Lood saksa keeles, Saksamaal - SAKSA

Lood, mida tuleb eeskujuks tuua

• 29 Vasta
  • 15162 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
  • Sugu: Daamid
Re: Eeskujuks olevad lood
« Vasta #11: 24. mai 2006, kell 06:26:35 »

ime
"Kõige võimatumas kohas
Kõige ebatõenäolisemal ajal
Kõige ebatõenäolisem sündmus
See võib juhtuda igal ajal ja igal pool. "

ime

Bonita L. Anticola - Kat & Chris

Sally oli kõigest kaheksa-aastane, kui kuulis oma vanemaid rääkimas oma väikesest vennast George'ist. Tema vend oli väga haige ja nad tegid kõik, et teda päästa. Georgil oli võimalus ellu jääda vaid väga kalli operatsiooniga, kuid neil polnud selleks piisavalt raha.

Ta kuulis, kuidas isa sosistas oma emale meeleheitlikult nagu Sally:

"Ainult ime võib teda päästa."

Niipea kui ta neid sõnu kuulis, kõndis Sally tasakesi oma tuppa. Ta võttis peidukohast välja oma seakujulise notsu panka ja valas mündid aeglaselt põrandale ning hakkas lugema.

Eksimise vältimiseks luges ta kolm korda notsu pangast välja võetud münte. Siis, tasku pannes, kiirustas ta kodust välja ja läks nurga taga asuvasse apteeki.

Ta ootas kannatlikult proviisori tähelepanu äratamist. Apteeker oli väga hõivatud ja rääkis mehele, kuidas ravimeid kasutada. Tal polnud kavatsust selle intensiivse töö keskel kaheksa-aastase lapsega suhelda, kuid kui ta nägi, siis Sally ootas.

"Jah, ütle mulle, mida sa tahad," ütles ta. "Kiirustage, hoolitsen härra eest, nagu näete," osutas ta elegantselt riietatud mehele enda kõrval.

"Vend," ütles Sally. Pärast vaikset neelamist jätkas ta:

"Mu vend on väga haige, ma tahan imet saada."

"Ma ei saa sellest aru," ütles ta proviisor Sallyle otsa vaadates.

"Noh, mu isa ütles:" Ainult ime võib teda päästa ", kui palju raha maksab ime, söör?

Apteeker vaatas seekord Sallyt armastavalt ja halastas:

"Vabandust, väike tüdruk, me ei müü siin imesid, ma ei saa sind aidata," ütles ta.

Sally ei tahtnud nii lihtsalt alla anda. "Mul on raha selle eest tasumiseks, peate lihtsalt mulle hinna ütlema," ütles ta apteekrile silma vaadates. Vahepeal pöördus Sally ja hästi riietatud härrasmees, kes ootas proviisori kõrval, Sally poole ja ütles: „Millist imet on teie õe jaoks vaja, väike daam? küsis.

"Ma ei tea," ütles Sally. Siis jätkas ta, hoolimata sellest, et tal pisarad jooksid: „Ma tean vaid seda, et ta on väga haige ja mu ema ütles, et ta ei saaks ilma operatsioonita ellu jääda ning ka minu perel pole raha operatsiooni eest maksta .

Aga kui mu isa ütles: "Ainult ime võib teda päästa," sain raha ja tulin siia. "

"Kui palju raha sul on?" küsis hästi riides mees. "Üks dollar ja üksteist senti," ütles Sally. "Ja see on kogu minu raha maailmas!" "See on õnn, see on piisavalt raha ime jaoks, mis on vajalik teie väikevenna päästmiseks," ütles hästi riides mees.

Mees võttis raha ühte ja Sally teise kätte: "Kas viiksite mind palun oma elukohta?" küsis. "Ma tahan tundma õppida teie väikest venda ja teie peret," ütles ta.

Hästi riides mees Dr. George'ile vajaliku operatsiooni sai teha Carlton Armstrong ja tunnustatud kirurg.

Operatsioon oli edukas ja pere ei maksnud. Kui nad kõik õnnelikult koju tagasi jõudsid, ei saanud nad ikkagi üle elatud sündmuste mõjudest.

"Ma ei suuda seda siiani uskuda. See operatsioon on ime! Ausalt öeldes ei tea, kui palju see maksab ”.

Sally naeratas endale. Ta teadis väga hästi, kui palju ime maksis. Üks dollar ja üksteist senti täpselt!

Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
« Vasta #12: 24. mai 2006, kell 06:28:44 »
võib-olla

Perspektiiv

Kaks kübaratootjat saatsid Aafrikasse kaks äsja tööle võetud noort turundajat. Esimene poiss saatis varsti pärast seda keskusesse järgmise teate:
"Siin pole kellelgi mütsi seljas. Müügivõimalust pole."

Teise noormehe sõnum oli järgmine:

"Siin pole kellelgi mütsi. Müügivõimalusi on palju ..."

siia ei sobi, aga mulle meeldib
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline zegroz

• . :: :: zegroz.
  • Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 124
  • Tase 10
  • Sugu: laht
  • Übung macht den Meister
« Vasta #13: 29. mai 2006, kell 03:32:52 »
väga kena ...
Die Jugend wäre eine schönere Zeit, wenn sie erst später im Leben käme. CC
Raudaknas
Imelik lindudele ...

See on asi
Kohusetundlik raamatupidaja öösel
Teie hing peab narivoodis vaba olema ...

Linnud, kui nad on vabad;
Lõpuks ta sureb maa peal ...
                                                                                                                                                                                                                                        Serkan Turna

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #14: 30. mai 2006, kell 02:47:32 »
See on tõesti ilus ... :)

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #15: 30. mai 2006, kell 01:37:39 »
Ma arvan, et kõik artiklid on väga toredad ja tänan kõiki, kes mulle kaasa aitasid. :)

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 62
  • Tase 9
« Vasta #16: 02. juuni 2006, kell 06:41:40 »
Mecnun Ashtoreti saksa luuletuste osas

Armastus on minu, häda on minu, igatsus on minu oma.
Võta, võta kohe, Leyla on sinu oma!
Kohtume ühel päeval, Mawlam on Kerim ..
Ootamine on kummardamine, minek on surm ..!

Kui lugesin tema vestlust, tuli meelde üks lugu neist.

Kuulu järgi (Rumor);

Samal ajal kui Mecnun mäel koobastab, näeb ta Leyla küla koera, keda pole ammu näinud ega kuulnud. Ta üritab koeraga rääkida, et küsida, kas ma saaksin Leylalt mingeid uudiseid. pigistatuna siseneb ta küla mošeesse ja siis siseneb Mecnun. Sel ajal täidab kogudus palveid, kuid nad jätkavad jooksmist ilma tähelepanu pööramata.
- Hei, punkar, mida sa teed, kas sa ei näe, me palvetame siin? Minge välja, ärge häirige kogudust! ta ütleb.
Hullumeelne;
- Allah, Allah ...! Ma ei ole mošeest ega sinust teadlik oma Leyla armastuse pärast selles maailmas. Sa oled Jumala ees, kuidas sa palvetad, et saaksid meid märgata? vastab ta.

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #17: 06. juunil 2006 kell 08:14 »
Äärmiselt muljetavaldav .. Aitäh, mu Kazim ..

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 9
« Vasta #18: 06. juuni 2006, kell 06:45:36 »
Tänan ka teid, Ashtoret.
Kui see luuletus on täielik, kas saate selle kirjutada?
Teie!

offline Ashtoret

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 400
  • Tase 124
  • Seadke õiglusesse ja ärge kunagi loobuma ..
    • www.ingilizcepratik.net
« Vasta #19: 07. juuni 2006, kell 06:03:53 »
Minu teada on see luuletus või tean ainult nii palju ..  :)

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #20: 14. juuni 2006, kell 04:17:53 »

Seal oli noor halb tegelane. Ühel päeval kinkis isa talle kotitäie naelu. "Võitle oma sõpradega

Lükake nael sellesse puidust kardinasse iga kord, kui seda teete. " ta ütles.

Noormees vasardas esimesel päeval kolmkümmend naelt puidust kardina sisse. Järgmistel nädalatel üritas ta end kontrollida ja

Ta vasardas iga päev vähem naelu. Lõpuks saabus päev, mil ta kunagi naelu ei löönud. Ta läks isa juurde ja ütles talle.

Isa viis ta tagasi puidust kardina juurde. Ganja:

"Sellest päevast alates tõmmake puidust kardinast nael välja igaks päevaks, kui te ei vaidle ja võitle." ta ütles.

Päevad on möödas. Ühel päeval eemaldati iga nael. Isa ütles talle: "Hästi tehtud, sa käitusid hästi, aga

Vaadake hoolikalt. Praegu on palju auke. See ei ole enam nii ilus kui varem. " Halb sõpradega tülitsedes

öeldakse sõnu. Iga halb sõna jätab haava (augu). Võite öelda oma sõbrale, et andestate talle, kuid see on nii

auk jääb muutumatuks. Sõber on nagu haruldane pärl. Kuulab sind, julgustab, ajab naerma, vaja

See aitab, kui ta seda kuuleb, avab teile südame.

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 9
« Vasta #21: 07. juuli 2006, kell 10:32:08 »
Näide nendest, kes elavad seetõttu, et oleme maailmas inimesed ... !!!

Klõpsake alloleval lingil, et näha ..!

https://www.strasbourgcurieux.com/fourrure/

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu