Sakslane, tutvuge Saksamaaga - SAKSA

uuring

usaldate veebis sõprust

Olen täiesti kindel
16 (7%)
Jään ebastabiilseks
69 (30.1%)
Ma ei usalda absoluutselt
33 (14.4%)
inimene on ju inimene
58 (25.3%)
parim sõber päriselus
53 (23.1%)

Kokku hääletajaid: 201

Saage kokku

• 269 Vasta
  • 74229 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline fatih

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 0
Saage kokku
« : 08. märts 2006, 01:50:59 »
tere, ich heisse Muhammed Fatih..Ich bin 25 jahre alt..Abbschulossed Üniversiteät in der Turkei..jetzt ich muss Deutsch lernen..Bis bald ....

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Sugu: Daamid
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
Re: tere
« Vasta #1: 08. märts 2006, 04:03:08 »
henzlich willkommen mein lieber Freund ... ;)

offline fatih

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 0
« Vasta #2: 09. märts 2006, 12:43:09 »
AITÄH ... ... TEIE SITE ON VÄGA ILUS ... ÜLIKOOLI LÕPETAMINE JA BUNALIYORUM.TÜRKIYE hoolimata minust; Olen BURDAN OKUYABILECEG IC osakond JÄLLE VARDIM OTSUST LUGEMAS .......

AVAN KÕIKI NÕUANDEID JA ABI: ::::::::::::::::
                    SELAM JA Suhtlus :::::::::::::::::::::::::::::::::::

offline duak

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 7
  • Tase 1
« Vasta #3: 10. märts 2006, 07:23:36 »
Mõtlesin, et millist ülikooli te Saksamaal õppisite, tegelikult tulen järgmisel aastal Saksamaale ülikooli. Alustasin just saksa keele õppimist, ma ei tea praegu midagi.

offline ozan

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 58
  • Tase 5
  • Sugu: laht
« Vasta #4: 29. märts 2006, 01:24:28 »
Tere, olen luuletaja .. elan 26 berliinis. Tulemisest on möödas 3 aastat .. saksa keelest on natuke raske aru saada .. aga ma pean õppima .. saksa keelt on vaja pidevalt rääkida või on keel, mis ununeb kiiresti. Oleks hea, kui leiduks neid, kes minuga saksa keelt harjutavad. me ei saa õppida .. andestama ..

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Tase 124
« Vasta #5: 29. märts 2006, 09:37:18 »
henzlich willkommen .. ;)

offline makgul

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 2
  • Tase 0
« Vasta #6: 29. märts 2006, 11:47:00 »
Ma õpin ka saksa keelt, ehkki käisin kursusel, sain sellest saidist palju rohkem vigastada ja isegi kahetsesin isegi seda saiti minemist. Kasutan seda saiti tõeliselt toreda ressursina ja sõnastikud on väga kasulikud, esiteks tänan selle saidi loojaid ja seejärel sõprade eest, kes sellele saidile teavet saadavad ja meid valgustavad Täname teid ka eraldi .... Loodan, et teil on almancax

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Tase 124
« Vasta #7: 30. märts 2006, 08:14:51 »
henzlch willkommen makgul .. ;)

offline ozan

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 5
« Vasta #8: 30. märts 2006, 11:46:04 »
Aitäh Ashtoret ..... Mulle meeldis teie sait väga..See on tõesti loomulik sait, siinsed inimesed saavad hõlpsasti oma hädasid öelda, see on väga tore ... kõik on ühes hädas, nii et võin öelda oma saatuse sõbrad siin.

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Tase 124
« Vasta #9: 30. märts 2006, 06:33:45 »
:)
Samuti proovige kirjutada saksa keeles, kartmata, et kirjutate õigesti või valesti. Ärge kunagi kartke ja kartke selles osas vigu teha.  ;)

offline ozan

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 5
« Vasta #10: 31. märts 2006, 04:42:02 »
Uskuge mind, ma tahaksin kirjutada saksa keeles, kuid ma ei tunne end teie jaoks nii valmis kui ütlesite ... aga las ma kirjutan teile paar sõna..ich kann ein bischen deutsch..und kann ich etwas schrieben .. Ma ei tea, kas ma kirjutasin täpselt õigesti ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu