Saksa keel, Saksamaa Kas palvetate? - SAKSA

Kas sa palvetad?

• 70 Vasta
  • 28271 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline (Lalezar)

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 389
  • Tase 32
Re: Kas sa palvetad?
« Vasta #66: 31. mai 2008, kell 02:45:26 »
jah ... jumal lubab kõigil seda teed

Juhised on ainult Jumalalt ..

Mõne aja pärast kaotab teave kehtivuse.

Mawla ütleb, et soovin juhatust, kuid selle saan mina.

Muidugi on palve kõrval vaja paluda ka verbaalselt.

Lisan oma palved teie palvele, ütlen siiralt aamen ..

offline nebi_

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 0
« Vasta #67: 26. jaanuar 2011, 07:43:21 »
kallid sõbrad, ma ei saanud aru, mida tolon teha tahab. Sõltumata eesmärgist ei tohiks ta enne inimestele religiooni kohta teabe andmist oma loogika järgi üle vaadata oma teabe õigsust. Või kogun selle teabe siit ja kopeerin siit. Aga kust ta need leidis? Ta ajab need ka segadusse. Artiklis on rohkem kui üks viga, näiteks ütles ta:
Vaadake viga, mis tehti Koraani järgi palves lugedes  > :(
'' EI PEAKS ISTUMISEKS LUGEMA PALVE KUTSUMISEKS NIMETATUD; ZIRA SELLE PALVE MUHAMMADI (SAE) PROFETEETIKUS SISALDAB KÕIGE, KÕIK ON VALMIS JA VALMIS JUMAL ning MEENAB TEISI ALLAHIST. KUI SOOVITE MIDAGI LUGEDA (on olemas selline asi, mu vend või "kui soovite midagi lugeda", mis väljend see on: @ LUGEGE LUGEGE), MIS SAAB LINNA ALLAH'I LIIDU TULEB VÕI SAAB KÕIK PALVED TEHTUD

See pole iga-aastane kodutöö, mille esitate keskkoolis oma õpetajale ja sõpradele, mu sõber. Palun olge selliste asjade tegemisel väga ettevaatlik. See kehtib kõigi inimeste kohta. Me ei tohiks põhjustada valesid tulemusi, kui ütleme, et teen midagi sellist. 

offline nebi_

• Neulingen
  • *
  • Tase 0
« Vasta #68: 26. jaanuar 2011, 08:06:01 »
Lugesin just teie artikleid ataist tolonbeg. Mis iganes see on, ärge tehke nalja inimeste väärtuste üle, aga ükskõik mis. Ma ei ütle seda usuküsimusena. tee kõike, mis sulle nii sobib. Mind ei huvita, mida sa arvad, aga ma ei taha oma mõtetes midagi teha, et sa nii ei mõtleks. ainus loominguline ükskõik mis ALLAH cc Ära räägi sellest niimoodi.
hakkasite rääkima nagu nad oleksid juba purustatud. nii et ütlete, et harjutage Yaril :)

Mida ma võin öelda, mu treener, kas Allah võib paraneda? .. ..  : - \

offline nebi_

• Neulingen
  • *
  • Tase 0
« Vasta #69: 26. jaanuar 2011, 08:12:11 »
Muuda BY MuhaRReM

Lugesin just teie artikleid ataist tolonbeg. Mis iganes see on, ärge tehke nalja inimeste väärtuste üle, aga ükskõik mis. Ma ei ütle seda usuküsimusena. tee kõike, mis sulle nii sobib. Mind ei huvita, mida sa arvad, aga ma ei taha oma mõtetes midagi teha, et sa nii ei mõtleks. ainus loominguline ükskõik mis Allah swt Ära räägi sellest niimoodi.
hakkasite rääkima nagu nad oleksid juba purustatud. nii et ütlete, et harjutage Yaril :)

Mida ma võin öelda, mu treener, kas Allah võib paraneda? .. ..  : - \

offline 3,14

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 7470
  • Tase 140
  • Sugu: laht
« Vasta #70: 14. oktoober 2012, kell 10:05:35 »
-> Kas ma saan soovitada väga head praktilist viisi qada palvete järgimiseks? www.namazlife.com/namaz_defteri/kaza_takip.php
"Olete leidnud kogukonna, mis nõuab heategevuseks, käske headust ja mehi paha. Siin on vabanenud. "Imam, 104.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu