Saksa, Saksamaa saksa haridus - GERMANCAX

Saksa õppetase

• 43 Vasta
  • 76351 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 1461
  • Tase 761
  • Sugu: laht
Re: Saksa õppemeetodid
« Vasta #33: 10. märts 2008, 09:25:05 »

Aitäh, kallis Memoli63! Teema "ob" on teadmistebaasis saadaval kui "kaudne murd".
Kui te seda entusiastlikult ja vabatahtlikult teete, ei saa te kunagi väsinud ja väsinud.

offline Ma puudutada funktsioone

• almancax Fanatiker
  • Sõnum: 372
  • Tase 113
  • Sugu: Daamid
« Vasta #34: 11. märts 2008, 12:18:40 »
Hocam, tõesti kena plaan, ma olen olnud iga teema supp nüüd sil seda teha algusest peale saan töötada süstemaatiliselt.
EELNEVUS
FALSE TULEVIK;
ÄRA ÄRA IGA!

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Tase 761
« Vasta #35: 16. märts 2008, 01:18:54 »

;D Lihtne, kallis Tusem, soovin teile edu.
Kui te seda entusiastlikult ja vabatahtlikult teete, ei saa te kunagi väsinud ja väsinud.

offline reyyan

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 5
  • Tase 5
  • Sugu: Daamid
« Vasta #36: 29. märts 2008, 12:19:32 »
austust minu õpetaja, ma Saksamaa elavad ka toto sel suvel, kuid isegi ühe teavet juurdepääsu no.We kuidas öğrenebilirim.b keel on soovitatav sõber mulle oldum.b uus välisliiget kuid teemasid isegi gidemiyorum.nasıl erakursused naeravad sõbrad ei korkuttu.okuya mind ma ei tea (unustasin, mida ma küsisin)

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Tase 761
« Vasta #37: 29. märts 2008, 02:01:45 »

Kallis Reyyan; Kõigepealt peate tegema kindla otsuse, et õppida ja ennast konditsioneerida, öeldes: "Ma teen seda tööd". Karta pole midagi. Oluline on see, et käiksite tundides järjepidevalt. Kui töötate selle programmi raames regulaarselt, tasapisi iga päev, siis miks mitte. Enne õppima asumist lugege aga meie veebisaidi jaotises „Tõhus õppimine ........“ kirjutatud tekst „Võõrkeelt õppides ...“. Proovige töötada seal juhendatud viisil. Sa saad hakkama. Kes üht keelt oskab, saab kindlasti ka teisi keeli õppida. Ärge kartke vigu teha. Las need sõbrad naeravad teie üle, see pole oluline. Tehke kõvasti tööd nende häbistamiseks.  ;D
Armastus, see õnnestub.

offline vervaroz

• Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 28
  • Tase 1
« Vasta #38: 03. juunil 2008 kell 04:02 »
Wish me saame leida erinevaid foorumeid selle saidi on see eelis, kuni varastatud informatsiooni saite vaevalt koht, mis on üürile meile gelinebiliyo ressursse, kuid ma kiiresti lahendada probleeme inimmõistuse ..
Teie tervis on teie tervis.

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Tase 761
« Vasta #39: 03. juuni 2008, kell 07:44:57 »
Wish me saame leida erinevaid foorumeid selle saidi on see eelis, kuni varastatud informatsiooni saite vaevalt koht, mis on üürile meile gelinebiliyo ressursse, kuid ma kiiresti lahendada probleeme inimmõistuse ..
Teie tervis on teie tervis.

EST. Tead küll super, kallis Vervaroz. Tänan teid väga. Edu, armastus.

offline olguntuz

• Almancax järgija
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 46
  • Tase 0
    • Suurepärane töövõimalus palun võtke meiega ühendust.
« Vasta #40: 15. märts 2009, 03:36:06 »
Hea jagage oma tervist oma juhendajatega ...
Tõeline edu on telkide tundmine.

offline Mikail

• almancax Fanatiker
  • Tase 761
« Vasta #41: 07. september 2009 kell 06:04:00 »
Tänan teid väga.

offline olguntuz

• Almancax järgija
  • Juunior Mitglied 2
  • Sõnum: 46
  • Tase 0
    • Suurepärane töövõimalus palun võtke meiega ühendust.
« Vasta #42: 20. oktoober 2009, kell 11:59:42 »
Suur tänu teile jagamise eest ...
Tõeline edu on telkide tundmine.

offline JA

• Neulingen
  • *
  • Sõnum: 1
  • Tase 0
« Vasta #43: 14. jaanuar 2015, 02:10:05 »
aitäh

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu