Saksa keel, Saksamaa Eid al-Adha sõnum - SAKSA

Ohvrisõnumite pidu

• 33 Vasta
  • 16018 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1461
  • Tase 761
  • Sugu: laht
Ohvrisõnumite pidu
« : 19. detsember 2007 kell 12:53:29 »
Ma õnnitlen kõiki meie väärtuslikke liikmeid, eriti meie saidi administraatoreid, neid, kes külastavad meie saiti ja Türgi - Islamimaailma pidu minu siiraste soovidega. Soovin Kõigeväelisemalt Allahilt, et jõuaksime alati paljudele pühadele, mis on täis tervist, õnne, edu ja õitsengut.
Kui te seda entusiastlikult ja vabatahtlikult teete, ei saa te kunagi väsinud ja väsinud.

offline torm

• torm
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 82
  • Tase 20
  • Sugu: Daamid
Re: Eid al-Adha sõnum
« Vasta #1: 19. detsember 2007 kell 01:14:39 »
Tänu Kõigeväelisele Allahile (swt), universumi loojale ja maailmade Issandale! Tulgu Eid al-Adha oma külluse ja küllusega, olgu see headuse vahend kogu inimkonnale. Õnnistagu meie kõigi pidu.
Mõte on tuul, teadmine on puri, inimkond on paat ...

offline hilal_gh

• hilal_gökh
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 124
  • Tase 1
« Vasta #2: 19. detsember 2007 kell 03:17:28 »
Tänan teid, olen sellel saidil, soovin kõigile head pidu.

offline alates yılmazkap

• Juunior Mitglied 1
  • **
  • Sõnum: 16
  • Tase 1
« Vasta #3: 19. detsember 2007 kell 06:15:14 »
TÄHISTAN kogu islamimaailma ohverdamise püha.

offline BLUESTAR

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 82
  • Tase 12
« Vasta #4: 19. detsember 2007 kell 07:35:38 »
Ainult mõistusest ei piisa ohvri selgitamiseks. Vajad armastust, armastust. Ohvrit ei seletata mitte mõistuse, vaid armastusega.

Kuidas saavad need, kes kannavad südame asemel rinda kive, ohvrit mõista? Kogu tema elu on toitlustuskodu, ühiselamu, puuduja, kontor,
Kuidas saavad need, kes mööduvad, mõistmata, et elul on sellest kõrgem mõte, mõista ohverdavat Aabrahami, ohvrit
Ismail?

Need, kes ei saa armastada, need, kes süütavad oma armastuskohad oma kätega, Aabrahami unistus ja unistus, kes on Halilullah (Jumala armastaja),
Kuidas te oma armastust soosite? Olen omanik, need, kes annavad oma ketid neile, keda nad ütlevad, ja nende pardal, olen omanik,
Kuidas nad saavad mõista neid, kellele tegelikult kuulub see, mida nad ütlevad, ja kes sõidavad ja kasutavad seda armastuseteekonna sõiduna?

ohverdamine, alistumise esindamine ...
Ohver on hinge noa varastamine ...
ohver, mäda väljutamine südamest ...
ohverdamine on jagada ...
ohver peab otsast alustama ...

SOOVIDES KURAANI FESTIVALIT ALEM-I ISLAMI PRESIDENDIKS.
KOHTUVÕTJA VASTUTUS KAHKAHA,
SUURUSED JA HÜVITISED EMA
LASTE KAHJU
KOERAD ELUOMA,
SUURED KUNSTID
Palee ...........

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
« Vasta #5: 19. detsember 2007 kell 09:08:14 »
Ma õnnitlen teid kõiki siiraste soovidega
(Meie kallis kallis Michael, meie õpetaja)
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1461
  • Tase 761
« Vasta #6: 19. detsember 2007 kell 09:31:35 »

Ich danke Dir auch vom ganzen Herzen, Liebe Nazire, und wünsche alles Gute!
Kui te seda entusiastlikult ja vabatahtlikult teete, ei saa te kunagi väsinud ja väsinud.

offline nisanur

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 197
  • Tase 14
  • AASTA LIFE NEYLER MILLAL SÕLTUVAD ....
« Vasta #7: 19. detsember 2007 kell 11:11:59 »
teie ohverdamise püha on õnnistatud
Asi, mida ma elus kõige rohkem väärtustan, on austus. Ma tahaksin minna sellesse maailma, jättes häid tegusid inimkonnale.

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #8: 19. detsember 2007 kell 11:27:24 »
Lause Ummah Muhammadi Eid al-Adha õnnistas ...

: - [ Ohverdamine on riigis erinev ...  : - [
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

offline meltemxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 76
  • Tase 3
« Vasta #9: 19. detsember 2007 kell 11:42:17 »
Ma soovin, et kaunitarid oleksid meiega juuksuriks meie jeesuse isandast ... häid pühi ...

Jentzsch

• külaline
« Vasta #10: 20. detsember 2007 kell 02:09:11 »
Ilusaid pühi teile kõigile, kutid, soovin teile kõigile häid pühi ...

(Ülendatud veekalkun, ma oleksin tahtnud ka oma majas olla, aga me oleme siin, et öelda iste.hayirli kismet ...)

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu