Saksa keel, Saksamaa, olen pärit :) - SAKSA

Ma olen siin :)

• 13 Vasta
  • 6806 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

gütig

• külaline
Ma olen siin :)
« : 29. jaanuaril 2008 kell 12:27:17 »
Tere, mu sõbrad  :D Olen naasnud teie juurde uuesti ... Nüüd olen ületanud tõsise perioodi, mis nõuab minult pikka aega teineteisest eraldamist ... Igatsesin seda kaunist foorumit ja teie sõprust nii väga ... loodan, et saame jätkake sõprussuhteid sealt, kus pooleli jäime ... mul on väga hea meel siin uuesti olla ...

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
Re: Olen siin :)
« Vasta #1: 29. jaanuaril 2008 kell 01:09:34 »
Tore, et olete jälle meiega, Gütig.
Loodan, et ALLAH saab selle läbi.

Tere tulemast ... ära tule ilmaasjata. :)
Ootame teie jagamist.
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

offline kholp saada $

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1349
  • Tase 116
  • Sugu: laht
« Vasta #2: 29. jaanuaril 2008 kell 01:16:50 »
Herzlich Wilkommen, on tore sind jälle siin foorumis näha, insha'Allah, sa leidsid oma muredele ravi.
Nimi Ergenekon yurdun
Koera nimi
Lõpeta nelikümmend aastat, tule!
Siin on sajad spearsid

197

• külaline
« Vasta #3: 29. jaanuaril 2008 kell 01:20:35 »
Tere tulemast meie juurde tagasi, gütig, on tore teid jälle siin näha ... :)

gütig

• külaline
« Vasta #4: 29. jaanuaril 2008 kell 01:21:28 »
Aitäh, Esma, mu õde, mulle meeldis. :) Nagu te ütlesite, tuleb insha'Allah kõigile hea. Täname teie palvete eest ... Tegelikult ei peeta mind praegu tühjaks  :) kuid tegelikud tulemused saavad lõpliku ülevaate umbes pooleteise nädala pärast ... InsAllah, oleks hea neid häid uudiseid siin jagada. Ma ei oska öelda, kui põnevil ma olen. Päevad pole möödas  ;D

gütig

• külaline
« Vasta #5: 29. jaanuaril 2008 kell 01:23:13 »
Kholpa $ ali ja mu 197 venda, tänan teid eraldi. :) Aitäh, aitäh ..

offline sinine meri

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 1
« Vasta #6: 29. jaanuaril 2008 kell 01:33:34 »
Mis siis, kui polnud häbi küsida, kust tulid, miks läksid ....? vaatas, aga ei leidnud: p: p
вυ кαяαηℓıк gє ¢ є'ηιη вιя αηℓαмı σℓмαℓıı

Jentzsch

• külaline
« Vasta #7: 29. jaanuaril 2008 kell 02:24:02 »
Tere tulemast, gütig, hea meel teid näha ... :D

gütig

• külaline
« Vasta #8: 29. jaanuaril 2008 kell 02:38:06 »
Aitäh, vend Jentsch :) Mul on endiselt hea meel jälle siin tagasi olla  ;D

offline sa PEL

• mine, kuhu sa oma südant võtsid.
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 86
  • Tase 2
« Vasta #9: 29. jaanuaril 2008 kell 02:38:15 »
Tere tulemast Gütigi juurde, mul oli tema lahkumisest kuuldes väga kurb, mul oli tema saabumise üle nii hea meel. Kuid ma ootan põnevusega teie häid uudiseid siit. Neolur kirjutage tulemus, ok ...... palju õnne
Die Würde des Menschen ist unantastbar

gütig

• külaline
« Vasta #10: 29. jaanuaril 2008 kell 03:01:23 »
Aitäh Pelsin toredate tunnete ja emotsionaalse toetuse eest.  :)Hea oleks jagada häid uudiseid ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu