad - SAKSA

Almancaxi foorumi liikmed kohtuvad

• 611 Vasta
  • 220507 kuvamised

0i liige ja 2i külastaja vaatab.

skorpion55

• külaline
Re: Almanxi foorumi liikmed saavad kokku
« Vasta #11: 04. veebruaril 2008 kell 12:47:06 »
Sõbrad, laske mul kirjutada midagi, mis ennast tutvustab, võib-olla kunagi, kui ma kuskil olen, on meil vestlus, sõbrad, kellele mulle meeldib kõigepealt üksi olla, mulle meeldib üksi olla, ega ma ei väsi üksi olemisest, sest inimene, kes saab kõige paremini läbi ise, ma olen keegi, kes viib selle alati ellu, see on vestlus. Ma ei vaiki enam, aga ärge kartke, mu vestlus pole segane, need pole riigi probleemid, on neid kes seda vaatab, peaks igaüks hoolima oma ärist, minu oma on nalja ja naerab igas sõnas, nii et jumal õnnistagu mind, minu ümbermaailmareis armastab mind nii palju, mis näitab, et meie inimesed peavad naerma. Nagu eelmine sõber, armastan ka mina teed väga, kui ma olen kohvikus või sarnases kohas, siis ma joon kindlasti teed, tee ei tohiks puududa, ma söön seda, mida Jumal mulle andis, aga kui ma valin näiteks midagi, mida ma armastan, on minu esimene valik pita hakkliha ja tee topelttassiga ohh beee yaw's Mul on näljane parem söömise teema sulgemine, olen keegi, kes riietumisel riietusele tähelepanu pöörab.Näiteks oleks mu talveriietuseks hall jahe mantel või eri värvi sinised teksad või linased püksid, hee linane on natuke triigituna on see kingadel must ja sportlik suvine talispordi must ei muuda seda on esimest korda elus pärast talve saabumist, kannan krooni, nagu oleks kootud segavärvilise kudumiga, aga see pole masinakudumine, ma ütlen, et see on sel aastal väga valus külma tõttu, mida ma seda kannan, sõbrad, mu kokkuvõte, mis mulle pähe tuleb, on tegelikult natuke rohkem. Neid on, aga ma ei lähe liiga sügavale, saate igav, on hea jätta kõik maitsmiseks.

offline emosh

• emosh
  • almancax Fanatiker
  • Sõnum: 965
  • Tase 39
  • Sugu: Daamid
  • :) :) :) esma abla ma özendimmm (:( :(:
« Vasta #12: 04. veebruaril 2008 kell 01:11:16 »
Ma tahan endast natuke rääkida, ma arvan, et olen foorumi uus liige ja teie jaoks väike. Ma tean, et ma olen väljastpoolt veidi nõtke, aga ma arvan, et ma pole surnud, ei koht ega kulumine Iiiiii sport üsna sport :D Enamasti käin jõusaalidega ringi ja kannan mütsi t-lühikeste pükste peal, see tähendab, et ma käin tavaliselt väljas, mul on rämpstoitu või šokolaadilaaste või midagi ja mul on korvpall , Mängin selle lühikese suurusega pöördetappi, kuid mul on hea meel, et olen ka räppides asendamatu. Kui peaksin selle tohutu artikli teile kahe sõnaga tõlkima, mõtlen ma korvpalli ja räppi.
Õnne, mida me värvime, oli vähemalt nii võlts kui teised!
nagu ingelik mehelik kurat enne, kui nad olid kahpeydi !!!

offline nisanur

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 197
  • Tase 14
  • AASTA LIFE NEYLER MILLAL SÕLTUVAD ....
« Vasta #13: 04. veebruaril 2008 kell 01:43:08 »
Kus te kohtute, kohtub nende napcae nezaman saksa kalkun liitub nendega, kes ei saa osaleda isiklikult alamnaya vastupidi, kui ma tahaksin ;)
Asi, mida ma elus kõige rohkem väärtustan, on austus. Ma tahaksin minna sellesse maailma, jättes häid tegusid inimkonnale.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #14: 04. veebruaril 2008 kell 03:24:12 »
Ma tahan endast natuke rääkida, ma arvan, et olen foorumi uus liige ja teie jaoks väike. Ma tean, et ma olen väljastpoolt veidi nõtke, aga ma arvan, et ma pole surnud, ei koht ega kulumine Iiiiii sport üsna sport :D Enamasti käin jõusaalidega ringi ja kannan mütsi t-lühikeste pükste peal, see tähendab, et ma käin tavaliselt väljas, mul on rämpstoitu või šokolaadilaaste või midagi ja mul on korvpall , Mängin selle lühikese suurusega pöördetappi, kuid mul on hea meel, et olen ka räppides asendamatu. Kui peaksin selle tohutu artikli teile kahe sõnaga tõlkima, mõtlen ma korvpalli ja räppi.

emosh, sa tundud väga aus inimene.
Ma arvan, et ausus pole ülemeelik.
Muide ülemeelik (ALLESWISSER)  :)  tähendab.
Ma ei arva, et sa oled liiga nunnu, keegi, kes on nunnu
ta ei kirjuta selliseid asju enda kohta. ;D
Mach weiter nii !!!  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #15: 04. veebruaril 2008 kell 03:28:11 »
Nezaman, kus te kohtute, kohtub, kui Türgi viibis Saksamaal, et osaleda isiklikult napsadel, kes on vastupidised, kui ma ei liituks nende alamnajaga ;)

Nisanur ei kohtu veel.
Kui tulevikus kohtume  :) Et mitte meelitada liiga palju võõrastust
Me lihtsalt harjutame nüüd.
Nii et siin saate meile natuke endast rääkida.

Germanx Foorumi liikmed kohtuvad.  ;D
Kuidas me sind tunneme?
Niisiis, kuidas me tunneme end ära lihtsalt välimuse ja käitumise järgi, ilma et end meile tutvustaksime?
Mida kannad, mida jood, mida sööd?
Tule, ma ootan teie vastuseid.

Joonealune märkus:
Koosolek on alates kella 20-st.
Riietu vastavalt.
   (varastatud) ;D
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

gütig

• külaline
« Vasta #16: 04. veebruaril 2008 kell 08:54:58 »
Kui sellel koosolekuõhtul on tee;

Ma ütlen mulle teed, ma joon seda ... Ema paneb hommikusöögi ajal teed, ma ei puutu seda enne, kui hommikusöök on läbi, laud on kokku pandud või midagi, mida mu ema ütleb: "Ma lõpetan jooma." mine ja joo seda kanalisatsiooni juures. ;D

;D Jah, võib öelda, et te häbistasite teed. Aga kui me arvame, et olete tee muutnud "Eistee" jääteeks, siis ehk päästame teie olukorra. ;D
(Muide, ma saatsin selle sõnumi eile õigeaegselt. Kuid hetkel, kui klõpsasin nuppu "Saada", oli ühenduse saitiga äkki katki. Ja eile ei õnnestunud mul kogu päeva foorumiga ühendust võtta. Ja nüüd nägin seda vastust ei avaldatud ja ma kirjutasin selle uuesti ... Igatahes ... ma enda sees ei öelnud enam, las ma ütlen   :D)

offline Turan46

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 17
  • Tase 0
« Vasta #17: 04. veebruar 2008 kell 10:25:07 »
1. Kus see kohtumine toimub?
2. Kas me peame midagi selga panema?
3. Kas keegi saab osaleda?
4. Koosolek on läbi ja olen ürituse jaoks prantsuse keeles :)

offline sa PEL

• mine, kuhu sa oma südant võtsid.
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 86
  • Tase 2
« Vasta #18: 04. veebruar 2008 kell 11:30:33 »
                                                                                                                    Vabandust, ma ei tunne sind, aga ma naersin su teise küsimuse üle. Jah, sa pead ennast riidesse panema. ;D ;D ;D
Die Würde des Menschen ist unantastbar

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #19: 05. veebruaril 2008 kell 03:46:36 »

Lugege ülaltoodud sõnu uuesti (või üks kord) :)  ;D Olen kindel, et leiate oma küsimustele vastused.
Ootame ka teid ...  :)

Risale-i Nur (kirjad)

offline Turan46

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 17
  • Tase 0
« Vasta #20: 05. veebruar 2008 kell 04:24:13 »
Ma ei usu, et sul on raske mind tundma õppida. Vaadake oma ertafi, valige neist kõige rohkem "Tüüpi". Ta on kindlasti minu oma. :)

Aitäh.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #21: 06. veebruar 2008 kell 05:16:04 »
Ma ei usu, et sul on raske mind tundma õppida. Vaadake oma ertafi, valige neist kõige rohkem "Tüüpi". Ta on kindlasti minu oma. :)

Aitäh.

Olin praegu väga uudishimulik. : :) ;D
Kuidas saab inimene olema, kui ta on "tüüp"? ;D

Risale-i Nur (kirjad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu