Sakslane, tutvuge Saksamaaga - SAKSA

uuring

usaldate veebis sõprust

Olen täiesti kindel
16 (7%)
Jään ebastabiilseks
69 (30.1%)
Ma ei usalda absoluutselt
33 (14.4%)
inimene on ju inimene
58 (25.3%)
parim sõber päriselus
53 (23.1%)

Kokku hääletajaid: 201

Saage kokku

• 269 Vasta
  • 74232 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline zoi

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 12
  • Tase 0
  • Sugu: Daamid
Re: tere
« Vasta #11: 19. aprill 2006, 05:48:44 »
Tere,

Minust sai foorumi uus liige. Tööl käin kirjavahetuses saksa keeles. Kuid kahjuks mitte nii hea kui minu inglise keel. Ma tellisin, et saaksin oma mõtteid siin teiega jagada ja abi saada. Tänan kõiki juba ette,
Parimate soovidega

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #12: 21. aprill 2006, 02:44:55 »
Henzlich Wilkommen

offline omer63

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 15
  • Tase 2
« Vasta #13: 25. aprill 2006, kell 08:52 »
Henzlich Wilkommen :)

offline pelloc

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 5
  • Tase 0
« Vasta #14: 28. aprill 2006, kell 01:19 »
Tere, minust sai ka uus malaaria liige ..

Ma armastan nuttu ja tahan õppida parimal viisil ...

Nagu ma praktiliselt õppisin, pole mul rääkimise ja hääldamisega raskusi, kuid grammatika ja kirjutamine on minu suurim hirm ...

Mul oleks hea meel, kui aitaksite mind.

tere jälle kõik
On väga tore, et selline haigus on ...

armastusega
Pelin

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #15: 28. aprill 2006, 02:27:27 »
Tere tulemast..... ;)

offline pelloc

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 5
  • Tase 0
« Vasta #16: 29. aprill 2006, kell 02:29 »
Meil on [hea meel] siin olla,

Ma tänan kõiki väga. sest sa võtsid mu enda sekka.
Usun, et arendame end saksa keeles kirjutades palju paremini.

Mul on ettepanek. Kirjutame / proovime kõigest kirjutada nii saksa kui ka türgi keeles.
Ilma häbi ja igavuseta. Ma palun meie moderaatoritel meie viga parandada. Kui kirjutamishirmust üle saame, oleme edukamad lühema aja jooksul. muidugi see on minu idee :)
armastusega

Pelin

Ma ütlesin, et las ma alustan kõigepealt, aga vaatasin, kirjutasin liiga kaua ... ma ei suutnud seda tõlkida :) aga ma luban, et proovin. :)

offline Zarathustra

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 6
  • Tase 1
« Vasta #17: 04. mai 2006, kell 05:45:40 »
Kui tore on siin näha kogu saksa keelt. Olen lõpetanud ka saksa filoloogia, õppisin ka Saksamaal algkooli.
Elan praegu Kayseris ja töötan tööl, millel pole saksa keelega midagi pistmist. Sellise fooruminurga pidamine oli minu jaoks väga hea, et oma teadmisi värskendada.

Tänu almancax.com-ile, mis ühendab neid, kes mõtlevad, hindavad ja tahavad saksa keelt õppida.
Sõbrad, kes on saksa keeles uued, kutsun teid;
Olen valmis aitama nii palju kui võimalik mis tahes teemal, mis teil on raskusi.

offline nääre

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 1
« Vasta #18: 11. mai 2006, kell 02:34:32 »
Ich bin genau wie Du. Ich habe auch in Deutschland die Grundschule besucht und hier in der Türkei Germanistik studiert. Aber im Gegensatz zu Dir arbeite ich als Dolmetscherin. Wer weist schon, vielleicht kann ich eines Tages Deine Hilfe brauchen ;D

offline Zarathustra

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 6
  • Tase 1
« Vasta #19: 11. mai 2006, kell 03:45:24 »
Es freut mich Dich kennengelernt zu haben glandriel, zur Zeit bin ich bei einer Möbelfirma in Kayseri als Produkts-und Planungschef. Mamnchmal okse ich so: "Kas mache ich denn eigentylich hier?" :)
Aber das Leben ist schwer zu tragen. Nahc dem Militærdienst habe ich schon vielmal versucht, einen Beruf zu finden, in dem es sich um Deustch behandelt, aber leider ist es alles schief gegangen.
Ich hab aber ein paar Studenten, myth so ich über die deustche Sprache oder Kultur sprechen und disskutieren kann.
Es wære eigentlich mich glücklich machen, wenn Sie auch etwas von ihren Leben mitteilen würden ...

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #20: 11. mai 2006, kell 10:35:02 »
henzlich willkommen glandriel.

es freut mich auch euch kennengelernt zu haben ..
ich hoffe auch, dass wir mit der Zeit viele von Leben mitteilen können .. ;)

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #21: 17. mai 2006, kell 07:04:54 »
Olen just avastanud teie saidi, mul on hea meel sellise saidi leidmise üle, suur aitäh inimestele, kes selle ette valmistasid, oleksin väga õnnelik, kui annaksite palju praktilisi lausenäiteid.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu