Saksa, Saksamaa Almanxi jututuba - GERMANCAX

Almancaxi jututuba

• 500 Vasta
  • 165474 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline bayros55

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 3
  • Tase 0
Re: Almancaxi jututuba
« Vasta #495: 25. mai 2014, kell 09:12:57 »
sõbrad, mul on minu jaoks küsimus, minu mõte on 20-aastane ja korraga üliõpilane ja Saksamaa kodanik.

offline Soziologin-D

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 133
  • Tase 6
« Vasta #496: 12. detsember 2014 kell 10:06 »
Tule, ma ei tea, miks need, kes teavad, siin ei lobise  ;D

offline ALANYALI

• Voll Mitglied 1
  • Sõnum: 121
  • Tase 0
« Vasta #497: 14. detsember 2014 kell 10:59 »
sõbrad, mul on minu jaoks küsimus, minu mõte on 20-aastane ja korraga üliõpilane ja Saksamaa kodanik.

Kui mõtlete perekonna taasühinemisele, helistage kohe administratsioonile ja hankige konsulaadist tähtaeg ning valmistage vahepeal ette oma abieluluba saksa a1sinavinas. Muidugi valmistate selle dokumendi jaoks ette ka mõned dokumendid, nad räägivad neile sellest, sest see on igas riigis erinev. kuid on veel üks viis. Kui olete üliõpilane, saan õpilasviisa ja tean sõpru, kes abiellusid ja abiellusid.

offline Mutim1907

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
  • Sugu: laht
« Vasta #498: 21. märts 2018, 05:56:19 »
Ja tere seal .. Kes on vanad?

offline fatihhxnumx

• Voll Mitglied 2
  • Sõnum: 144
  • Tase 0
  • Sugu: laht
« Vasta #499: 29. märts 2018, 11:31:51 »
keegi ei lahkunud

offline akvarell

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 50
  • Tase 0
« Vasta #500: 27. mai 2018, kell 03:20:07 »
Ja tere seal .. Kes on vanad?

Kes jäi teie vanadest kõrvade lõiketest?

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu