Sakslane, tutvuge Saksamaaga - SAKSA

uuring

usaldate veebis sõprust

Olen täiesti kindel
16 (7%)
Jään ebastabiilseks
69 (30.1%)
Ma ei usalda absoluutselt
33 (14.4%)
inimene on ju inimene
58 (25.3%)
parim sõber päriselus
53 (23.1%)

Kokku hääletajaid: 201

Saage kokku

• 269 Vasta
  • 74490 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline a_ysch et

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 739
  • Tase 26
Re: Kohtuge
« Vasta #264: 04. juuli 2008, kell 07:07:19 »
tere tulemast mu kallis nimekaim :D

Ma õpin saksa keelt nagu sina ja olen jõudnud 2. klassi. Mulle ei meeldinud see keel esimest korda, kuid ma olen nüüd väga entusiastlik ja väga entusiastlik. Sa mõistad oma ilu ja leiad väikeseid põhjuseid armastamiseks ..

Soovin teile edu .. :)
meri puudutab soola, liblika vihma ...
jäljendamata sõnad igas üksikus viibis ....

offline ayshe1986

• ayshe1986
  • Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 10
  • Tase 0
  • Sugu: Daamid
« Vasta #265: 04. juuli 2008, kell 09:17:28 »
Aitäh, tere tulemast mu sõber, nagu arvasite, olen ka inglane ja sellepärast vist see mulle ei meeldinud, loodan, et saan armastada :(
edu ka teile kallis

offline kenyil

• Kenan YILMAZ
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 41
  • Tase 2
  • Sugu: laht
  • -ultrLions-
    • Kenalp tehnoloogia
« Vasta #266: 01. aprill 2009, 04:23:13 »
sõbrad, olen jälle teiega, pole ammu eemal olnud ega leidnud oma parooli ja millise e-kirja registreerisin.

Teen veebidisaini Kocaelis pluss uni Kocaelis. Olen üliõpilane, tehnik jätkab ...
Elasin 4 aastat Saksamaal, vanad tunnevad mind ...

jälle tervitusi kõigile

Jentzsch

• külaline
« Vasta #267: 01. aprill 2009, 04:25:36 »
Tere tulemast kenyıl. Ma mäletan sind ..   ;)    

Muide, tervitused Kocaeli Degirmenderele ... igatsesin oma riiki väga ..

offline FCM007

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 170
  • Tase 2
  • Sugu: laht
« Vasta #268: 11. oktoober 2013, kell 03:38:14 »
Sõbrad Ma istun kalkunibursa. Olen 4 aastat saarel sündinud. mu naine karlsruhede tulin 1 kuu liiga toredasse kohta karlsruhe.
Kui õnne, tulen 1 kuu pärast, tervitan kõiki.
Türklasi saab tappa, kuid mitte alistada ..

offline esma 41

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7382
  • Tase 560
  • Kõik, mida ma olen kogenud ... Tänan, kasvab koos sinuga
« Vasta #269: 12. oktoober 2013, kell 12:57:21 »
Olen sündinud Türgis, pühendatud oma sõpradele. Istun 4 aastat bursadas. mu naine karlsruhede tulin 1 kuu liiga toredasse kohta karlsruhe.
Kui õnne, tulen 1 kuu pärast, tervitan kõiki.

Tere tulemast almancaxi, kallis FCM007!
Sul on kena viis.  :)
Maailm on fänn. Kuni elu on lühike. Kuna paljud ülesanded on vajalikud. Nii kaua kui siin võidetakse elu igavesti. Kuna maailm ei ole hüljatud. Kuna külalismaailmas on üsna kohtunik ja Kerim. Kuna ei hea ega halb ei jää karistamata. Kuni kahjutu tee on kahjulik tee jõukas. Kuna maised sõbrad ja auastmed on kuni haua väravani.

Muidugi, ta on kõige õnnelikum, Ärge unustage ka edaspidi maailma Ta ei ohverda oma maailma pärast, Ärge rikkuge igavest elu maise elu jaoks, Las ta ei hukku oma eluga, Las ta peab end külaliseks ja tegutseb vastavalt külalistemaja omaniku korraldustele, lase tal avada haua uks ja astuda saadet-i igavikku.
Risale-i Nur (kirjad)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu