Sakslane, tutvuge Saksamaaga - SAKSA

uuring

usaldate veebis sõprust

Olen täiesti kindel
16 (7%)
Jään ebastabiilseks
69 (30.1%)
Ma ei usalda absoluutselt
33 (14.4%)
inimene on ju inimene
58 (25.3%)
parim sõber päriselus
53 (23.1%)

Kokku hääletajaid: 201

Saage kokku

• 269 Vasta
  • 74227 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Sugu: Daamid
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
Re: tere
« Vasta #22: 18. mai 2006, kell 09:51:27 »
teretulnud

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #23: 22. mai 2006, kell 12:34:19 »
Tere, ma registreerusin just teie saidile. Mul on sellise saidi leidmise üle hea meel. Ma elan praegu Saksamaal, kuid tean väga vähe saksa keelt. Pean selle keele õppima võimalikult kiiresti, kuid ei tea, kuidas seda teha loodan, et saame üksteist sellel saidil aidata. Täname ette.

offline * sLn *

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 2
  • Tase 0
« Vasta #24: 23. mai 2006, kell 11:02:03 »
tere
Sain saidi uueks liikmeks. Juhuslikult sattusin teisele saidile ja ma ei oska öelda, kui õnnelik ma olin :) Nägin 4 aastat keskkoolis saksa keelt ja sain isegi keelediplomi, kuid olin väga mures, et ununen aeglaselt, sest pärast keskkooli ei rääkinud ma sõnagi. Tegelikult näen praegu ülikoolis inglise keelt, kuid mul pole kavatsust saksa keelt unustada.

Täname teie jõupingutuste eest.
Soovin kõigile häid aktsiaid  ;)

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #25: 24. mai 2006, kell 08:19:46 »
willkommen ..

yazyagmuruxnumx

• külaline
« Vasta #26: 25. mai 2006, kell 06:01:32 »
Püüan nüüd saksa keelt õppida. Olen välismaal ja pean kiiresti õppima. Märkasin just teie saiti. Loodan, et see aitab. Olen kindel, et see töötab. Mida soovitaksite oma saidil algajana teha? tsk

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
« Vasta #27: 25. mai 2006, kell 06:47:42 »
Herzlich Willkommeni suvine vihm
Teie nimi, mis vastab praegusele Saksamaa ilmale (vihma sajab) :)

Schreibe nii sageli wie möglich, und lese so viel wie möglich Zeitungen, aus Zeitungen lernt man am schnellsten.

Tervitused
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

yazyagmuruxnumx

• külaline
« Vasta #28: 28. mai 2006, kell 12:53:42 »
SELAM OLIN MULLE UUE NII, ET ON 3 PÄEVA, UUS MA NÕUAN, LOODAN, ET MA LOODAN, ET MA EI OLE MINU KOHE MINU ÕUDNE UNISTUS, NÜÜD, KUI TÜHISTAN SAKSA KOKKU, Tean, et tulen varsti

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #29: 29. mai 2006, kell 10:39:36 »
Tere tulemast

offline Mary

• lumivalge
  • Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 1
« Vasta #30: 02. juuni 2006, kell 07:50:45 »
kurat
Olen saksa keele õppimisest uus, mida peaksin saksa keele õppimiseks tegema? Teie sait on väga tore. Mulle meeldib see väga. See on suurepärane võimalus saksa keelt õppida, aga kuidas ma saan seda lihtsalt õppida?
............................................... skeem .. ...... .........
sc

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #31: 02. juuni 2006, kell 10:30:01 »
Tere Maria
Esiteks, tere tulemast ...
Ühtegi võõrkeelt ei saa aga õppida nii kiiresti ja nii kiiresti kui soovite. Keele õppimine nõuab pingutusi, vaeva, aega, kannatlikkust või kui mõni neist puudub, on see veelgi raskem .... Tehke neid asju nagu soovite, räägite lühikese aja jooksul saksa keelt. kuid kahjuks ... ainus asi, mida saate teha, on õppida midagi igapäevast ja tugevdada neid kordamise, lugemise või rääkimisega ...

offline sevgishh

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 0
« Vasta #32: 07. juuni 2006, kell 10:51:36 »
minu nimi on armastus. Ma elan Izmiris. Eelmisel aastal sain XNUMX. septembri ülikoolist magistrikraadi inglise-saksa keele tõlkes, kuid ma ei suutnud saksakeelset ettevalmistust läbida. Ma oleksin pidanud sel aastal õppima ettevalmistavat, kuid esitasin avalduse, et ma ei saa tundides osaleda, kuna töötasin. Mul on septembris ettevalmistav vahelejätmise eksam. Ma mõtlen väga piiratud aega. Mul on saksa keele algteadmised, kuid muidugi mitte piisavalt . Ühesõnaga, sattusin siia, kui otsisin saksa veebisaiti. kõlas lihtsalt hästi. Ma jälgin nüüd tähelepanelikult. Loodan, et saan tulevikus vastused oma küsimustele, tänades ette :)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu