Saksa keel, Saksamaa Kas palvetate? - SAKSA

Kas sa palvetad?

• 70 Vasta
  • 27991 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

erbek66

• külaline
Re: Kas sa palvetad?
« Vasta #33: 03. jaanuar 2008, 05:24:20 »

...

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Sugu: laht
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #34: 03. jaanuar 2008, 05:33:06 »
Olgu Allah teie hoiatuseks Razi, mu vend
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

tolonbey

• külaline
« Vasta #35: 03. jaanuar 2008, 10:20:42 »
Muuda BY MuhaRReM

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Tase 224
« Vasta #36: 03. jaanuar 2008, 10:23:41 »
Kui kirjutasite artikli tsiteeritud kohas, siis viis venda ...
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

erbek66

• külaline
« Vasta #37: 03. jaanuar 2008, 10:30:11 »
Tolon, millist artiklit ma jumala eest ei mõistnud, mida saate sellest saadetud artiklist aru, kas saate selle kirjutada? Tsiteerides teistelt saitidelt ja kleepides need siia, jumal teab, pole te seda artiklit isegi lugenud.

erbek66

• külaline
« Vasta #38: 03. jaanuar 2008, 10:36:52 »
Sõbrad, palun eirake seda, mida kasutaja Tolon siin on kirjutanud, peaaegu kõik on valeteave. Minu taotlus saidihaldurile selle artikli siit eemaldamiseks.

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Tase 224
« Vasta #39: 03. jaanuar 2008, 11:07:17 »
.........................
Märkus: heyyyyy, kõrgeim looja.
Kas sa usud neid?
Sa ütled, et väidetavalt ütledSoovi korral juhataksime kõiki.
Kuid mul on sõna, et täidan põrgu täielikult džinnidega, Surah Sajdah 13.

Nii et kui Jumal soovib, juhataks ta kõiki.
Noh, ma küsin teilt, kas panete selle salmi sinna: Miks Jumal juhib mõnda ja ei lahusta mõnda?
Kuidas ta siis homme ütleb, et ta ei juhendanud teid, miks te juhatuseni ei jõudnud?Kuidas saaks looja sellele küsimusele vastata?

Võite mõelda Loojast, kelle ma endale lubasin, et ma oma lubadust ei riku.

Isegi mõistusega mees ei saa seda öelda ega tee seda, isegi kui ta pole jumal.
 Või on see erinevus selles, mida te usute ja mida me usume?
 Sa ei tunne tegelikult Loojat.
 ....................

Mu sõber, avaldades nii väheolulisi teemasid Internetis (kui teie eesmärk on teenida) ei siin ega mujal ...

Soovitan teil olla oma esimeses artiklis Jumala poole pöördumisel veidi ettevaatlikum. Ta ei ole teie laps ega sõber ....

Teiseks pole meil kahjuks lootust loojalt aru küsida ja see on võimatu ...

3. varjunimi Jumal Ma pole kuulnud sellist nime Jumala 99 nime seas, ma ei kuule ...

4. Jumala võrdlemine inimestega ...

5 .....

6 ....

Ma pahandan teid selle pärast, mida te kirjutasite ...

Risale-i Nur (sõnad)

tolonbey

• külaline
« Vasta #40: 03. jaanuar 2008, 11:07:58 »
Redigeeri Autor: MuhaRReM

erbek66

• külaline
« Vasta #41: 03. jaanuar 2008, 11:14:18 »
Loll, kes ei nimeta palvet "tavaks", kuid loeb seda hoolikalt.
** Allahu ta'ala 99 nime hulgas pole "jumala" nime. Seda sõna kasutavad teiesugused inimesed, kellel puudub usk.
** Pidage meeles, et palve ei ole „komme”, vaid Jumala käsk. Allah (swt) on Nisa kestuse 103. salmis öelnud: Muhakkaki palve on kohustuslik ajastada moslemitele. Võin siia kirjutada sadu salme, palve on suurepärane käsk, valgus vaid neile, kes kardavad Allahi.
** Algupalve on iga prohveti usundis: hommikupalve Aadama (as) ma keskpäevapalve Davut (as) ma esimene palve Sulayman (aS) ma õhtupalve Yüzü (as) ma on kohustuslik kõigil viiel korral. HZ MUHAMMED MUSTAFA (SAV) muudeti Miraji öösel kohustuslikuks.
** Kristlus, judaism, on tõeline religioon. Need religioonid saatis Jumal, kuid see oli aja jooksul rikutud. Islam saadeti kõigi religioonide täienduseks.
** Te pole piisavalt teadlik, et keelt pikendada, isegi kui imaam ghazali, jumala eest, ei tea te islami kohta ega kirjuta ka seda otsides.

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Tase 224
« Vasta #42: 03. jaanuar 2008, 11:26:17 »
     Jah :-)))))),

Kes on need usuvaenlased?
Kui me testi teeme, ei tohiks te seda teha? :-)))))
Väga tõenäoline.
Araabia keeles kirjutamisest ei saa moslemit.

Religioosne võib olla Jumala tundmine ja faktidega mitte vastuollu minek.
Teoloogia Prf, nagu ütles Yasar Nuri Öztürkünde, põhineb islami usk ebauskudel.

Usutavasid kirjeldatakse tänapäeva turul kui usutunnistust, mille leiutab allalaaditav fraas.
Sel põhjusel eeldame, et meie inimesed vaatavad sellele saidile, nagu paljudele teistele saitidele, vaikselt, et leiutatud religioonist eemalduda ja allalaaditud religioonile läheneda.
Kuigi öeldakse, et minu õde on mahdi, on ta üks imaame, kes tõi leiutatud religioonile esimese kriitika.
Sellel on mõned kalded, kuid see on nii gabayat gadi, mu kallis: -)))))) -

See on tõesti tore sait, olen postitanud selle koha aadressi tuttavatele saitidele. Loodan, et neid tuleb.
Olgu kõik kaunitarid teie ja meiega
Olgu meie maa täidetud armastusega üksteise vastu.

tolonbey

Märkus. Kirjutasin ülemise teksti võtmise koha, islami aknad, ainult sellepärast, et Turkish Telecom on väga ametlik ega salli tõe kirjutajaid selle siira religiooniarmastuse tõttu.

Isegi mina suunan mõnikord reaktsioonilistele saitidele.
Kui te ei saa seda sisestada, lubage mul anda teine ​​aadress. Sisestate selle suhtarvu ületades.

Erbek 66, kas sa tõesti ei saa sellest artiklist midagi aru?

sattusite valele saidile .. kui oleksite teie, ei siseneks ma kunagi sellele saidile ...
Vastasel juhul, kui on isegi vähe usku jumalasse, lähete ka teie. Ja sina oled üks uskmatutest ...

Risale-i Nur (sõnad)

Jentzsch

• külaline
« Vasta #43: 03. jaanuar 2008, 11:40:40 »
Lugesin artikli lõpuni, tolonbeyy .. Kas olete selle artikli täielikult läbi lugenud ja saatnud ?? Nägin artikli keskel räpast sõimu ... Nende kirjutatu ei ole minu jaoks midagi tähelepanuväärset, kuid parem teadke kohast, mida ütlesin ...

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu