Sakslane, tutvuge Saksamaaga - SAKSA

uuring

usaldate veebis sõprust

Olen täiesti kindel
16 (7%)
Jään ebastabiilseks
69 (30.1%)
Ma ei usalda absoluutselt
33 (14.4%)
inimene on ju inimene
58 (25.3%)
parim sõber päriselus
53 (23.1%)

Kokku hääletajaid: 201

Saage kokku

• 269 Vasta
  • 74231 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
  • Sugu: Daamid
Re: tere
« Vasta #33: 07. juuni 2006, kell 11:12:36 »
Tere tulemast sevgishh
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #34: 08. juunil 2006 kell 08:26 »
herzlich wilkommen sevgishh

offline seytanxnumx

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 68
  • Tase 6
  • pessimistisch
    • CT Securty
« Vasta #35: 17. juuni 2006, kell 08:54:38 »
Herzlich Willkommeni suvine vihm
Teie nimi, mis vastab praegusele Saksamaa ilmale (vihma sajab) :)

Schreibe nii sageli wie möglich, und lese so viel wie möglich Zeitungen, aus Zeitungen lernt man am schnellsten.

Tervitused

Soovin, et sellest saaksime türgi keeles kasu :D: D: D
See ei ole pool eemal, see ei ole nagu Bagdadi maa, aga see on BADBAH BOMBALANIR .. !!!!
(Lapse kasvatamise ajal lapsena kasvanud lapse kogemus)

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #36: 17. juuni 2006, kell 11:14:52 »
Saksa keel:
Schreibe nii sageli wie möglich, und lese so viel wie möglich Zeitungen, aus Zeitungen lernt man am schnellsten.

Tervitused

Türgi;
Kirjutage nii palju kui võimalik, lugege võimalikult palju ajalehti, kõige raskem on õpitud ajalehtedest.

sinu

Olen Nazire'iga täiesti nõus. Tal on äärmiselt õigus. Lugege nii palju kui võimalik, lugege kindlasti igal võimalusel ilma lugu, uudiseid või luuletust eristamata ja suunake kogu tähelepanu lugemise ajal tekstile. Lugege teksti ikka ja jälle ning märkate, et hakkate mõistma paljusid lauseid ja struktuure, millest te esimest, teist ja kolmandat korda aru ei saanud.

yazyagmuruxnumx

• külaline
Saage kokku
« Vasta #37: 19. juuni 2006, kell 12:39:13 »
Kui ma arvan, et jututuba on alati tühi ja keegi ei aita kedagi, siis tahan avada teema, mis sobib foorumi nimega, mida oleme aidanud ja aidanud, ja tahtsin avada teema, mis sobib foorumi nimega , isegi kui sõbrad omavahel ei räägi, suudaksime teie sõnumitega kohtuda.

yazyagmuruxnumx

• külaline
Re: Kohtuge
« Vasta #38: 19. juuni 2006, kell 12:41:25 »
Tere, ma olen mahmut, ma olen 24-aastane, pärit Adiyamanist. Olen pärit dogmast. Olen Šveitsis.

offline aybastili ekrem

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 381
  • Tase 53
« Vasta #39: 19. juuni 2006, kell 02:39:00 »
Tervitused kõigile foorumis. Ich heiße Ekrem Kök. Ich bin 32 Jahre sub. Ich bin verheiratet.
Ich habe zwei Söhne. Ich bin aus Ordu / Türkei. Ich bin im Ordu suri. Ich wohne im Osnabrück / Deutschland. Ichi prügikast 1,70 m sügavusel. Ich tuhat 65 Kilo schwer. Ich habe das Gümnaasiumi beendet. Seit 4 Jahre ich bin im Deutschland. Olen selline, kirjutasin oma teabe saksa keeles, et see aitaks kedagi teist. Tänan veelkord, vend Mahmut.

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #40: 20. juuni 2006, kell 04:29:24 »
Esiteks, aitäh Yazyagmuru, see oli tõesti hea mõte ... Tutvumine võib luua parema keskkonna ..

Olen Nalan Wickersheim, sündinud 02.02 Saksamaal / Brettenis. Olen pärit Jugoslaavia / Kreeka ja Izmirist ... Olen olnud abielus 1979 aastat, mu naine on sakslane. Elan praegu Karlsruhes ... Kõik mu sugulased on siin koos õdede-vendadega, kuid minu ema ja kaks venda elavad Izmiris ..
Olen 1.65 pikk ja kaalun 50 kilo ....

Mul on tõesti hea meel jagada teiega siin midagi ja tunda teid ... ... armastus

yazyagmuruxnumx

• külaline
« Vasta #41: 20. juuni 2006, kell 07:34:50 »
Ma ei kirjutanud oma pikkust ja kaalu, las ma kirjutan oma pikkuse 1.82 kg 83 silma ja tume satiin, mu must satiinpilt tuleb varsti ja mul on hea meel tutvuda oma hüüdnimega, ekrem ve nalan

yazyagmuruxnumx

• külaline
« Vasta #42: 21. juuni 2006, kell 08:30:12 »
Vasakul seisab inimese välimusega olend ja minu soov.

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
« Vasta #43: 21. juuni 2006, kell 08:31:26 »
Püüdsin väga omaenda pilti panna, kuid prooviksin seda ühel päeval, arvan, et see toob rohkem siirust inimesi, keda me niimoodi kirjutame.
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu