Saksa keel, Saksamaa RAMADANI - SAKSA ÕNNELIK PÜHA

RAMADAN DREAM TEIE DREAM

• 1 Vasta
  • 5893 kuvamised

0i liige ja 1i külastaja vaatab.

offline yenicerixnumx

• Ülemaailmne moderaator
  • Sõnum: 230
  • Tase 4
  • Minu isiksus on sama palju kui minu nime esimene silp -> MINA <-
RAMADAN DREAM TEIE DREAM
« : 25. juuni 2017, kell 09:24:20 »
Head Germanxi elanikud

Õnnistagu teid kõiki, Eid al-Fitr.
Võtta Allah vastu ja aktsepteerida paastusid, mida me nendes kodudes peame, ja palveid. Nagu keegi, kes näeb selles riigis paastumise raskusi, eriti mitte-moslemiühiskonnas, tänan Jumalat meile antud kannatlikkuse eest. Jagades kõigi kodumaal mitteolevate emigrantide tundeid, kes ei pääse sellele puhkusele oma lähedastega, kellel on südantlõhestav puhkus, soovin teil astuda paljudele tulevastele puhkustele koos oma lähedastega.
terveks jääda.

selametle

offline amedxnumx

• Pro Mitglied
  • Sõnum: 240
  • Tase 9
Re: HEAD PÜHAPÄEVA
« Vasta #1: 27. juunil 2017 kell 03:02 »
Jumal õnnistagu teid, häid pühi

Saksa tõlge | Saksa keele õppimine | Saksa numbrid | Saksa saksa tutvustus
Saksa päevad | Saksa kelimeler | Saksa laulud | Saksa värvid | Foorumi arhiiv

TOETATAVAD KEELED: Afrikaans Albanian Amharic Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bengali Bosnian Bulgarian Catalan Cebuano Chichewa Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Corsican Croatian Czech Danish Dutch English Esperanto Estonian Filipino Finnish French Frisian Galician Georgian German Greek Gujarati Haitian Creole Hausa Hawaiian Hebrew Hindi Hmong Hungarian Icelandic Igbo Indonesian Irish Italian Japanese Javanese Kannada Kazakh Khmer Korean Kurdish (Kurmanji) Kyrgyz Lao Latin Latvian Lithuanian Luxembourgish Macedonian Malagasy Malay Malayalam Maltese Maori Marathi Mongolian Myanmar (Burmese) Nepali Norwegian Pashto Persian Polish Portuguese Punjabi Romanian Russian Samoan Scottish Gaelic Serbian Sesotho Shona Sindhi Sinhala Slovak Slovenian Somali Spanish Sudanese Swahili Swedish Tajik Tamil Telugu Thai Turkish Ukrainian Urdu Uzbek Vietnamese Welsh Xhosa Yiddish Yoruba Zulu