Saksa keel, Saksamaa Kas palvetate? - SAKSA

Kas sa palvetad?

• 70 Vasta
  • 27989 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

erbek66

• külaline
Re: Kas sa palvetad?
« Vasta #11: 24. detsember 2007 kell 12:50 »
mu ülendatud vend, Allahil on hea meel meie lause üle insha'Allah ... usaldada Allahile

offline marasli_xnumx

• lootos
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 100
  • Tase 0
  • Sugu: Daamid
« Vasta #12: 24. detsember 2007 kell 02:34 »
Ainus põhjus, miks me ei anna teie tõeliselt ilusatele kätele tervist, on meie ego ... aga Allah on andnud meile tahet, tarkust, me teeme seda, mida tahame elus läbi lüüa, teha seda, mida tahame saada, lisame kohe meie öö meie päevini, kuid kui tegemist on hingevõitlusega, oleme lüüa saanud ja hakkame loomulikult vabandusi välja mõtlema. Inimelu läheb nii ... Olgu Jumal meie partner ja abistaja
Es ist nicht alles Gold oli glänzt.

offline Infinite Traveler

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 931
  • Tase 34
  • Sugu: laht
« Vasta #13: 24. detsember 2007 kell 04:10 »
Amin Amin ...
Lernen hat eine bittere Wurzel,
aber eine frucht.

offline meltemxnumx

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 76
  • Tase 3
« Vasta #14: 24. detsember 2007 kell 04:17:24 »
Olen üks neist, kes alustas ja loobus, kuid alustan oma palveid edaspidi, nagu soovin, et enam ei loobuks.

offline nisanur

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 197
  • Tase 14
  • AASTA LIFE NEYLER MILLAL SÕLTUVAD ....
« Vasta #15: 24. detsember 2007 kell 05:14:12 »
Jumal õnnistagu sind nii ilusana
Asi, mida ma elus kõige rohkem väärtustan, on austus. Ma tahaksin minna sellesse maailma, jättes häid tegusid inimkonnale.

offline rasencopef

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
« Vasta #16: 29. detsember 2007 kell 04:22:40 »
Jumal õnnistagu sind tuhandeid kordi, mu vend oli kõige ilusam ja sisukam postitus, mida ma näinud olen. aitäh.

erbek66

• külaline
« Vasta #17: 30. detsember 2007 kell 06:53:02 »
[youtube] https://www.youtube.com/watch?v=qhTVBT5qM-A&feature=related [/ youtube]

sõbrad ikka veel ei palveta?

offline berlin

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 4
  • Tase 2
« Vasta #18: 30. detsember 2007 kell 08:30:16 »
Mu sõber, ma arvan, et algul alustati siin religioosset propagandat, aga miks siis nüüd?
Kas pole võimalik, et RELIGI ja POLIITIKA ei saastaks kohta, kus nii ilusaid töid tehakse? Kas kõikjal peab olema diskrimineerimist ...!
Palun, tahaksin teilt küsida, kas teete Saksa tuuriga seotud tööd, mis on aine tuum.
Tule lihtsalt.
Soovin teile juba häid aastaid.

erbek66

• külaline
« Vasta #19: 30. detsember 2007 kell 08:32:44 »
Ei, kas see teema häiris teid? vennas, kui teil pole selliseid õppeaineid vaja, on meie sõber, kes seda vajab, nii ebamugav, et te ei loe seda.

offline erutatud

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1962
  • Tase 224
  • Sugu: laht
  • Koht, kuhu sa ei lähe, ei ole sinu ...
« Vasta #20: 30. detsember 2007 kell 10:04:23 »
Mu sõber, ma arvan, et algul alustati siin religioosset propagandat, aga miks siis nüüd?
Kas pole võimalik, et RELIGI ja POLIITIKA ei saastaks kohta, kus nii ilusaid töid tehakse? Kas kõikjal peab olema diskrimineerimist ...!
Palun, tahaksin teilt küsida, kas teete Saksa tuuriga seotud tööd, mis on aine tuum.
Tule lihtsalt.
Soovin teile juba häid aastaid.

Mu sõber, mida on sellel teemal pistmist poliitikaga ...
JUMAL Kas see tähendab diskrimineerimist? Lugeja, kes soovib, ei loe ... midagi, mis jääb sellele inimesele ...
Ma arvan, et siin kirjutatul pole mingit puudust ...

Jah, saidi formaat on saksa keeles
Need artiklid "ALmanca teabebaas "üldse mitte.
erinevalt "Teemaväline - vestlus - jagamine - päevakava" toimub kohtute sektsioonis.
Selles osas on normaalne rääkida niimoodi ...
Ma ei usu, et olete formaadi vastu
Üks tund ja viis korda jõuab palve palveteni. Huvitav, kas ta veetis sellel väikesel elumaailmal kakskümmend kolm tundi. ja ta ei veetnud selle pika elu jooksul mitte ühtegi tundi., kui palju kahju, kui palju enese rõhumist, kui palju liigub kalifaadi-meel!

Hingel, südamel ja meelel on palves siiski suur lohutus. See pole nii raske kui ese.

Risale-i Nur (sõnad)

offline reyhangul

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 99
  • Tase 14
  • Sugu: Daamid
« Vasta #21: 30. detsember 2007 kell 11:09:28 »
 Ma jagan teie käsi väga guselly. Ärgu laske mind sellest häirida, ärge segage seda temaga maailmas 3 päeva, me oleme sellest lühikesest lausest väsinud. Mis juhtub ..... Kui me kohtume Azrailiga soovime, et ütleksime religiooni, kui me poleks oma keelt kaotanud. Meie köha jätab maailma nimel hüvasti viimase hingetõmbega. Andke see inimese jaoks väga kahjumlikule kahjumile. Ärge andke 24 kulda (24 meie tunnist) meie loojale Jumala antud 1 kullast (1 tundi) ja mitte võidelda tõotatud taeva pärast.

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu