Saksamaa, Saksamaa Germanx Foorumi liikmed kohtuvad - SAKSA

Almancaxi foorumi liikmed kohtuvad

• 611 Vasta
  • 220508 kuvamised

0i liige ja 2i külastaja vaatab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Almancaxi foorumi liikmed kohtuvad
« : 03. veebruaril 2008 kell 04:22:17 »
Germanx Foorumi liikmed kohtuvad. :)
Kuidas me sind tunneme?
Niisiis, kuidas me tunneme end ära lihtsalt välimuse ja käitumise järgi, ilma et end meile tutvustaksime?
Mida kannad, mida jood, mida sööd?
Tule, ma ootan teie vastuseid.

Joonealune märkus:
Koosolek on alates kella 20-st.
Riietu vastavalt. :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
Re: Almanxi foorumi liikmed saavad kokku
« Vasta #1: 03. veebruaril 2008 kell 04:27:19 »
Prioriteet on meie väärtuslikul liikmel, kes selle teema avab.

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #2: 03. veebruaril 2008 kell 04:44:26 »
Prioriteet on meie väärtuslikul liikmel, kes selle teema avab.

Hea nii. ;D

Mind esimest korda nähes võite öelda, et Esma on väga "külm" inimene. :) võib olla.
Kuid pärast pooletunnist kohtumist ta naeratab ega suuda paigal seista (ma olen veidi hüperaktiivne)
värisedes jalgu istudes  : :) Kui näete kedagi siin jooksmas, on see kindlasti minu oma.
Ma jälgin inimesi kaugelt, enne kui "lähenen" ja siis "lähenen" või "ei lähe lähedale"  :)
Kuna on meie kohtumise õhtu, siis ma ei kanna liiga sportlikult, aga ma ei kanna ka liiga palju. :)
Mida ma söön ... mulle meeldivad lihapallid (neid praetakse liiga palju)  :) riisi ja klaasi petipiimaga.
Ka välimuselt:
-pruunid juuksed
ila silmad  : :) ;D
- sama värvi kingad, kott ja aprikoos  ;D Küsi ... tõutüdrukult.

OK, see on minult ... see on teie kord.  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #3: 03. veebruaril 2008 kell 04:49:11 »
Noh, ma ei oska end nii hästi seletada. Ootame teisi liikmeid, ma mõtlesin, kes on mis nüüd.   :D

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #4: 03. veebruaril 2008 kell 04:52:08 »
Noh, ma ei oska end nii hästi seletada. Ootame teisi liikmeid, ma mõtlesin, kes on mis nüüd.   :D

AAA aga mitte ....  : - [.
Meil oleks väga hea meel, kui kõik midagi kirjutaksid. :)
Kuid sundimist muidugi pole. : - \

Risale-i Nur (kirjad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #5: 03. veebruaril 2008 kell 05:04:18 »
Ei, arvasin, et olen eilsega rahul ega oska seda hästi seletada.

Mul on pilt vaatepildina, mul on pilt aasta tagasi, aga ma istun seal. Võib-olla võib see olla meeskond) nad riietavad seda terve öö, ma võin käituda nagu mul oleks haud sees. Ma saan aidake ka neid, kes ei saa oma sööki söögina lõpetada, ärge kartke, kedagi ei visata, keegi ei sisene päevale. Ma olen tõsine, aga ma teen hästi võltsitud naeratusi, te ei saa elus aru. Aga ma olen kindel Saan kõigiga hästi läbi. Tuleb hea öö ja mind võib hüvasti jätmise ajal piinata, aga kohtume siin uuesti. ;)

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Tase 560
« Vasta #6: 03. veebruaril 2008 kell 05:11:32 »
Ei, arvasin, et olen eilsega rahul ega oska seda hästi seletada.

Mul on pilt vaatepildina, mul on pilt aasta tagasi, aga ma istun seal. Võib-olla võib see olla meeskond) nad riietavad seda terve öö, ma võin käituda nagu mul oleks haud sees. Ma saan aidake ka neid, kes ei saa oma sööki söögina lõpetada, ärge kartke, kedagi ei visata, keegi ei sisene päevale. Ma olen tõsine, aga ma teen hästi võltsitud naeratusi, te ei saa elus aru. Aga ma olen kindel Saan kõigiga hästi läbi. Tuleb hea öö ja mind võib hüvasti jätmise ajal piinata, aga kohtume siin uuesti. ;)

Selgitasite seda väga hästi, palju õnne.
Naersin jälle palju, aitäh ....  ;D ;D

Risale-i Nur (kirjad)

gütig

• külaline
« Vasta #7: 03. veebruaril 2008 kell 05:32:31 »
Las ma proovin endalt seletada, kui ma sellega hakkama saan ... Tegelikult ei meeldinud mulle TR-is elades eriti rääkida. Nii et ma ei teeks ilmaasjata palju lobisemist  :) Kuid pärast Saksamaale tulekut hakkasin end väga üksikuna tundma ja kuidagi sain alla.  ;D Nii et olen jutukam kui varem. See oli mulle selles foorumis väga hea. Olen kohanud inimesi, kellega saan korralikult vestelda. Ma ei tunne end enam nii üksi ...

Mida ma kannan Ma kannan riideid, mis sobivad abielus daamile.
Mida ma söön, mida ma joon? Armastan köögiviljaroogasid, mulle meeldivad ka liharoad. Kuid ma ei saa ilma köögiviljadeta elada. Mulle ei meeldi eriti koolajoogid, see peaks olema lihtsalt vesi või pett. Välja arvatud see, ei saa ma kunagi peatuda. Minu majas on alati saadaval kuum ja värske tee ...

Tegelasena olen tavaliselt rahulik, kuid kui vihastun, ei seisa keegi kõrval ...
Mul pole sallivust ebaõigluse suhtes ...

Mulle meeldib reisida ja uudistada uusi kohti. Ma reisiksin mööda maailma, kui mul see oleks, aga pole võimalust, mis oleks, kui?  :(

Mulle meeldib väga maalida ... mulle meeldib midagi toota ... ma vihkan, et mu aeg on raisatud ... Need on asjad, mis mulle praegu pähe tulevad. Ehk kirjutan hiljem uuesti ...

Jentzsch

• külaline
« Vasta #8: 03. veebruaril 2008 kell 05:45:04 »
MasAllah, ma arvan, et teil on väga tervislik toitumine, välja arvatud liigne tee tarbimine. :) Täpselt vastupidine mulle : - \

gütig

• külaline
« Vasta #9: 03. veebruaril 2008 kell 05:48:21 »
Jah, ma võin öelda, et ainus kahjulik asi, mida ma endale teen, on liiga palju teed juua ... Küllap harjusin sellega nii palju, kuna olen pärit Musta mere piirkonnast. Ma tõmbasin oma isa poole :)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #10: 03. veebruaril 2008 kell 05:58:40 »
Kui sellel koosolekuõhtul on tee;

Ma ütlen mulle teed, ma joon seda ... Ema paneb hommikusöögi ajal teed, ma ei puutu seda enne, kui hommikusöök on läbi, laud on kokku pandud või midagi, mida mu ema ütleb: "Ma lõpetan jooma." mine ja joo seda kanalisatsiooni juures. ;D

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu