Lood saksa keeles, Saksamaal - SAKSA

Lood, mida tuleb eeskujuks tuua

• 29 Vasta
  • 15161 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 62
  • Tase 9
Lood, mida tuleb eeskujuks tuua
« : 13. mai 2006, kell 08:06:54 »
Mulle meeldis kohalikus ajalehes artikkel pealkirjaga "Tähtsad õppetunnid, mille abil saame aru oma elu tähtsusest" ja tahtsin seda teiega jagada, sest pidasin seda meie saidile väga sobivaks.
       Esiteks:
       Minu teisel koolikuul jagas meie õpetaja kontrollküsimusi. Olin üks parimaid õpilasi koolis. Tulin viimase küsimuseni hingetõmbeta ja jäin sinna kinni. Viimane küsimus oli;
       "Mis on koristajanaise eesnimi, kes iga päev kooli koristab?"
See pidi olema mingi nali. Ma nägin naist peaaegu iga päev põrandat pühkimas. Ta oli pikk mustajuukseline naine. Ta pidi olema umbes viiskümmend aastat vana. Aga kuidas ma saaksin teada tema nime! .. ma lahkusin viimane küsimus oli vastuseta ja andis paberi üle.
Küsimuse lõpus küsis õpilane, kas viimane küsimus sisaldus testi tulemustes. "Kaasa arvatud, muidugi," ütles meie õpetaja. "Te kohtate inimesi oma tööplaani ajal ja nad on kõik erinevad inimesed. Kuid nad on on kõik inimesed, kes väärivad teie tähelepanu ja tähelepanu. Naeratage vaid neile ja "tere" "Isegi kui peate ütlema ..."
      Õe nimi oli Dorothy, ma õppisin selle ära ja ei unustanud kunagi.
         Teiseks: Autosõit vihmas! ..
         Ühel õhtul, südaöö poole, nägin Alamaba maantee serval seisvat musta naist, vaatamata klaasilt alla sadanud vihmale, ta seisis katkise auto kõrval ja püüdis tähelepanu äratada. Ma viisin ta linna ja lahkusin ta taksopeatusesse. Kui ma lahkusin, küsis ta minu aadressi, ma andsin selle. Nädal hiljem koputati mu uks. Poisid laadisid alla tohutu konsooliteleri. Kingituse juurde oli lisatud märkus. "Tänan teid eile õhtul kiirteel abi eest. See kohutav vihm uputas peale minu riiete ka hinge. Mul oli kadumas usaldus enda vastu. Sa tulid välja. Tänu sulle õnnestus mul jõuda kaugemasse otsa minu voodist, mis oli õigeaegselt suremas. Mõne aja pärast andis Jumal mulle viimase hingetõmbe. "Õnnistage teid ja kõiki neid, kes teisi vastu ootavad, vastutasuks ootamata! ... Parimate soovidega, pr Nat King Cole."
            Kolmas:
            Päevadel, kui 30 koogi eest müüdi kolm koogi, astus kümneaastane poiss pagariäri sisse ja kelner jooksis.
Poiss küsis: kui palju šokolaadikook on?
-Viiskümmend senti ... Laps luges vead, mille ta taskust välja võttis, ja küsis uuesti.
-Kui palju on jäätist?
- "35 senti" ütles ettekandja kärsitult. Poes oli palju kliente ja ta jooksis üksi nende kõigi juurde. Kui palju rohkem aega ta selle poisiga veeta võiks !!
- "Kas ma saaksin jäätist?" ütles.
Tüdruk tõi jäätise ja pani laastu taldriku servale ning tormas teise laua juurde. Laps lõpetas oma jäätise, maksis kviitungi letile. Kui kelner tuli lauda koristama, rebis ta ootamatult oma silmad ja puhastas laua otsekui pisaratega.Tühja taldriku kõrval oli kümneaastasest jäänud 15-sendine ots.

Needki on minult ..;

"Tegelikult on kõige tähtsam olla teadlik meie väärtustest ja neid hinnata."

- "Ära mõtle, mida teha, ära tee midagi, mõtle, sest oled inimene. !! (xx)

- Unustage hea, mida teete, kurjus, mida näete. Ärge unustage surma ja ALLAH! !! Hz. Mevlana.

Armasta kõiki. Ma palun kõiki, kes andsid oma panuse. Olgu Allahil hea meel .. !!

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1860
  • Tase 243
  • Sugu: Daamid
Re: Eeskujuks olevad lood
« Vasta #1: 13. mai 2006, kell 09:06:37 »
Tänan jagamast, mulle meeldis see väga, kahjuks unustame päev-päevalt kõik sõna armasta neid inimesi kui iseennast ja võitleme oma probleemidega ning kõik kurdavad, tegelikult näevad kõik neid olukordi, mille üle nad kaebavad, kui nad saavad natuke murelik. Kuid märkasin midagi muud. Kuna inimesed ei näe headust eriti, võite kohata inimesi, kes käituvad vastupidi. Tahan rääkida juhtumist, mis juhtus minuga üks või kaks korda.
Türgi tuli vana mees bussi, ma ütlesin, et istu käskis ta onu minu õigest kohast üles tõusta, kõik, keda mind imelikult vaatasid, vanamees ei, sa ei istu maha, öeldes, et istu maha, mu kõrval istub proua heina, sa ütlesid: See on vale selline asi Türgis, ma olen üllatunud, igatahes on Saksamaa ikkagi üks eakatest, ma tahtsin aidata trammist maha astudes, sest ta oli vigastatud, ütles ta: "Ei, ma lähen ise alla," ütles ta, nii et mõnikord Ma arvan, et ta ei aitaks või mitte, inimesed pole harjunud aitama ja nad pole harjunud abi saama.
See on kurb olukord, ma ei säästa endiselt oma abi. Teie lood on lugu, mis paneb kõiki mõtlema.
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 9
« Vasta #2: 13. mai 2006, kell 09:31:54 »
Nazira daam, vaadake oma täiesti katılıyorum.zat lubadust; kui TEHTUD HEA GÖRENI TEADE KEHTIB!! Diye. On tavaliselt meie peamine asi, mida teete Türgis Anadous, meie õed, meie noor var.takd de edilmekteler .n Kahjuks on suuremad linnades haruldased. Kuid iseloomu kohandavad inimesed saavad üksteist aidata, olenemata sellest, kus nad maailmas asuvad. Täpselt nagu sellel saidil. Täname tähelepanu eest.
Liebe grüss.

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #3: 13. mai 2006, kell 10:08:33 »
See on tõesti ilus ....

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 9
« Vasta #4: 13. mai 2006, kell 10:26:26 »
Pr Nalan, tänan teid väga .. !!

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Tase 243
« Vasta #5: 13. mai 2006, kell 10:42:14 »
Tänan teid ka Kazim Bey
Palve tähendus on kõikvõimas Jumal ja Jumala kiitus. Teisisõnu öelda, et ori tselaali ja de facto SubhânAllah 'vastu; hem, nimetada Allahu akbar viiuli vastu, et öelda; hem, kogukond ja süda ja keel ning Alhamdullah öelda.
Risale-i Nur (sõnad)

offline Kazım

• Juunior Mitglied 2
  • Tase 9
« Vasta #6: 14. mai 2006, kell 01:04:28 »
                   Minu ema minu poolel

Täna on emadepäev, õnnitlen neid.Tere kõigile emadele ... !!

Hei aastaid .. !! 1969. aasta juulis ootasid põllukultuurid juba koristamist. Mu isa teenis tuuleklaasina töötades meie majale elatist. Olin umbes kaksteist aastat vana. Olin esimeses klassis neljandast kuni viiendani . Meil ​​oli ka eesel, et teeksime temaga kogu oma raske töö. Onu Sabri, üks meie maapiirkonna keskklassi inimestest, kutsus mu isa ja mind oma eesliga rantšosse. Minu isa saaks kümme liiri ja mina koos eesliga kaks ja pool liiri. Seda jätkuks mitu päeva.
Ühel päeval on onu Sabri märganud minu vastumeelsust;
-Ma olen julge, mu lõvi, sa oled nüüd kaas. Ta üritas mind motiveerida sõnadega, nagu ta oleks kohev. Ma ei saanud rääkida oma austusest isa vastu. Aga mulle ei meeldinud, et mul oleks eesliga sama päevapalk. Me jootsime ayrani, kui meil oli töö lõppu õhtul paus.
-Hea treener. Sa oled nüüd tõesti kaaslane, vaata, teenid raha. ütles. Ma ei pidanud seda enam vastu, rääkisin.
- Eeslina, onu?
- Pole poissi, kuidas sa sellest räägid? Ta ütles.
- Hommikust saati ütled, et kutt tule mees minema, aga ma võtan sama palga kui eesel. Nii et ma olin kas kutt eeslis või eeslina. Isa vaikis mind väga raske pilguga.
  Kui me kurnatuna koju tulime, käisin duši all veega, mida ema kuumutas päikese käes purkidega, ja läksin pärast söögi söömist magama.
Ma ei tea, mis kell öö on ... HALLOWE KÕIGILE EMADELE ... !!!!

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
« Vasta #7: 23. mai 2006, kell 04:15:18 »
Kuulus teadlane Ibni Sina ei suutnud matemaatika tunde oma hariduse esimestel aastatel mõista ja arvas, et ta ei saa sellest kursusest aru. Kuid ta õppis Koraani kümne aasta vanuselt pähe, luges ja õppis kõiki omaealisi teadusi parimal tasemel kuni kaheksateistkümnenda eluaastani ning sai hiljem sadu sajandeid mõjutavate teadusavastuste omanikuks.

Ühel päeval nägi see suurepärane õpetlane maal rännates kaevu. Kaevu suudmes olev marmorist käevõru oli kopa tõmbava köie hõõrdumise tõttu pragusid täis. Lapsepõlves avaldas Ibni Sinale muljet see, mida ta ise nägi ja arvas; “Kuidas saaks köis nagu pehme ese lõigata sellist marmorit nagu kõva ja sitke kivi. Niisiis, töö saavutamise saladus, isegi kui see on keeruline, tuleb kindlaks teha, näidata üles pingutusi, töötada kannatlikult ja visalt. Seda ma pean tegema. "

offline Gul

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 56
  • Tase 3
Kas sa tead neid
« Vasta #8: 23. mai 2006, kell 04:17:43 »
KAS TE TE TEE TEID?

Miks apelsinikoorest väljuv vesi põleb?

Apelsini- ja mandariinikoore pigistades näeme, et õhus moodustuvad väikesed osakesed. Kui toome tiku või kergema leegi neile pisikestele lendavatele tilkadele lähemale, süttivad need ja põlevad. Sel juhul on see mingi kestas sisalduv tuleohtlik essents.

Miks panevad sibulad meie silmad rebenema?

Sibula lõikamisel muutub selles olev vedel aine gaasiks ja levib õhumolekulide külge kinnitades. See lenduv gaas sisaldab silmi ärritavat ja valulikku ainet. Pisaranäärmed hakkavad tekitama ohtralt pisaraid, et sellest võõrmaterjalist silma puhastada. Seega nutab sibulat kooriv inimene.

Miks mesilane punnitades täispuhub?

Kui mesilase mürgine nõel siseneb meie kehasse, edastavad meie närvid selle teabe meie ajule. Meie aju määratud veri võtab viivitamatult meetmeid mürgi väljutamiseks ja selle leviku takistamiseks kogu kehas. Veresooned laienevad, kehatemperatuur tõuseb ja piirkonnas, kus mürk asub, on tihe kogunemine. Võime võrrelda seda olukorda sõdurite ja politsei tihedusega vaenlase rünnaku toimumise kohas. Selle tulemusena näib hammustatud ala olevat paistes ja punetav.

offline nazira

• almancax Fanatiker
  • Tase 243
« Vasta #9: 23. mai 2006, kell 10:53:05 »
Miks nõges siis hammustab ja haiget teeb?

Brennessel enthält Ameisensäure
Risale-i Nur (sõnad)

offline nalanw

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 460
  • Tase 161
  • LEBEN UND LEBEN LASSEN
« Vasta #10: 24. mai 2006, kell 02:51:01 »
Um es einem Floh gleichzutun muste ein Mensch hoch springen!

Wie hoch?

Etwa 250 m hoch!
Jedoch: Eigentlich springt ein Floh gar nicht, sondern wird von zwei elastischen Polstern hochkatapultiert, die er vorher zusammengpresst. Beim Start beschleunigt er 50 mal schneller als ein Raumtransporter der NASA und wird 150 mal höher als seudnert

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu